Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Galeria] Wagon wąskotorowy - pług odśnieżny.
Siemanos.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam galerię gotowego modelu pługa odśnieżnego.

[Obrazek: th_Plug_80.jpg] [Obrazek: th_Plug_81.jpg] [Obrazek: th_Plug_82.jpg] [Obrazek: th_Plug_83.jpg] [Obrazek: th_Plug_84.jpg] [Obrazek: th_Plug_85.jpg] [Obrazek: th_Plug_86.jpg] [Obrazek: th_Plug_87.jpg] [Obrazek: th_Plug_88.jpg] [Obrazek: th_Plug_89.jpg] [Obrazek: th_Plug_90.jpg] [Obrazek: th_Plug_91.jpg] [Obrazek: th_Plug_92.jpg]

Oraz kilka zbliżeń.

[Obrazek: th_Plug_93.jpg] [Obrazek: th_Plug_94.jpg] [Obrazek: th_Plug_95.jpg] [Obrazek: th_Plug_96.jpg] [Obrazek: th_Plug_97.jpg] [Obrazek: th_Plug_98.jpg]

Natomiast tak to się prezentuje razem z lokomotywką jako komplecik.

[Obrazek: th_Komplet_01.jpg] [Obrazek: th_Komplet_02.jpg] [Obrazek: th_Komplet_03.jpg] [Obrazek: th_Komplet_04.jpg] [Obrazek: th_Komplet_05.jpg] [Obrazek: th_Komplet_06.jpg] [Obrazek: th_Komplet_07.jpg] [Obrazek: th_Komplet_08.jpg] [Obrazek: th_Komplet_09.jpg]

Oto kilka zbliżeń torowiska, na którym cały zestaw stoi.

[Obrazek: th_Tory_01.jpg] [Obrazek: th_Tory_02.jpg] [Obrazek: th_Tory_03.jpg]
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
To i ja się przyłącze do gratulacji.
Obserwowałem Twoje wyczyny w ciszy bo co w nich było do dodania czy powiedzenia ?? NIC Smile
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
A mogę nieśmiało pomarudzić o plany w downloadzie? :wink:
[Obrazek: Citroen_jpg_300x300_q85.jpg] Cytryniak jest bogiem,Komfort nałogiem,Turbo podstawą,Hydro zabawą .
Odpowiedz
Ja mogę pomarudzić tylko o plany torowiska...
Co do pługu to się dogadaj z jakimś wydawcą i niech świat go skleja Wink (oczywiście nie wydawcę) Wink
Najlepsze modele są dopiero przed nami...
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
======== projekty ========
[Obrazek: mazurff4.png] - projekt zawieszony
Odpowiedz
Siemanos.

Dzięki wszystkim za tak miłe odebranie moich wypocin Smile

Andrzeju Px48, niestety planów do pobrania nie będzie z bardzo prozaicznej przyczyny - sporo części powstawało w takim pośpiechu, że były pasowane nożykiem do modelu i nie mam ich w kompie. W Corelu powstały tylko najważniejsze części i gdybym teraz musiał zrobić z tego model do pobrania to musiałbym na spokojnie budować pług .... raz jeszcze, na co za bardzo nie mam ochoty. W kompie nie mam nawet kompletnych rysunków pługa, bo był budowany na bieżąco i nie wszystko rysowałem w Corelu.

kopajt, tak jak Ci odpisałem na maila w ciągu najbliższego tygodnia powinno się pokazać torowisko do pobrania dla wszystkich.
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
Odpowiedz
Jak się patrzy na zbliżenia, to aż ciężko uwierzyć, że to karton. :mrgreen:
Odpowiedz
Siemanos.

Draakhan, nie tylko Tobie jest w to trudno uwierzyć Smile kilka osób widząc na żywo miało problem z zakwalifikowaniem modelu. Zapewniam, że prócz poręczy, szybek, osi, łańcuszka i kilku drobiazgów jest to model kartonowy ... również tory w całości wykonane są z kartonu.

Dla wszystkich zainteresowanych moim torowiskiem przygotowałem opis budowy wraz z plikami do pobrania umożliwiający ładne odwzorowanie torowiska TUTAJ
Odpowiedz