Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albatros D.III z 1917 roku
#76
Cytat:...a galeria po niedzieli.

ehe... ehe... Wink
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."
Albert Einstein
Odpowiedz
#77
Cierpliwości najpierw obowiązki a później przyjemności. Model ukończony co niektórzy mogli go zpaluchać w Przeciszowie. Galeria na pewno bedzie w tym tygodniu.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#78
Jeszcze jaki skromy Smile Drugie miejsce zajął Smile
Odpowiedz
#79
Gratulacje!!! Tym bardziej czekam na galerię końcową :razz:
Odpowiedz
#80
Z godnie z obietnicą czas na galerię końcową.

[Obrazek: 887642da47aeaab0m.jpg] [Obrazek: 715dc5fffe852aabm.jpg] [Obrazek: fe1bd8eac36ce9e3m.jpg] [Obrazek: 0c355de96d299c5fm.jpg] [Obrazek: 0cb7cf54bc8c0ac3m.jpg]
[Obrazek: 9f7ff95c5db9fc22m.jpg] [Obrazek: b9f98176ecff3d58m.jpg] [Obrazek: 146adc4364b13102m.jpg] [Obrazek: 58ed9400a7726cfam.jpg] [Obrazek: b3529d7c1918ac99m.jpg] [Obrazek: 8fc4ae33f359ebc0m.jpg]

Modelik kleiło się bardzo przyjemnie, choć są w nim drobne błędy. To nie są na tyle poważne, co by nie mozna było sobie z nimi poradzić.
Mój strach przed szmatopłatami został przełamany Smile.
Na koniec muszę podziekować Berniemu za udostępnienie monografi Albatrosa, oraz wszystkim którzy wspierali mnie radami i sugestiami.
Dziękuję wszystkim ogladającym tym cichym i tym którzy od czasu do czasu wtrącili swoje trzy grosze Smile.

Teraz czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#81
Gratulacje ! i to podwójne z 2giej nagrody Smile
Ładnie się prezentuje. W zasadzie to powinieneś pokazać z nagrodą w tle Wink

Cytat:Mój strach przed szmatopłatami został przełamany Smile
Czyżby to zapowiedź następnego ?
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."
Albert Einstein
Odpowiedz
#82
Bardzo fajny druciak :mrgreen: Może ja też w końcu sie przekonam do szmatopłatów :grin: Gratulacje! :grin:
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#83
" Jo żech to widzioł " :mrgreen: Piękna robota :grin: Mnie czeka ten modelik tyle, że w skali 1:50 :wink: Twoja relacja będzie mi podporą za pewnien czas Cool Gratuluje również laurów!

Pozdrawiam
szebi
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#84
"Jo tyż go widzioł" :mrgreen: i potwierdzam zdanie szebiego,piękna robota :!: Confusedhock:
Gratuluję również medalu :!: PDT_Armataz_01_34

Pozdrawiam Toni
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#85
Gratulacje, tak za model jak i za medal.
:milbravo: :milbravo:

To co następne?, może okręcik na R :mrgreen: :razz:?
Odpowiedz
#86
Gratuluje... piękna robota...
To może teraz coś cywilnego? Nie znudziły Ci się maszyny wojenne? :lol:
Odpowiedz
#87
Super model! PDT_Armataz_01_34 Bardzo mi się podoba. Gratulacje i czekam na kolejną relację! :razz:
Odpowiedz
#88
„Uri” model wykonany świetnie, relacja oraz zdjęcia przeprowadzona wzorowo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam...I myślę, że bez następnej relacji się nie obejdzie :razz:
Na półce...
Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II - GPM 253 * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model *
Odpowiedz
#89
Pogratulować fajnego modelu :milbravo: :mrgreen:
Odpowiedz
#90
Nie ma za co Uri, wiesz, ze mam pokaźny zbiór literatury lotniczej... a analiza zdjęć w Twoim towarzystwie to czysta przyjemność :mrgreen:
Polecam się przy następnym projekcie...
Pozdrawiam.
Model kleję dlatego, że lubię, nie dlatego, że potrafię...
Odpowiedz
#91
Brawo Uri, dorobiłeś się pięknego modelu, gratulacje!!!
Odpowiedz
#92
Cytat:W zasadzie to powinieneś pokazać z nagrodą w tle

Mówisz i masz Smile

[Obrazek: 2b7c3e4b0d707e5em.jpg]

Cytat:Może ja też w końcu sie przekonam do szmatopłatów

Polecam - bardzo przyjemnie się je klei.

Cytat:Mnie czeka ten modelik tyle, że w skali 1:50

Chetnie popatrzę na twoją robotę, ale po tym co zrobiłeś z silnikiem "Shidena" (chyba tak to się pisze) to mój model będzie wyglądał jak to Toni napisał jak ubogi krewny Smile.

quote="Starling"]To może teraz coś cywilnego? Nie znudziły Ci się maszyny wojenne?[/quote]
Cytat:To co następne?, może okręcik na R ?

Chłopaki może i skusił bym się na coś innego ale ze wzgledu na to, że mam kilka projektów rozbebeszonych, moim priorytetem będzie ich zakończenie.

Cytat:Mistrz ....

Trochę przesadziłeś Smile

Cytat:Polecam się przy następnym projekcie...

Na pewno nie omieszkjam Ci trochę podokuczaćSmile.

Cytat:dorobiłeś się pięknego modelu

Mam nadzieję że nie ostatniego.

Chłopaki serdecznę dzięki za wszystkie miłe słowa które połechtały moje ego.
Bedą motorem napedowym przy dalszej pracy ale i pręgieżem co by w budowę następnych modeli włożyć jeszcze więcej wysiłku.

Pozdrawiam
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#93
Uri gratulacje.
Model extra, nagroda zasłużona.
Teraz cywilny pojazd proszę. :!:
SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#94
O modelu pisałem Ci wcześniej, a ze śmigłem sobie poradziłeś. Brawo.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  381/40 - Włoskie działo kolejowe z 1917 r lukaszdywan 17 8,887 02-07-2017, 08:29
Ostatni post: lukaszdywan
  Ferrari 641 1990 roku. 1: 25. W.M.C. Models Prunce 5 4,350 25-09-2016, 09:08
Ostatni post: Prunce
  [R] Bn2t Freudenstein niemiecki parowóz wąskotorowy z 1904 roku gramaton 28 9,965 01-04-2016, 01:47
Ostatni post: gramaton
  [R] Włoskie działo kolejowe 381/40 AVS z 1917 roku - 1:35 - model darmowy dziurkacz 37 20,838 04-03-2016, 02:49
Ostatni post: GTiStyle
  [SWW II] Albatros B I. ,, Muzll " skala 1:33 wyd. Orlik Paweł O 2 3,069 14-01-2015, 07:47
Ostatni post: Arkadiusz
  [SWW] [R] Albatros B I, Orlik, 1/33 kilek15 9 5,900 28-07-2014, 05:13
Ostatni post: Paweł O
  AERO L-39 Albatros 1/33 project agostini 19 8,603 10-07-2014, 03:19
Ostatni post: agostini
  Warszawski tramwaj elektryczny Siemens-Schuckert z 1907 roku SUPERMODEL 1:87 jaceko99 18 7,224 01-12-2013, 12:12
Ostatni post: Antonio
  AERO L-39 Albatros 40th anniversary - project agostini 7 4,264 07-11-2013, 10:02
Ostatni post: agostini
  AERO L-39 Albatros - free model 1/48 agostini 5 4,284 12-07-2013, 06:24
Ostatni post: agostini

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości