Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega szatańska liczba odwiedzin
#1
Trzeba to jakoś upamiętnić: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/peln...c8299.html
Taka liczba wczoraj była widoczna na forum. :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Nooooooo faktycznie liczba niczego sobie .... jak się pojawi liczba z kolejną 6 to chyba bez flaszki nie przejdzie .... :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#3
Bez 6-ciu flaszek :lol:
Odpowiedz
#4
lepiej bedzie jak zorganizujemy czarna msze, zagryziemy model kota, zgwałcimy papierową dziewicę i wszystko obryzgamy humbrolem 220, oczywiście relacje z budowy jak i konsumpcji zamieścimy na forum
Odpowiedz
#5
Heheheheh!Dobre.Nie można w żadnym wypadku zapomnieć o rytualnym naćpaniu się Butaprenem.
Odpowiedz
#6
Panowie,

Właśnie przebywam w Białowieży gdzie własnoręcznie zbieram trawkę Żubrówkę. Więc już wiadomo co będziemy pili podczas kolejnej magicznej liczby ;-)

ps.
Jestem tu do soboty, jakby ktoś chciał troche źdzbeł to polecam się. (tylko dla osób 18+)
Odpowiedz
#7
Siemanko. No to już wiem dlaczego Kolega się tu nie pokazuje. To zgłaszam sie na ździebełko. Uważaj na ŻUBRA ... potrafi kopnąć Smile .... Z tą trawką to naprawdę dobra inwestycja .... i nieźle oprocentowana. :grin:
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości