Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mata OLFA
#1
Właśnie nabyłem taką matę do cięcia OLFA za 24,50 zł

[Obrazek: 3f0eab46f56319cam.jpg] [Obrazek: acfaa6cd8c4dc51fm.jpg] [Obrazek: 939474b226d7c7d7m.jpg]

do wyboru miałem jakąś za 19 zł, też tej wielkości.
Myślę że to wcale niedrogo, a do tego ta jakość... miodek

Polecam wszystkim SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#2
Kurcze, wszyscy zachwalają tą mate. Ja cały czas tne na kawałku wykładziny podłogowej czy jak kto woli gumoleum. Zastanawiam sie czy jest ono troche podobne do tej maty czy raczej nie :razz:
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...
Odpowiedz
#3
Mata to prócz dobrego skalpela/nożyka narzędzie pierwszej potrzeby. Odkąd ją kupiłem moje życie nie jest już takie samo Tongue Biurko jakby mniej porysowane, ostrza jakby dłużej ostre i niepołamane. Same zalety, a wad brakuje, bo i cena jest przystępna.

Można achać i ochać Wink
Ukończone: T-40, Przodek
Robione: T-26, Monitor "Warszawa"
Odpowiedz
#4
Gumoleum ujdzie w "tłoku " , mata Olfybezcenna
Odpowiedz
#5
Cytat:Kurcze, wszyscy zachwalają tą mate. Ja cały czas tne na kawałku wykładziny podłogowej czy jak kto woli gumoleum. Zastanawiam sie czy jest ono troche podobne do tej maty czy raczej nie :razz:


Darek , gumeleon to nie to samo , gumniaka przetniesz na wylot a matę ciężko.
Odpowiedz
#6
Kwiatek jedna wada jest niestety dzialanie na cieplo. Nalezy uwazac nie zostawiac na sloncu ani nie stawiac nic co by emitoiwalo cieplo odrazu mata sie deformuje. Ale to jest nawet oznaczone na macie.

pozdro.
Odpowiedz
#7
gdzie mozna kupic mate olfy za 25 zł ??
Everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon

Pink Floyd 1973
Odpowiedz
#8
Kolibur
nie za 25 zł, tylko za 24,50 / sam doznałem szoku /
Sklep dla artystów plastyków w Krakowie przy ulicy Asnyka.
Sadzę, że w innych miastach warto też pytać w tych sklepach.

SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#9
Aż mnie dziw bierze, gdy pomyśle że jeszcze takiej maty sobie nie sprawiłem. Do tej pory tnę plastikowym skalpelem (ostrze nie zmieniane chyba od roku :lol: ) na wymontowanej półce oklejonej taśmą. Jakoś specjalnie nie narzekam, wręgi tnę elegancko

Mam nadzieję że kupno maty oraz skalpla to tylko kwestia czasu
w budowie Jagdpanzer IV/70 1:72
wstrzymane Tiger Ausf. H1, T-34T
ukończone CHWAT, Ławoczkin Ła-7, THV Galatea
Odpowiedz
#10
grzechu
za jedne 24,50 masz okazję na przesiadkę z malucha do mercedesa
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#11
asnyka powiadasz ... hmmm to jest moze jakas boczna od rynku ?? bo pewnie ich nawiedze w najblzszym czasie jak w Krk bede Smile
Everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon

Pink Floyd 1973
Odpowiedz
#12
ul. Asnyka- to ślepa ulica dochodząca do plant krakowskich. Niedaleko rynku.
Znajdziesz. Właczysz zumi i masz.

:mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#13
http://www.modelarz24.pl/index.php?produ...prod_id=24 w tym sklepie modelarskim jest za 25 złotych
Na macie : P-39 Airacobra
Trzy pierścienie dla królów elfów pod otwartym  niebem ,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach ,
Dziewięć dla śmiertelników , ludzi podległych ...
Odpowiedz
#14
dachowiec dzisiaj nabyłem matę Olfy w formacie A3  w sklepie dla plastyków na Mazowieckiej-tym dalszym.Cena 40 PLN
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OLFA ostrza KB4-S/5 Raven 4 3,626 12-04-2017, 08:26
Ostatni post: qbas
  która OLFA AZBEST 12 6,967 11-10-2016, 07:14
Ostatni post: zbin
  Olfa AK-3 - tańsze ostrza !!! wisa 7 5,859 30-11-2008, 09:30
Ostatni post: Maverick33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości