Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III piknik modelarski w Gdańsku-Brętowie.
#51
Już się nie mogę doczekać!  :twisted:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#52
Czekamy  :twisted:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#53
Ciekawe, czy czekasz na nas, czy na prezencik  :twisted:

Ps.
Sprudinku wsiadasz w trzęsidupe, jedziesz na najbliższe lotnisko, potem w samolot i jesteś w Gdańsku PDT_Armataz_01_34
Przypuszczam, że wyjdzie Ci taniej i szybciej niż nasza jazda z Warszawy, więc nie pitol, że lubimy Cią wnerwiać,
tylko działaj  PDT_Armataz_01_28
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#54
    ... - a w Gdańsku, z lotniska imienia WIEEEELKIGO ELEKTRYKA (tego od plusów dodatnich i plusów ujemnych) odbieram Cię osobiście podjeżdżając pod aerodrom - "Felką".
  I w dziesięć minut jesteś na miejscu.
  Wśród swoich.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#55
A my już jutro będziemy u Zbyszka Big Grin Big Grin Big Grin  PDT_Armataz_01_11
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#56
(12-09-2012, 12:05)bonk link napisał(a):A my już jutro będziemy u Zbyszka Big Grin Big Grin Big Grin  PDT_Armataz_01_11
A ciekawe jak wrócicie? Smile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#57
(12-09-2012, 02:34)Japończyk link napisał(a):[quote author=bonk link=topic=10934.msg123956#msg123956 date=1347444329]
A my już jutro będziemy u Zbyszka Big Grin Big Grin Big Grin  PDT_Armataz_01_11
A ciekawe jak wrócicie? Smile
[/quote]

W razie czego to z Gdańska jest nocny autobus do Chełma przez Wawkę i Lublin, w którym jest chyba koło 4:30  Smile
Odpowiedz
#58
Aż Ty Żmijo przebrzydła! Jeszcze się coś wymyśli Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#59
Dwuosobowa reprezentacja Lubartowa wlasnie wyruszylaSmile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#60
(13-09-2012, 06:29)bonk link napisał(a):Dwuosobowa reprezentacja Lubartowa wlasnie wyruszylaSmile
A jak pogoda w Gdańsku?  :twisted: Bo chyba nie taka - [Obrazek: 61wakacje.gif]
Pozdrawiam ciepło i słonecznie [Obrazek: 2smiech2.gif]
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#61
  Pogoda w Gdańsku - paskudna. Temperatura powietrza 15 stopni. Bezwietrznie. Popaduje sobie od czasu do czasu.
  Jednym słowem: BAROWA.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#62
Od godziny jestesmy ponownie w drodzeSmile zadne zmije parchate czy pogoda rownie co zmije paskudna nam nastrojow nie popsuje! :tank:
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#63
I tak Was jutro dogonimy.Macie względnie spokojną noc.Ale jak ,,Kiepura" z gitarą dojedzie czarnom szczałą no to cienko Was widzę.Zero spania ino pogaduchy i chór dla Roberta-znaczy wokalisty Big Grin.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#64
[Obrazek: 0whiteVoid_1.gif]
Ps.
Chyba pojutrze... :twisted:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#65
To ja mam 2 pytania:
1. Czy planujemy gdzieś jechać w sobotę? Jeśli tak to o której? Chcę wiedzieć, o jakiej godzinie powinienem być w Brętowie. Z jednej strony chcę się wyspać, ale nie chciałbym, żebyście na mnie czekali.
2. Czy ktoś planuje wziąć jakiś większy okręt na wymianę? Mam do zaoferowania USS Alaska z Fly Model (wydanie 2). Najbardziej interesują mnie okręty brytyjskie, najmniej japońskie.
Odpowiedz
#66
  Planujemy, ale tylko wstępnie wycieczkę na Hel. Jak to wyjdzie, jeszcze nie wiadomo. Zbyt dużo czynników jest niewiadomych. Przede wszystkim: o jakiej porze dojadą Szanowni Goście?
  Co do wymiany modeli: pisać proszę, jakie modele się ma, i, jakie daną Osobę interesują. Być może, ktoś coś będzie miał?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#67
Myślę że na 11,00 czarna szczała zajedzie na podwórko.Pikowski możesz spać.A Hel jak najbardziej w planach.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#68
  Część Pikniku już się odbywa. Pan bonk przyjechał pod eskortą.
  Pod eskortą pięknej Alicji! No, teraz pan bonk nie podskoczy...
  Czekamy na resztę.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#69
Panowie, ale, po co są właściwie takie spotkania ? :-)
PS. Zbyszku przeczytaj prywatną wiadomość.

Odpowiedz
#70
  Tadziu. - Spotkania są we w celu spotkania się grupy ludzi zainteresowanych jak najbardziej. Byłeś przecie już na takowym!
  Kochaniutkie Wy, Moje Qwaki! - proszę, napiszcie, lub przedzwońcie, ilu ostatecznie Was zjedzie na nasze podwórko! "CZARNOM SZCZAŁOM", i ewentualnie innemi wehikułami.
  Zakupy jakoweś trzeba porobić, cobyśta od głodu nie poupadały. Jak już, to od napojów niekoniecznie mlecznych raczej...
  PS: - co by nie zapeszyć. Piękna pogoda wyklarowałasię!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#71
Czarna szczała -sztuk modelarzy 5.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#72
Znowu pięciu durniów będzie razem jechało...

...ja pi...ę. Confusedhock:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz
#73
Pozdrowienia dla całej ekipy wraz z gospodarzem na włościach posyła [Obrazek: th_1.jpg]. Fajno tam u was być musi. Zróbcie możliwie dużo fotek co bym sobie potem popatrzył na nie. Jak przygoda to przygoda. Trzymajta się ludziska.
Odpowiedz
#74
A żeby Was...Wy tu pikniki siermięgi urządzacie a ja w szpitalu przez weekend kibluję... :/ Moja nie być zadowolona...
Bawcie się dobrze, wariaciSmile Mam nadzieję, że kiedyś wreszcie do Was dołączę.
Wypijcie no tez kolejkę za mnie Smile

Pozdrawiam
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#75
  Pogodę wykorzystaliśmy do maximum. Właśnie wróciliśmy z Wdzydz, spod żagielka. Wiało ładnie. Pan bonk zdjęć parę porobił, może uda się go namówić, aby je wstawił?
  Obaczym.
  Bardzo nam Cię żal, Sprudinku. Cóż począć? Toast za Ciebie, oczywista będzie!
  Teraz pocierpisz, ale tytuł doktora wszechnauk medycznych zdobędziesz!!!
  Nadwornego konowała mieć będziem. I to nie byle kogo! Za gramanicą uczonego!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Festiwal modelarski BABARYBA 2024-regulamin dla części kartonowej Andrzej Px48 0 168 15-04-2024, 10:06
Ostatni post: Andrzej Px48
  XIII Bałtycki Festiwal Modelarski KOSZALIN 5-7 lipca 2024 r. Hastur 1 331 12-04-2024, 10:00
Ostatni post: yogi
  XV Festiwal Modelarski Jaworzno 07-08 września 2024 Paweł O 0 159 29-03-2024, 01:55
Ostatni post: Paweł O
  XII Chełmżyński Festiwal Modelarski 20-21.07.2024 maverick72 1 894 25-03-2024, 10:38
Ostatni post: maverick72
  XI Szczeciński Festiwal Modelarski PAPRYKARZ 2023 7-8X radett 6 1,985 02-10-2023, 07:43
Ostatni post: radett
  XIV Festiwal Modelarski Jaworzno 09-10 września 2023 Paweł O 41 5,547 16-09-2023, 09:55
Ostatni post: Paweł O
  XI Chełmżyński Festiwal Modelarski 22-23.07.2023 maverick72 3 2,376 23-07-2023, 09:26
Ostatni post: maverick72
  XII Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin, 7-9 Lipca 2023 Hastur 11 2,773 13-07-2023, 11:51
Ostatni post: Karas
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 3,015 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  XIII Festiwal Modelarski Jaworzno 10-11 września 2022 Paweł O 34 7,636 19-02-2023, 08:10
Ostatni post: Paweł O

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości