Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Otwarty Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych w Olsztynie 11- 12.04.2015 r.
#51
(25-03-2015, 02:34)Japończyk link napisał(a):lukasold, jeśli można wiedzieć, to gdzie będziesz nocował? I od kiedy?
Bo my robimy taki "mały spęd" modelarzy...
Najeżdżam na Olsztyn w sobotę w okolicach południa. Nocleg razem ze znajomym mam zapewniony na obrzeżach Olsztyna, ale oczywiście na kufel miodu pitnego w zacnej karczmie się piszę obiema rękami  PDT_Armataz_01_36. Z drugiej strony z tego co się zorientowałem w tym miejscu co nocujecie raczej nie ma już wolnych cel :lol:

Przy okazji mam jeszcze wolne miejsca w samochodzie w razie gdyby ktoś chciał się zabrać z Białegostoku lub okolic.
Odpowiedz
#52
Jeśli ktoś jest z okolic Torunia, to mam wolne miejsca w samochodzie i mogę zabrać jeszcze 2 osoby.
Jedziemy w piątek i wracamy w niedzielę
Odpowiedz
#53
Proszę o dopisanie do listy nagród specjalnych wyróżnienia od naszej wesołej gromadki z Trójmiasta:
Nagroda Specjalna za najlepszy model kartonowy od Brętowskiego Pikniku Modelarskiego z Trójmiasta

Będzie to nasz debiut w roli samozwańczych sędziów, jesteśmy gotowi udźwignąć ciężar gatunkowy tego zadania :lol:
Odpowiedz
#54
(02-04-2015, 10:39)yogi link napisał(a):Proszę o dopisanie do listy nagród specjalnych wyróżnienia od naszej wesołej gromadki z Trójmiasta:
Nagroda Specjalna za najlepszy model kartonowy od Brętowskiego Pikniku Modelarskiego z Trójmiasta

Będzie to nasz debiut w roli samozwańczych sędziów, jesteśmy gotowi udźwignąć ciężar gatunkowy tego zadania :lol:

O. K.
Przekaże komu trzeba.
Pozdrówka.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#55
Do konkursu coraz bliżej. Dzisiaj zarejestrowałem resztę modeli szwagra oraz kilkanaście modeli latarń morskich i pancernej blachy na wystawę jako prace Naszego koła modelarskiego przy Domie Kultury w Czarnej Białostockiej. Może super jakościowo one nie są (standard, bez retuszu) ale w większości są to dość rzadko spotykane modele, więc jakaś tam wartość ich jest. Myślałem że wezmę jeszcze trochę samolotów w skali 1:50 ale niestety pomimo dużego bagażnika w moim Mondeo miejsce szybko się zapełniło przez moje metrowe olbrzymy. Mam nadzieję, że będzie o czym rozmawiać podczas konkursu i po o tym co i jak można by zrobić inaczej/lepiej.
Pozdrawiam
Łukasz
Odpowiedz
#56
I po konkursie.
Fajnie było znowu zobaczyć znajome gęby  :razz: a także poznać nowe. Mam nadzieję, że za rok będzie Was jeszcze więcej.
Zdjęcia wkrótce.
A teraz meldować się, kto dotarł już do domu.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#57
(12-04-2015, 08:07)Piotreq link napisał(a):....A teraz meldować się, kto dotarł już do domu.
Ja  :mrgreen:

Również dziękuję bardzo za możliwość spotkania z Wami - niezwykłe, cudowne i ujmujące przeżycie - uczta dla oczu, miód dla uszu i ciężar dla wątroby  :milbravo:

Aby uzmysłowić tym, którzy nie dojechali jak bardzo powinni żałować zapodam takie zdjątko:
[Obrazek: DSCF0194_zpsilcmvp5r.jpg]

I dopiszę, że na tym zdjęciu nie ma jeszcze paru znajomych osób  8)
Odpowiedz
#58
Uff, całe szczęście że mnie na tym zdjęciu prawie nie widać, bo ktoś by pomyślał że jestem ze Szczecina.

ps. od jakiegoś czasu zamiast paprykarza jadam sałatkę pikantną z makrelą. [Obrazek: 0bully.gif]
Odpowiedz
#59
Zdjęcie manipulowane, tylu z Paprykarza nie było  :mrgreen:
Odpowiedz
#60
Metrówka w domu, żona ma focha że tak późno, Ceva i Piter w domach. Siadam do modelu, bo jestem nagrzany jak cholera po tej imprezie. Było cudnie, zwłaszcza w kartonie. Ekipa chyba najzacniejsza jaką można sobie wymarzyć chociaż szkoda że kilku osób zabrakło.
Odpowiedz
#61
Warszawa w domu. Wszyscy rozwiezieni (oprócz Dombeera, bo on gdzieś
zaginął na Pradze  :-P). Wyjazd słabo udany, bo baszta nadal stoi cała, po mimo
starań niektórych osobników [Obrazek: dzikus.gif] . Tak na poważnie, kolejny świetny wyjazd. Świetna organizacja
noszenia stołów (Lesio wykazał się zdumiewającą organizacją w tym względzie, a Piotr
czystym lenistwem [Obrazek: 0acute.gif] ). Brakowało kilku osób, ale to już siła wyższa. Będą następnym razem.
Moim osobistym zdaniem, to był najlepszy wyjazd, w jakim uczestniczyłem. Było dużo niezapomnianych chwil (jak na przykład mina Piotra, gdy dowiadywał się o przyznaniu mu dwukrotnie
nagród specjalnych, mina Radziasa, gdy usłyszał o Czarnym Koniu zawodów [Obrazek: 2smiejsie.gif] , podchody kolegów
by zdradzić im tajne przez poufna wyniki sędziowania [Obrazek: 2gwizd.gif] i wiele, wiele innych). Ja osobiście pragną podziękować SZKUTNIKOWI za nagrodę specjalną. Czuję się w obowiązku, sklejać lepiej, sklejać więcej, każdy okręt lepszy od poprzedniego. Trzymcie się MORDY i do następnego spotkania.
Japończyk.
Ps.
Mój Drogi SZKUTNIKU - JESZCZE SIĘ POLICZYMY.... [Obrazek: 2krzeslo.gif]
J.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#62
Już w domu z głową pełną inspirujących możliwości. Było świetnie. Na pewno wrócę za rok.
Odpowiedz
#63
(12-04-2015, 09:28)Japończyk link napisał(a):Świetna organizacja noszenia stołów (Lesio wykazał się zdumiewającą organizacją w tym względzie, a Piotrczystym lenistwem [Obrazek: 0acute.gif] ).

Wybaczam ci to, albowiem nie wiesz, co czynisz.  PDT_Armataz_01_27

Pierwsze zdjęcie ode mnie, to oczywiście gruppenfoto:
[Obrazek: DSC_5251_zpseu4onzr2.jpg]
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#64
Melduję powrót. Spotkanie z taką ekipą to zaszczyt, oby do następnego. I co najważniejsze, doładowane akumulatory i wraca wena na klejenie.
Odpowiedz
#65
I ja tez się melduję Smile Szczecin się przepakował i ruszyli dalej. Impreza genialna i niezapomniana  :milbravo:
Odpowiedz
#66
  Brętowski Piknik Modelarski - w domu.
  DZIEKUJEMY.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#67
Super impreza, super towarzystwo! Dziękuję!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#68
Z rozpędu zamiast napisać w tym wątku napisałem w wątku o noclegu u Jungingena. Pozwolę sobie przekleić swoją własną wypowiedź  :mrgreen:

Cytat:Gdańsk melduje się. Dotarliśmy szczęśliwie i bez większych przebojów.
Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za świetną imprezę i integrację. Gratuluję zwycięzcom. Super było zobaczyć was wszystkich, ZBiGa, Stacha, Radziasa, Yogiego, Winka, Hastura, Prezesa, Japończyka, Tuco, Fotogrimesa, Alskiego, Messera, Pawła M., Dombeera, Piotra W., Wichurę, Lesia, Piotrekqa, Szkutnika, Cevę, Konradoo, Shinigamiego, Lucasolda, Jorzika i tych, których ksyw zapomniałem tu wymienić  PDT_Armataz_01_34

Jeszcze raz Dzięki Wszystkim. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w co najmniej równie licznym gronie :milgroup:
Odpowiedz
#69
Hastur również dał znać, że dotarł do domu. Układam sobie powoli w głowie ostatnie trzy dni, jak dla mnie RE-WE-LA-CJA!

Odpowiedz
#70
Wasze gęby wczoraj widziałem,modele też. Nurtuje mnie ten Czarny Koń.Kto zacz?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#71
Portal Olsztyn24.com jak zwykle niezawodny.
Są już zdjęcia:
http://www.olsztyn24.com/galeria/3349-vi...ziezy.html

Miłego oglądania.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#72
Lublin od 22 w domciu. Fajnie było i do następnego!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#73
Szczecin już w domu. Warto było jechać taki kawał drogi żeby się z Wami spotkać.
Gratulacje dla organizatorów za wspaniałą imprezę i dla uczestników za rewelacyjną atmosferę.  :milbravo:
Dziękujemy i zapraszamy do Szczecina.  :mil11:
[Obrazek: content.php?fid=viewimage&a=1&image=Baner-Szczecin.JPG]
Odpowiedz
#74
(12-04-2015, 10:52)Andrzej Px48 link napisał(a):..... Nurtuje mnie ten Czarny Koń.Kto zacz?
Andrzeju! Jak możesz pytać!?!?! Jak Japończyk przyjeżdża do Olsztyna to bez nagrody wyjechać nie może! :mrgreen:

PS. Dobrze, że Szkutnik stanął na wysokości zadania bo organizatorzy z pewnością nie spodziewali się, że Japończyk może przyjechać z prawie pustymi rękoma... no ale jak widać "prawie" robi różnicę  8)
Odpowiedz
#75
Panowie wielkie podziękowania za całokształt,  organizacyjnie bez zarzutu. Frekwencja dopisała,  poziom modeli mega. I najważniejsze na koniec, cieszę sie ze mogłem poznać "twarze" z forum i pogadać na wiele ciekawych tematów!!! Do następnego! !
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 6-7 lipca 2024 lukasold 0 64 18-04-2024, 06:12
Ostatni post: lukasold
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 30 2,622 10-04-2024, 08:10
Ostatni post: zablo1978
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 1 600 07-04-2024, 05:37
Ostatni post: Krzysztof_NT
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 3,188 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 914 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 777 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  Zawody modeli redukcyjnych kartonowych i plastikowych Poznań 4.11.23 prezes01201 3 1,853 19-11-2023, 01:14
Ostatni post: prezes01201
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 770 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,808 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 3,019 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości