Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Conte di Cavour 1:200 GPM
Wojtek gratulacje !! Mam nadzieję ,że nigdy nie dasz się namówić na malowanie modeli .Mam również  nadzieję ,że te zdjęcia które ostatnio pokazałeś nie zostaną wzięte jako archiwalne w jakiejś dyskusji na temat wyglądu " C di C" w 1940 roku  Tongue
Odpowiedz
Gratuluje Ceva ,piękne makaroniarskie  ;D pływadło.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
To i ja pogratuluję super sklejonego modelu. Twoje relacje to kopalnia wiedzy modelarskiej. Relacja z powstawania CdC sprawiła że i ja zapragnąłem mieć swojego Cavoura na półce w tym celu kupiłem model lecz nie skusiłem się go sklejać, w moim wypadku trwało by to pewnie  wiele dłużej niż u Ciebie a i efekt byłby o wiele gorszy. Jeszcze raz gratuluję
Na warsztacie:
W budowie: Dewoitine D-520
Skończone: Me 109 G6, Ławoczkin Ła-5 FN, Jak 3
Nie skończone: Ju 87 G-2
Odpowiedz
Gratulacje pięknego modelu. Napracowałeś się przy nim, że ho ho. Gdybym nie śledził tej relacji, mógłbym powiedzieć, że jest z platiku. Pozazdrościć tempa i dokładności.
NA WARSZTACIE
KM Scharnhorst 1:200
Me 110 MM
Odpowiedz
o już koniec? w takim razie gratuluję pięknie wykonanego modelu  Tongue ;D
Odpowiedz
Bardzo perfekcyjnie wręcz pedantycznie sklejony model, ceva jesteś w czołówce wymiataczy kartonowych i wydaje mi się że ustaliłeś nowy "standard" w oklejaniu dna okrętów. Mam nadzieję tylko że odpuścisz jeszcze jeden ostatni raz ten standard w przypadku rychło zaczynanego KGV Wink

Bezwstydnie zazdroszcząc warsztatu i umiejętności pozdrawiam Smile
Pozdrawiam
Artilleriefährprahm typu D3   PC-553      PGM-17
K-335 GIEPARD     Lira ALFA      Skat CHARLIE I     Orzeł III 

to bo continued....  Jeremiah O'Brien   HMS Abercrombie 

Jesteśmy otoczeni ?? !!
Wspaniale!!! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!!!
Odpowiedz
Wszystko zostalo powiedziane.Ja zycze kolejnych tak udanych projektow.Zazdroszcze czystosci klejenia.Oby jeszcze mnostwo takich relacji na forum.Wspanialy model!
Royal Navy first
Odpowiedz
Wojtek gratulacje.
Następnym razem tak nie zasuwaj, bo nie mogłem nadążyć z oglądaniem.
;D
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
I ja śpieszę z gratulacjami  ;D
Pozdrawiam!
Galeria malarstwa i rysunku: http://www.sabbstone.deviantart.com
[Obrazek: thumb_412_13_06_20_8_49_00.jpeg]
Odpowiedz
Piękny makaroniarz, szkoda, że tak mało ich na rynku...
Odpowiedz
Ja też gratuluję Ci świetnie zrobionego modelu. Aż zazdrość bierze - jak tak czysto można kleić modele ...  Sad
Na warsztacie: PzKpfw II Ausf C
Odpowiedz
Całkiem niezły ten Spagetti Kawior, mistrzostwo świata, dla mnie na razie całkiem odległe. Martwi mnie tylko ta "flaga" na rufie- nie ma czasem za dużej erekcji?? Nie powinna czasem swobodnie zwisać, jakto w zwyczaju mają flagi i bandery?? Na razie wygląda jak ta amerykańska na Księżycu Smile ;D  Pozdrosy.
Odpowiedz
:o Gratuluję! Piękny model
Odpowiedz
Piękny ;D Choć sam okrętów nie sklejam to oglądać je uwielbiam  ;D Moje gratulacje.
Odpowiedz
Wojciech, dałeś czadu z modelem.

Sklejony jest baaaaaaaardzo porządnie, czysto, detale dopracowane, działka plot wręcz perfekcyjnie.
Przyjmij moje nieco spóźnione, lecz szczere i wielkie gratulacje.
Nie jestem tutaj żadnym autorytetem, ale powiem bez cienia żenady: jestem z Ciebie cholernie dumny!

Pozdrawiam

Arovist
Odpowiedz
Gratulacje Smile Nic tak nie cieszy jak skończenie modelu. Szczególnie że jest sklejony na taaakim poziomie. Temat mi może nie odpowiada, ale nie sposób niezauważyć czystej i precyzyjnej roboty. Naprawde jest na co popatrzeć.
Nie każdy potrafi tak skleić bez tony gluta i lakieru.

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
Oj nie każdy :-\
Ja tam się nie znam, ale mi się podoba! ;D
Odpowiedz
Pozdrawiam ścianę wschodnią i kolejnych widzów którym się chciało wyrazić swoja opinię  Smile.
Odpowiedz
Cześć Wojtek! Temat uciekł już co prawda gdzieś w czeluście forum, ale na szczęście udało mi się go jeszcze odkopać. Oczywiście zapomniałem napisać parę słów od siebie. Relacja jest świetna, oglądałem na bieżąco ale się nie odzywałem bo i po co, ciemny jestem w sprawach okrętowych jak tabaka w rogu. Okręt wyglada jak prawdziwy!!! :o Czystość klejenia jest po prostu porażająca. A już najbardziej zszokowany jestem faktem, że potrafiłeś sporo pozmieniać i dorobić, a wygląda to tak jakby było w wycinance. Po prostu wycięte , sklejone i wyretuszowane. Więcej nie będę się rozwodził bo brakuje mi słów na opisanie mojego zachwytu tym modelem. Gratulacje!!! 8) To kiedy kolejny makaron zawita do stoczni?
Czołgista!
Odpowiedz
Kujot666 napisał wszystko to, co ja chciałbym napisać. Gratuluję pięknego modelu. Dobrze, że nie kleisz parowozów  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Ma być dobrze, albo jeszcze lepiej!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości