Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009
#26
Cytat:Nie pogniewajcie się, ale jak byłem ostatnio we Wrocławiu to nawet tabliczek z nazwami ulic nie było. :mrgreen:

Oj, ale za to mamy korki unikalne na skale Polski Wink
Pozdrawiam
Grzesiek
Odpowiedz
#27
U nas w Krakowie ogórki w tym roku porosły takie jak butle gazowe :mrgreen: Confusedhock: , korki też mamy największe :!: :!:



:mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#28
Taaa, Panowie...wprawdzie nie am pod ręką żadnych pingwinów ale myślę że poniższe zdjęcie zakończy dyskusję o korkach w mieście...Nie macie się z kim mierzyć :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

[Obrazek: my.php?image=ulicawlodziib1.jpg]

No to co z tym Zlotem?
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#29
Kurrr...nie można edytować postów :neutral:
http://img100.imageshack.us/my.php?image...dziib1.jpg
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#30
Mimo wszystko proponuje jednak przedyskutować propozycje zlotu gdzieś w centrum Polski. Dla mnie Białystok całkowicie odpada. Jest po prostu za daleko.
Bardzo chciałem pojechać na pierwszy zlot, ale ze względu na obowiązku zawodowe i rodzinne no i czas przejazdu nie udało się.
Moje propozycje:
1/ Bydgoszcz
2/Słupsk
3/Wrocław
4/Poznań
Odpowiedz
#31
Cytat:Mimo wszystko proponuje jednak przedyskutować propozycje zlotu gdzieś w centrum Polski.

Wrocław z Poznaniem jest jak w sam raz w centrum :mrgreen:
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#32
Myślę, że nie ma co wymyślać miejsca tylko czekać gdzie i co kto jest wstanie zaproponować.
W Warszawie to chyba największym problemem była by baza noclegowa.
Odpowiedz
#33
Maciej, wydaje mi się, ze do Słupska jest gorszy dojazd z całej polski, niż do Białegostoku. Do Poznania podobnie. Wrocław zaś ma już imprezę modelarską, poza tym jest równie daleko jak Białystok :neutral:
Odpowiedz
#34
Cytat:Maciej, wydaje mi się, ze do Słupska jest gorszy dojazd z całej polski, niż do Białegostoku.

Wszystko zależy od tego skąd kto jedzie. Do Słupska dochodzą pociągi ze Szczecina, Białegostoku, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, z Trójmiasta to pierdnięcie eSKaeMką, do tego PKSy z praktycznie wszystkich stron Polski, w tym z Łodzi. Jeśli nie do Słupska, to do Koszalina. To chyba tak źle nie jest Smile Z Poznaniem podobnie. Tyle że co w Słupsku robić i oglądać? Chyba tylko Witkacego...
Odpowiedz
#35
A może skończmy tą niewiele wnoszącą przepychankę o liniach kolejowych na ziemiach Królestwa Polskiego i ziem przyległych?

Krótko i do rzeczy:
Każdy oferujący jakąś miejscowość niech podaje wszystkie dane, o które poprosił parę postów wcześniej Dexter i tyle.
Dajmy sobie czas na te propozycje przez najbliższy tydzień, a potem wybierzemy gdzie i kiedy ma się odbyć zlot. Bo mam wrażenie, że na takich rozmowach to może nam upłynąć ruski miesiąc i nic nie ustalimy.

Więc do dzieła! :twisted:
Odpowiedz
#36
należałoby również uwzględnić ile osób skąd jedzie, nie byłoby sensu robić zjazdu na zachodzie polski skoro większość dojeżdżałaby ze wschodu. Ja wiem że jesteście w takiej samej sytuacji(mieszkańcy zachodu i nie tylko) gdyby spotkanie zorganizowane byłoby w Białymstoku, dla mnie to lepiej ponieważ do białego mam kilkadziesiąt kilometrów, także z dowózką nie miałbym kłopotu - ale to tylko ja i mam nadzieje że wybór padnie na Białystok. Pozdrawiam!
"zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen. Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze."
Odpowiedz
#37
Bu!

Jak widzę chętnych do organizowania zlotu brak? Czy się utajnili? :ble:
Odpowiedz
#38
widocznie niewielu ma do tego predyspozycje, lub ciekawe miejsce. A jeśli już to trzeba zapewnić całą resztę. A z tym to już większy problem jest.
Odpowiedz
#39
Spokojnie wszystko w swoim czasie
Odpowiedz
#40
Siemanos.

Dokładnie tak jak napisał dexterteam - wszystko w swoim czasie.

Co do miejsca i czasu II Oficjalnego Zlotu Użytkowników Forum Modelarzy Kartonowych Papermodels.pl -- podkreślam OFICJALNEGO -- to zostanie ono ogłoszone przez Administrację Forum w pierwszym kwartale 2009 roku.

Oczywiście nie oznacza to, że lokalne Zloty nie mogą mieć miejsca. Arovist i reszta grupy Białostockiej organizujcie śmiało Białostocki Zlot Użytkowników Papermodels.pl ... może inni nasi Użytkownicy również podejmą się organizacji Zlotów na swoich terenach.

Ogólnie to myślimy nad tym, aby Zloty Oficjalne odbywały się corocznie, z tym, że co 2 lata w centralnym rejonie kraju, natomiast w pozostałe sezony na obrzeżach, ale na różnych. Myślę, że będzie to na tyle uczciwe w stosunku do WSZYSTKICH użytkowników, że każdy będzie miał okazję spotkać się na Zlocie.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#41
Nie no, muszę powiedzieć Czarku, że teraz to ja już nic nie rozumiem! :???:
Oczywiście, jak sam to napisałeś na końcu swojego postu, ja też mam na myśli to, że ma być jeden w roku oficjalny zlot papermodelsów. Pierwszy był w Białymstoku (wybrany przez forumowiczów). Drugi przed nami, i właśnie o nim rozpoczęliśmy dyskusję w tym wątku. Teraz nagle okazuje się że ADMINISTRACJA forum ogłosi (dobrze że wogóle zostaniemy poinformowani), gdzie odbędzie się zlot. A całą tą naszą dyskusję o kant dupy rozbić. Po co rozdrabniać się na jakieś odłamy regionalne. Miał być jeden coroczny zlot i to wszystko, a jakieś regionalne spotkania modelarzy to nie to co oficjalny zlot forumowiczów. Skoro komuś nie pasuje, bo za daleko, niech przedstawi jakiś konkret. Bo jak na razie widzę konkrety tylko ze strony Białegostoku - mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. No i chyba lepiej podjąć jakąś decyzję wspólnie na forum, a nie stosować się tylko do zapadniętej wcześniej decyzji administratora. Zawsze myślałem że to forum jest o tyle fajne że decyzje zapadają we współudziale każdego forumowicza, a coś tu chyba zaczyna się zmieniać. Niekoniecznie na lepsze. Według mnie ten wątek jest do zamknięcia i usunięcia.
Czołgista!
Odpowiedz
#42
Cytat:Arovist i reszta grupy Białostockiej organizujcie śmiało Białostocki Zlot Użytkowników Papermodels.pl ...
Confusedhock:
Nie, no k...., ręce mi opadły... Chyba pozostawię to bez komentarza...

Co do reszty - podpisuje się pod tym, co napisał Rafał. Albo przedstawiamy tu swoje propozycje co do miejsca i czasu zlotu, albo... ech...
Odpowiedz
#43
To ja organizuję I Gryficki Oficjalny Zlot Użytkowników Papermodels.pl :mrgreen: termin od teraz aż do czasu mojej przeprowadzki czyli jeszcze ze 2-3 tygodnie ostrej zabawy :lol:
Serdecznie zapraszam całą gryficką ekipę :mrgreen:
Odpowiedz
#44
Proszę przyjąć Czarka list jako zapowiedź, jak będziemy znali wszystkie szczegóły na pewno wszystkich o nich poinformujemy.
Odpowiedz
#45
a ja sądz tak - ze wg mnie i tak zlot bedzie tam gdzie będą ludzie. Bo to LUDZIE tworzą forum i LUDZIE stworzą zlot tego forum. Więc dla mnie to bez znaczenia czy zlot nazwiemy "oficjalnym" czy nie to i tak ważne ze sie wszyscy spotkamy czy to jutro czy za 5 minut...
Więc nie widzę powodu rozdzielania zlotów na te gorszej kategorii i te lepsze. Zlot to zlot czyli spotkanie, i nikogo to nie obchodzi jak sie nazywa. W Lublinie ni było żadnego zlotu i było elegancko bez zbędnego nazewnictwa.

Więc tak czy inaczej - zlot będzie w Białym, bo KAŻDE miejsce w Polsce będzie dla kogoś na "końcu świata" ale myślę ze raz na rok można się na koniec świata wybrać....
Jak ktoś ustali jakiś "oficjalny zlot" i będzie na nim 3 osoby i "nieoficjalny" na którym będzie 20 osobników, to który będzie można bardziej uznać za "Zlot Papermodelsów"?


Tyle moim zdaniem.
Odpowiedz
#46
Dziękuję Radek. To dużo wnosząca opinia.
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#47
Jak administracja zorganizuje spotkanie w kolejnym zakątku kraju żeby umożliwić spotkanie tym co nie mogą na koniec świata a ktoś się zjawi choćby we trzech to też fajnie bo chciaż zapoznają się z administracją a nazwa jest bez znaczenia SZAD :mrgreen: amen :razz:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#48
Myślę, że każda okazja do spotkania jest dobra, nawet nie musi być to żaden zlot.

Ze swojej strony chciałbym zaprosić Kolegów na coroczną czerwcową wystawę modeli kartonowych w moim rodzinnym Wrocławiu, mam nadzieję, że uda mi się przytagrać tam ukończonego Washingtona Big Grin Ci którzy mogą i mają ochotę na pewno nie będą zawiedzeni bo Wrocław opleciony licznymi kanałami Odry, bogaty we wspaniałe zabytki architektury, wiosną i latem tonący w zieleni ma swoistą atmosferę "miasta spotkań". Jest to także bardzo dobre miejsce do ewentualnych wypadów w okolice - bogate w liczne i nie zbadane sztolnie z czasów II wś, zamki średniowieczne, no i wreszcie pobliskie Sudety. Praktycznie z każdego miejsca Wrocławia widać przy pogodnym niebie potężny zarys góry Ślęży, która jest właśnie bramą do Sudetów.

I nie ma znaczenia, że jest to impreza łacząca zlot forumowiczów Konradusa - zapraszamy wszystkich modelarzy, nie tylko forumowiczów, którzy mają swoistego "hopla" na punkcie kartonowych zabawek Wink

Niech nie będzie podziałów na regiony, fora, etc. tylko wspólne hobby.
[Obrazek: thumb_90_29_06_18_1_45_27.png]
Odpowiedz
#49
Siemanos.

No to troszkę namieszałem tym ostatnim postem Sad Na początek to przepraszam wszystkich, którzy poczuli się nim urażeni ... no cóż każdemu może się przytrafić gafa/złe sformułowanie myśli/nie do końca przemyślany post. Co nie ominęło tym razem i mnie.

Teraz chciałbym wszystkich poprosić o to, aby z jakimikolwiek decyzjami dotyczącymi NASZEGO ZLOTU wstrzymali się do lutego 2009. Mam ku temu dość istotne powody, o których póki co nie chciałbym publicznie pisać (po pierwsze nie chciałbym robić złudnych nadziei, po drugie nie chciałbym składać obietnic bez pokrycia), a o których dowiecie się jak tylko moje rozmowy dobiegną do szczęśliwego (lub nie - o zgrozo i tak może wyjść) finału.

Zapraszam do powrotu do tematu Zlotu już w lutym 2009. Możemy się umówić, że do końca lutego wszyscy, którzy mają możliwość i ochotę zająć się organizacją ZLOTU podadzą swoje propozycje (w zarysie oczywiście) z podaniem punktów jakie zaproponował Dexterteam. Potem zrobimy sobie cały marzec na głosowanie najciekawszej, Waszym zdaniem propozycji .... a potem to już tylko ciężka praca i spotkanie z Kolegami z Forum Smile

Mam nadzieję, że podejdziecie do tego ze zrozumieniem i właściwym WAM ciepłym sercem Smile
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#50
OK, niech tak będzie :vvv:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,118 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,865 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,393 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,850 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,514 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 62,223 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,461 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,482 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 95,811 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 73,726 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości