Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013
#1
Będzie, nie będzie? Kiedy i gdzie?

:tank:
na macie: projekt X
Odpowiedz
#2
Też sie nad tym zastanawiałem. A w tym roku raczej mógłbym pojechać.  :roll:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#3
Ja również się zastanawiałem nad tym i doszedłem do wniosku że skoro nie ma propozycji to wystosuję pierwszą.

Zlot w tym roku mógłby się odbyć na Lubelszczyźnie. Konkretnie w Chełmie i Zamościu.

W Chełmie do zwiedzenia są podziemia kredowe, muzeum, a także niedawno wyremontowany parowóz Ol 49, oraz wejście na wieże przy bazylice na Górze Chełmskiej,

Zamość z kolei to Stare Miasto, ZOO po modernizacji. Niestety nie wiem jaka jest sytuacja z Muzeum Barwy i Oręża gdyż wszystko znajduje się w modernizacji.

Do tego można także pomyśleć o spływie kajakowym Tanewą albo Wieprzem.

Chełm znajduje się ok 70 km na południowy wschód od Lublina (230 od Warszawy), Zamość ok 50 km na południe od Chełma.

Wszystko jest w kwestii dogadania się jeżeli będą chętni na ten pomysł.
Odpowiedz
#4
TAK!  PDT_Armataz_01_34
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#5
Być będzie na pewno, pierwsza propozycja już jest, także nawet jak się już nie pojawi żadna inna to widzimy się na Lubelszczyźnie! :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
#6
Mi pomysł też jak najbardziej się podoba Smile  PDT_Armataz_01_34
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#7
Jestem ZA propozycją Dmobeera  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#8
    Jestem ZA  PDT_Armataz_01_34
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#9
Jeżeli tam jescze nas nie bylo to może tak byćBig Grin
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#10
A kiedy?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#11
pewnie koniec czerwca początek lipca, termin do obgadania jeszcze w szerszym gronie .
Odpowiedz
#12
No to chyba czas to obgadać już - trzeba podawać plany urlopowe, dopasować do innych wyjazdów, ślubów, komunii imprez itd
na macie: projekt X
Odpowiedz
#13
Co myślicie o terminie 31 maja - 2 czerwca? To weekend po Bożym Ciele. Łatwiej wziąć wolne w piątek. Studenci też mają wolne - po zajęciach, a przed sesją.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#14
Może 24-26 maja?
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#15
a może tak w lipcu?
Odpowiedz
#16
Więc niech będzie
24-26 maja
31 maja-2 czerwca

ewentualnie
28 - 30 czerwca

Proszę o wybór dogodnego terminu  :roll:
Odpowiedz
#17
Może koniec czerwca?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#18
Jak dla mnie to bardziej pasują terminy majowe ze wskazaniem na przełom maja i czerwca. Choć z drugiej strony to dla mnie może być obojętny termin bo jak dalej będzie się kręcić jak się kręci to na zlocie będę obecny jedynie duchem...
Odpowiedz
#19
No dobra terminy już wyznaczone,teraz podaj menu-czyli kiedy co. Najbardziej mi odpowiada spływ kajakowy w sobotę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#20
  Pan Prezes kajakiem?? Osobiście wiosłując?? Nie może być!!!  PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 To już raczej galerą! PDT_Armataz_01_34 A wioślarzy batem pogonić, coby Pan Prezes na nartach wodnych za galerą mógł sobie pofruwać... :mil1: PDT_Armataz_01_01
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#21
Co do kajaków to proponuję spływ Wieprzem
cennik
opis trasy
i jako dodatkową atrakcję rozgrywkę PAINTBALL.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#22
Mariuszu jak ma być Zamość, to kierunek chyba nie ten  Tongue
Wieprzem można spłynąć w Zwierzyńcu, ja płynąłem korzystając z usług tej firmy: http://www.kajaki-roztocze.pl/
Pierwszy odcinek za 40 zł potem kolejne dopłata po 5 zł.
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#23
Ok już jestem więc stwierdzam co następuje.

Spotykamy się w piątek:
W piątek pojedziemy sobie na lotnisko akademickie, później do muzeum socrealizmu (tuta zależy o której zaczniecie się zjeżdżać, muzeum możemy przenieść ewentualnie na niedzielę), do OL 49 i wieczorek zapoznawczy.
Sobota to czas na Zamość.
Po rozmowie z Prezesem doszedłem do wniosku aby najpierw pojechać na kajaki a później do miasta.
Sam Zamość to Starówka, obwarowania. Mam nadzieję, że do tego czasu wyrobią się z remontem wystaw w Arsenale.
ZOO oraz wejście na wieże widokową przy Kolegiacie zamojskiej.
Później powrót do Chełma i grillek.
Niedziela.
Podziemia Kredowe, muzeum socrealizmu (jeżeli nie wyjdzie w piątek) i wieża przy Bazylice. Znacznie wyższa niż w Zamościu i stoi na górze.

Odpowiedz
#24
A jakieś konkrety o tym piątkowym muzeum ? Zjedziemy się nie predzej jak na 14.00. A sobotnie kajaki to od 9.00 (juz na miejscu) do 14.00, jeżeli po południu ma być wypad na miasto. Wychodzi,że baza wyjazdowa i noclegowa w Chełmie?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#25
Baza noclegowa w Chełmie, mam na oku jeden ośrodek w którym będzie można spokojnie zorganizować grilla i poimprezować na świeżym powietrzu. Co do konkretnych godzin to jeszcze nic nie podawałem bo jest za wcześnie na to, a wiadomo że jeszcze się 15 razy pozmienia.
W muzeum chełmskim znajduje się oddział poświęcony okresowi socjalistycznemu (kto trochę interesuje się historią tego okresu wie, że Chełm nazywany jest miastem PKWiN, choć w rzeczywistości Bierut i spółka pojechali od razu do Lublina, ale na ścianie budynku sąsiadującego z muzeum ciągle widnieje malowidło upamiętniające to wydarzenie  :mrgreenSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,346 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,474 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,774 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,966 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,320 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,358 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,235 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,804 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,939 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,938 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości