Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia wyciągnigniętego wraku "Kursk"
#1
http://englishrussia.com/?p=845

Znalazłem ten link na Wykopie. Nikt chyba jeszcze tego nie wrzucał, a brać modelarska może byc tym zainteresowana. Polecam. Smile
Modelarstwo - podróż, nie wyścig.
Odpowiedz
#2
Piękny okręt, galerię jescze większą niegdyś wydziałem na widelec.org.

Szkoda ludzi, kochali morze, morze ich zabrało [*]
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#3
Nie będę rozpoczynał nowegowątku, więc podepnę się pod istniejący. W planach na jesień "wpłynie do stoczni" Kursk. Do ukończenia jeszcze sporo czasu upłynie, ale chciałem sie zorientowac, czy jest gdzies dostępna pełna lista członków załogi? Chciałem model schowac pod gablotką i opatrzyć nazwisakmi poległych... Jakby były pisane jeszcze cyrylicą (oryginalna pisownia) tojuż wogóle bajka. MOże któryś z kolegów natknął się gdzieś w sieci na ciekawe linki w tym temacie? POzdrawiam Arek
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odpowiedz
#4

arek2202


http://www.ops.mil.pl/op/wspolczesne_op/...4#comments



klikaj sobie po lewo w "Przedział I, Przedział II" itd.
Odpowiedz
#5
Vansen, dziękuję Wink Przydatne bardzo będzie!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia z pracy, dla niektórych ciekawe Waluś 267 95,047 17-08-2020, 11:36
Ostatni post: Lukee
  Polak robi zdjęcia - niesamowite zielony 6 4,411 24-08-2014, 08:37
Ostatni post: dexter
  Sklep wykorzystuje nasze zdjęcia ściągnięte z forum. Piotr D. 28 12,851 20-08-2014, 11:29
Ostatni post: Solo
  II wojna światowa - genialne zdjęcia yogi 6 4,563 17-08-2014, 04:14
Ostatni post: Kulki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości