Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaproszenie] SZCZECIN - Letnie spotkanie modelarskie !!
#1
Siemanos.

Jako, że od dawna się nie widzieliśmy to wypadałoby coś w tej materii zmienić. Zaplanowane zostało letnie spotkanie na sobotę, 18 lipca 2009 o godzinie 18, i tym razem ponownie spotykamy się w "Petit Paris" ul. św. Wojciecha 11 w Szczecinie. Ci, którzy byli ostatnio wiedzą dlaczego akurat tam. Niewtajemniczonym mogę podpowiedzieć, że ciemne piwo EIRE z Browaru Czarnkowskiego jest wyśmienite Smile Rezerwacja została już dokonana. Spotykamy się przy stołach po prawej stronie od wejścia w sali dla niepalących.

Na spotkanie zapraszam serdecznie WSZYSTKICH modelarzy !!! Zaproszenie jest aktualne również dla miejscowości ościennych.

Głównym tematem naszego spotkania będzie omówienie spraw związanych z próbą organizacji w przyszłym roku Konkursu Modelarskiego w naszym mieście. Jestem po pierwszej rozmowie z Panią Dyrektor MTS i są ku temu dość duże szanse, ale wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Gdyby ktoś chciał do nas przyjechać gdzieś z dalszego regionu i zaistniałaby potrzeba noclegu to zapraszam serdecznie (2-3 miejsca do spania się u mnie znajdą - zainteresowanych proszę o kontakt).
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#2
dziękuję za informajcje
Postaram się dotrzeć na miejsce :-)Astra28,
Odpowiedz
#3
Dzięki za informację. Postaram się dotrzeć na miejsce. Do Zobaczenia
Na pochylni:
Odpowiedz
#4
Dzięki za info,
zobaczę jak wyglądają możliwości wyjazdu - moja żona pracuje również w weekendy i muszę się wtedy zająć maluszkami - jak byłaby szansa na przyjazd to dam znać Smile
Odpowiedz
#5
W końcu coś się w tym Szczecinie może ruszy...jestem na urlopie ale postaram się być.Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Dziękuję za info. Postaram się być, choć pewności nie mam.
[Obrazek: userbar.jpg]
[Obrazek: button_f.jpg]             [Obrazek: button_e.jpg]
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#7
Porozumiałem się z kim trzeba i na 99% pojawię się na spotkaniu Confusedmile:
[Obrazek: userbar.jpg]
[Obrazek: button_f.jpg]             [Obrazek: button_e.jpg]
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#8
Siemanos.

Bardzo mnie cieszy tak szeroki odzew Smile Wczoraj wieczorem miałem okazję wstąpić do Petit Paris i polecam Wam nowy trunek - PIWO MIODOWE KRAJAN - o charakterystycznym słodkawo-miodowym smaku i lekko miodowym zapachu z browaru w Nakle n/Notecią.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#9
NO i spotkanie się odbyło. Ludzie dopisali, atmosfera znakomita, inicjatywa i zapał są, więc czekać na wyniki i może się to wszystko nieźle rozkręci :mrgreen:
[Obrazek: userbar.jpg]
[Obrazek: button_f.jpg]             [Obrazek: button_e.jpg]
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#10
Siemanos.

Spotkanie się odbyło w miłej atmosferze. Modelarze stawili się licznie. Szczególne podziękowania dla kilku "nowych" osobników. Rozmowy były owocne. Pooglądaliśmy trochę modeli a i kilka dzbanów pękło Smile

[Obrazek: th_Spotkanie-26.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-28.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-29.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-30.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-33.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-35.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-36.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-37.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-40.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-43.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-44.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-45.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-46.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-48.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-49.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-50.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-52.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-53.jpg] [Obrazek: th_Spotkanie-54.jpg]

To do następnego razu ...
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zaproszenie na XXIII Osowskie Spotkania Modelarzy 10-12.11.2023 PanzerHobbyArt 37 3,350 14-11-2023, 10:11
Ostatni post: yogi
  XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE! Winek 28 5,740 25-11-2022, 01:34
Ostatni post: Winek
  Szczecińskie spotkanie modelarskie -MODEL-HOBBY- 0 1,250 20-02-2022, 11:53
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021 PanzerHobbyArt 26 6,204 18-11-2021, 12:36
Ostatni post: Winek
  Pierwsze Stacjonarne Zawody Modelarskie Ścinawka Średnia 25-27 czerwca 2021 CzlowiekzKartonu 0 1,921 18-06-2021, 10:20
Ostatni post: CzlowiekzKartonu
  Lubelskie Spotkania Modelarskie 2020 - 17-18 października 2020 - reaktywacja! JaCkyL 4 2,668 15-09-2020, 10:46
Ostatni post: lukasold
  [Z] Podlaskie spotkania modelarskie w Czarnej Białostockiej lukasold 1 1,644 02-03-2020, 08:22
Ostatni post: lukasold
  [Z] Podlaskie Spotkanie Modelarskie, Czarna B-cka, 9 luty 2020 lukasold 1 1,570 03-02-2020, 11:06
Ostatni post: krys
  Zaproszenie na IV Warsztaty Modelarskie - Gdynia 01.12.2019 yogi 7 3,212 03-12-2019, 06:16
Ostatni post: Winek
  52 spotkanie LKMD mariusz30003 12 4,547 19-11-2019, 09:59
Ostatni post: Berni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości