Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Model domku jednorodzinnego
#1
Witajcie
jak bylem mały zawsze rysowałem domki Smile w przedszkolu Pani nie chciała mi już dawać bloku bo za dużo malowałem Tongue
więc postanowiłem zaprojektować domek w 3D Smile czyli stworzyć prosty modelik.
Wyszukałem fajną stronę z projektami domów. Na podstawię rysunków i rożnych rzutów zacząłem tworzyć model na papierze. rozrysowałem już szczyty i jedną scianę czyli mogę powiedzieć że jestem w połowie rysowania Smile

Domyślnie domek będzie wyglądał tak:
[Obrazek: EWA%202%20front.jpg]

Myślę co z tego mi wyjdzie Smile okaże się podczas klejenia Tongue Powstaje w skali 1:50
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz
#2
He,budowlaniec  PDT_Armataz_01_06  Jak chcesz mam fajny program do aranżacji kuchni i łazienek(darmowy) Łącznie z meblami ,płytkami i oświetleniem. Robisz wnętrze?? W tej skali można zaszalec :-)
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#3
(22-03-2010, 09:51)dominik294 link napisał(a): Jak chcesz mam fajny program do aranżacji kuchni i łazienek(darmowy) Łącznie z meblami ,płytkami i oświetleniem.

The Sims ?? PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28
Odpowiedz
#4
(22-03-2010, 09:58)Dombeer link napisał(a): The Sims ?? PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28

Oj dużo się w Simsach bawiło w budowanie domków Tongue

(22-03-2010, 09:51)dominik294 link napisał(a): He,budowlaniec  PDT_Armataz_01_06  Jak chcesz mam fajny program do aranżacji kuchni i łazienek(darmowy) Łącznie z meblami ,płytkami i oświetleniem. Robisz wnętrze?? W tej skali można zaszalec :-)

Tak myśląc można by było pobawić się w wnętrze Smile Tak jak to architekt rozplanował... Pomyśle nad tym Smile do weekendu myślę że skończę ściany i zrobię surówkę
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz
#5
A jak go udostępnisz za free będzie luxss Smile
Kamaz wreszcie będzie miał dioramę Smile
Pozdrawiam
Problemy są po to aby je rozwiązać Smile
Na warsztacie HMS Sheffield ORP Jaskółka HL-2 "Haroldek"
GALERIE & Projekty:
W przygotowaniu Big Grin
Odpowiedz
#6
Dombeer nie simsy  :mrgreen:

Picek jakbyś miał pytania to śmiało pisz  ;D  Akurat w takich tematach siedze na bieżąco  :mrgreen:
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#7
Jak będą chętni to opublikuje za free Smile

Myślę aby wysłać go także do architekta który go zaprojektował ale boje się aby nie zabronił mi rozpowszechniania go ;/ Niby przerysowany jego projekt...
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wydać model kynek99 16 7,033 16-02-2011, 08:58
Ostatni post: Bullet

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości