Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011
#76
U mnie niestety w branży bryndza tak straszna, że kasy na to by wyjechać raczej nie będzie.
Bardzo mnie ten fakt martwi bo byłem w okolicach Węgorzewa i jest tan naprawdę bardzo przyjemnie.

Liczę jeszcze na cud, że się klienci obudzą z letargu i zaczną w końcu coś kupować.
Odpowiedz
#77
A to ja tak zapytam od razu, po ile wychodzi średnio taki wyjazd? Nie chodzi tylko o oboeiązkowe opłaty, ale o całkowity koszt (po ile ostatnio wydaliście) bo nie wiem, ile szykować Tongue
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#78
Ile szykować? To zależy ile płynów zabieżesz z sobą  PDT_Armataz_01_28
Teraz poważnie - Wyjazd w piątek rano, czyli musisz mieć kasę na trzy obiady. Śniadania i kolację możesz zabrać z sobą (konserwy, chleb itp)
Będą potrzebne pieniądze na bilety do zwiedzania, parę złotych na wynajęcie autokaru. Jak będziesz oszczędny, to 200 - 300 zł.
powinno starczyć. Tak myślę Tongue
Pozdrawiam Robert
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#79
Dziękuję Ci Japończyk  PDT_Armataz_01_29
Nie chodzi mi o jechanie po minimalnych kosztach, zakwaterowanie w internacie jak najbardziej mi pasuje. Po prostu chciałem wiedzieć ile pieniędzy powinienem zaszyć w zapierdziałym materacu, żeby przypadkiem gdzieś tego nie przepuścić Smile Co do płynów, to te zawierające "Witaminy i minerały" wyrażane w procentach są mi ostatnio bardzo dalekie - nie znaczy to, że takowych nie będę spożywał, po prostu głowa słabsza i mniej "witamin i minerałów" mi trzeba Smile

Pozostaje tylko kwestia dojazdu, od nas raczej nikt samochodem nie jedzie, więc przyjadę z Domberkiem i Dominikiem (zobaczymy czy Bullet też pojedzie, coś tam pisał przecież) do Wawy, a tam trzeba się będzie komuś w samochód zapakować (czyli dojdą koszty paliwa).
Tak czy siak data zarezerwowana, pozostaje czekać.

Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#80
(13-04-2011, 03:16)Japończyk link napisał(a):Teraz poważnie - Wyjazd w piątek rano,

Może pokusimy się już o jakieś konkrety? Smile Punkt i godzina zbiórki? Działdowska? Big Grin
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#81
Mamy już plakacik(nie sugerujcie się jakością,kiepski skaner) Big Grin
[Obrazek: plakacik.jpg]
A co planu obchodów pampersiego święta wypowiem się niebawem...
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#82
Jeżeli frekwencja osobo-modelowa będzie taka jak na ostatnim zlocie to obawiam się, że całe rodziny będą co najmniej trochę zawiedzione...
Odpowiedz
#83
Gdybyś Wojtku zabrał ze sobą niewielką część swojej kolekcji modeli, podejrzewam że zawiedzenie całych rodzin z pewnością byłoby mniejsze  :twisted:.
A jaka byłaby radość zlotowiczów    :mrgreen:  :mil11: PDT_Armataz_01_14 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_22  PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_01 ;D Big Grin 8-) PDT_Armataz_01_24... !!

A w kwestii formalnej: czy jest jeszcze jedno wolne miejsce w jakimś samochodzie z Wa-wy?  A wyjazd w piątek rano, czy po fajrancie?
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#84
Jak Cię żona z dziećmi puszczą w pt.po śniadaniu to miejsce się znajdzie.Pod warunkiem zabrania 1 modelu na wystawę. ;D
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#85
Chorera! z tym modelem może być problem... :mrgreen:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#86
Chyba jeszcze nie były robione listy ile jest samochodów i kto, skąd chce jechać. Można by było to w zasadzie ustalić teraz, ja np wolałbym jechać rano w piątek.
Odpowiedz
#87
Zieloniutki - co Ty byś wolał to...
Wyjazd JEST w piątek rano (bez bardziej wolenia, lub mniej wolenia). Jak ktoś ma ochotę to oczywiście może
dojechać w sobotę lub niedzielę. Co do list, zbiórki itp. czekamy grzecznie na sygnał od Pana Prezesa, że już
można układać listę uczestników. Wszystko w swoim czasie.
Szanowny Panie Prezesie - czy ten czas już nadszedł ???????
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#88
(19-04-2011, 05:26)Japończyk link napisał(a):Zieloniutki - co Ty byś wolał to...
Wyjazd JEST w piątek rano

Odniosłem się tylko do posta Tuco bo może się zdarzyć tak, że np 3 osoby będą mogły dojechać do wawy w piątek po południu, to trzeba by było ustalić (w razie co) kto może poczekać na te 3 osoby. Stąd też napisałem o moim "woleniu" :-)

Tak tak Prezesie czekamy na listę
Odpowiedz
#89
Szanowny Panie Prezesie - czy ten czas już nadszedł ??? ???
Został miesiąc, więc może jakieś ustalenia? Kto jedzie swoim samochodem, kto z kim i pod kim dołki kopie??
Zacznij Waść, wstydu oszczędź.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#90
Obywatelu kraju kwitnącej porzeczki Ty nie nerwuj.Najpierw komunia nie?Na weekend jadę dogrywać szczegóły.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#91
Jeśli ktoś ma chęć dojechać pociągiem do Ełku to mogę odebrać z dworca i dostarczyć do Węgorzewa. Co jak co ale gdybym się nie stawił mając zlot pod nosem to była by plama totalna. PZDR!
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#92
Szanowne Pampersy-uczesnicy Zlotu.Proszę wpisywać kto jedzie na 100%.-z kim-czym jedzie ?I kiedy piątek czy sobota?

Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#93
Ja jadę na 100%, własnym samochodem także 4 miejsca wolne, piątek termin odjazdu.
Pozdro
Mariusz


Odpowiedz
#94
Ja też jadę. Z terminem wyjazdu dostosuję się do kolegi, który zabierze mnie do samochodu, choć jeśli miałbym wybór to piątek (pora dnia nie ma znaczenia) pasuje mi bardziej. Mazielony, z jakiego miejsca Wa-wy będziesz startował?
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#95
Jam też jadę na 100%. Dzisiaj na QWKAKu "memnie" nie będzie -tyram na wyjazd, więc proszę  o rezerwację jednego "mniejsca" w autku przy oknie. :mil11:
Odpowiedz
#96
Ja wybieram się w piątek rano samochodem z Wwy. Miejsca wolne ale muszę wracać w niedzielę rano.
Odpowiedz
#97
(06-05-2011, 09:46)Tuco link napisał(a):Ja też jadę. Z terminem wyjazdu dostosuję się do kolegi, który zabierze mnie do samochodu, choć jeśli miałbym wybór to piątek (pora dnia nie ma znaczenia) pasuje mi bardziej. Mazielony, z jakiego miejsca Wa-wy będziesz startował?

Ogólnie to przesiaduje na Targówku, jest to też całkiem dobry punkt do wyruszenia na Mazury, ale mogę też bez problemu gdzieś podjechać i zgarnąć wszystkich chętnych. To już kwestia ustalenia. Tak mi przyszło do głowy, że w sumie dla komfortu jazdy trzeba liczyć 4 osoby na samochód. Chyba, że nie będzie innego wyjścia to brać po 5.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#98
Ja jadę na 100%. Z Lublina do Wawy, przyda się więc jakiś miejsce w czyimś autku  PDT_Armataz_01_29
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#99
(06-05-2011, 10:45)Mazielony link napisał(a):[ Tak mi przyszło do głowy, że w sumie dla komfortu jazdy trzeba liczyć 4 osoby na samochód. Chyba, że nie będzie innego wyjścia to brać po 5.

Chwila chwila, spokojnie, nie zapominajcie że ja tez pocinam by car, zez Łodzi, przez Warszawę Wink, czekam tylko czy nie będzie trzeba wyjechać po Szebosława Smile Spokojnie dwie twarze mogę zabrać, co do większej ilości, zobaczymy na miejscu Smile

Szebi, jak tam? Smile

Pozdrawiam

EDIT: Aaa, zapomniałbym, planowany wyjazd w piątek rano Wink
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
No to szykuje się "bezpieczny"  :tank: :tank: :tank: z "łapiduchem" na czele :mil11:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,154 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,887 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,432 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,951 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,590 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 62,374 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,468 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,491 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 73,740 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 76,006 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości