Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010
#76
A może zmienimy miesiąc na wrzesień? Czy wtedy będzie więcej osób?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#77
To może mnie, mieszkam jakieś 16-18 km od Gacka.
Odpowiedz
#78
Piter bez problemów mogę Cię zabrać z Nieszawy i zasuwamy do Kujota  :-P
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#79
Mnie to się wydaje Andrzeju, że zmiana na inne miesiące niczego nie zmieni. Ktoś kto chce pojechać na zlot pampersów dostosuje się i tak do terminu podanego przez organizatora. A wszystkim i tak nie dogodzisz. Zresztą to ty podjąłeś się organizacji zlotu, tak więc wydaje mi się, że w pewnym sensie tobie ten termin też musi odpowiadać. Przecież nie zwalimy ci się na głowę skoro nie będziesz mógł nam poświęcić swojego czasu. Także strzelaj konkretny termin i zobaczymy jaki będzie odzew, pozdro!
Czołgista!
Odpowiedz
#80
Jeśli nie pogardzicie żółtodziobem, to bardzo chętnie spotkam się z Wami na zlocie.
Zostaje nadal nie rozwiązana kwestia daty...
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#81
Co sądzicie o terminie 15-16 maja ?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#82
Mi nie pasi... moja ma 15-go urodziny a ja 2 dni później
Odpowiedz
#83
Mnie również. Szykuje się w Łodzi spora impreza, poza Nocą Muzeów. Na dniach podam szczegóły.
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#84
Wolisz lokalną imprezę od ZLOTU?  PDT_Armataz_01_19
na macie: projekt X
Odpowiedz
#85
termin zlotu 22-23 maja. Wkrótce szczególy.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#86
No to skoro mamy termin to ja obowiązkowo zapowiadam swoją obecność. PDT_Armataz_01_34 Czekam tylko na jakieś konkretny, gdzie, kiedy, jak, po co i na co! A i trzeba zbierać skład do transportera na wyjazd! :tank: :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
#87
o jak maj to może i ja zajrzę :razz:
Odpowiedz
#88
Szczególnie, że 22 mam urodziny i może być ciężko  :mrgreen:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#89
Witam wszystkich szanownych papermodelsów  :!:

Oglądam ten wątek dosyć często i to co mnie martwi to to że jest w nim mało konkretnych wiadomości. Mamy jakiś termin ale nie wiadomo gdzie i jak się spotkać, a przy organizacji grup ( zakładam że każdy nie będzie sam jechał, lecz w kilku jednym autem ) jest to troszkę trudno bo nie wiadomo jak się ustawić. Czasu jest coraz mniej więc czekam na rozwinięcie tematu.

Pozdrawiam  PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#90
Termin jest, miejsce jest
Jutro dogaduje Andrzej szczegóły
Odpowiedz
#91
No to czekamy na info  PDT_Armataz_01_34
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#92
Proszę towarzystwo zlotowe o dopisywanie się do listy obecności do niedzieli 25 kwietnia.
W poniedziałek muszę OSTATECZNIE zaklepać liczbę miejsc do spania w hostelu.
Mam zgłoszonych:
Ceva,Kujot,Sprudin,Piter,Gacek,Kroloo,Jaroslav ?,Radek?,Szebi?,Uri ?

Plan lekko zmodyfikowałem.
Sobota: Jeszcze negocjuję otwarcie dla nas fortu czerniakowskiego. Gdyby to nie wypaliło  to zwiedzamy Muzeum WP w Alejach/miejsce zbiórki-przypominam/ ,potem idziemy do Warszawskiego Muzeum Motoryzacji ul.Filtrowa obejrzeć pojazdy prototypowe i rajdowe z byłego FSO.
Niedziela:
Zwiedzamy fortyfikacje fortu Traugutta koło Cytadeli wraz z nowo odkopanymi chodnikami. Z przewodnikiem ma się rozumieć.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#93
Brawo, brawo, miejsca jak najbardziej godne polecenia do zwiedzania. Może jako ciekawostkę  podam to, że na Sadybie koło Muzeum Pancernego, jest kamień informujący że,,w tym miejscu bronił się kapral z cenzusem Janusz Kusociński". A w niektórych samochodach z Muzeum Motoryzacji miałem przyjemność siedzieć za ,,kółkiem', (gość który tego pilnował w Pałacu Kultury, w Muzeum Techniki, za kilka papierosów, bo mu się skończyły, pozwolił mnie i koledze ,,poprowadzić " przez chwilę każdy z tych ,,bolidów"). PDT_Armataz_01_28Andrzeju a Muzeum Powstania Warszawskiego? a Otrębusy? Hę? Co? Postaraj się żeby szanownym kolegom modelarzom nogi z dupy uszami wyszły :mrgreen: :twisted:Miłej zabawy życzę Panowie! 
Odpowiedz
#94
Siemano koledzy  PDT_Armataz_01_36

Wreszcie konkrety, co mnie bardzo cieszy. Jeszcze raz potwierdzam swoją obecność Andrzeju  :!: PDT_Armataz_01_34

Pozdrawiam
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#95
Ja też jeszcze raz potwierdzam przybycie. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie finansów, u mnie z nimi krucho więc wolę co nieco wiedzieć. Andrzeju, czy możesz podać koszt noclegu i ewentualnie powiedzieć z grubsza o kosztach zwiedzania muzeów? No i jak rozumiem jakieś tam modele mamy ze sobą wziąć bo gdzieś to wszystko na jakiejś sali złożymy, tak? W sumie to już niedługo trza grzać pojazd!  :mil11:  :tank:
Czołgista!
Odpowiedz
#96
No to teraz jak wiadomo już to co wiadomo :lol: to ja oczywiście zgłaszam swoje uczestnictwo w III zlocie paperków, w pracy raczej nie powinno być problemów z wolnym  :mrgreen: Wybieram się samochodem, do stolycy nie jest specjalnie daleko więc żaden problem, jak ktoś z ziomali miałby zamiar dołączyć to zapraszam do wspólnej podróży. Tak jak Rafał czekam na jakieś szczegóły odnośnie zakwaterowania (oczywiście nocowanko tak jak wszyscy) modeli itp. Panowie mam taką propozycję - jeśli macie jakieś modele których chcecie się pozbyć to proszę zabierzcie je ze sobą, będzie okazja powymieniać się lub odsprzedać bez kosztów przesyłki i czekania i w ogóle ;-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#97
Koledzy ja niestety proszę o wykreślenie oto powód http://www.nieszawa.pl/?page=3,8, jako przedstawiciel organizatora nie mogę się urwać.
Przepraszam.
Odpowiedz
#98
Wstępnie to ja też się wpisuję. Zależy jaka sytuacja będzie pod koniec maja.
Z noclegiem mnie nie liczcie bo przekimam się u siostry.
Odpowiedz
#99
Coraz więcej osób potwierdza swój przyjazd, bardzo mnie to cieszy, popieram pomysł Rafała aby powiedzieć nieco o funduszach jakie należy odłożyć z majowej wypłaty, no i o samą organizacje wystawy naszych modelików.

Piotrek szkoda że nie dasz rady jechać będe miał 120 km samotnej podróży do Działdowa  PDT_Armataz_01_10

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
(22-04-2010, 09:54)gacek9003 link napisał(a):Piotrek szkoda że nie dasz rady jechać będe miał 120 km samotnej podróży do Działdowa  PDT_Armataz_01_10

Albo niecałe 90 km do Sierpca. Jak Kujot też by dotarł do mnie to moglibyśmy jechać razem.
Ja również potwierdzam swoja obecność i też chciałbym wiedzieć coś niecoś o kosztach pobytu.

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,380 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,490 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,797 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,996 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,503 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,343 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,368 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,247 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,815 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,950 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości