Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011
#1
Czas zacząć myśleć o kolejnym zlocie.Moja propozycja to:WĘGORZEWO 2011
Pisałem o tym już onegdaj.Spanie w internacie szkolnym /25 PLN/ miejsca full.Jedzenie w karczmie lub okolicznych barach-słynny węgorzewski kurczak z rożna na rynku.
Atrakcje-mazurskie regionalne.Zwiedzamy JW-Mazurska Brygada Artylerii.Bunkry MAMERKI,WILCZY SZANIEC-tam przejazd drezyną po torach.
Dla chętnych wyjazd na budowle hydrotechniczne KANAŁU MAZURSKIEGO. Ew.opcja w niedzielę to wyjazd do twierdzy BOYEN w Giżycku,lub św.Lipka.
To tyle wstępniaka ode mnie.
Poczytam też o innych propozycjach.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#2
Propozycja bardzo ciekawa, choć dosyć daleko jak dla mnie. Trzeba pomału odkładać PLNy  :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Termin :końcówka maja lub 1 połowa czerwca.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#4
A jednak PDT_Armataz_01_34 .

Pomysł i lokalizacja zlotu niezła, termin nie najgorszy. Dobry z Ciebie Prezes :mrgreen: .
Czy możliwe byłoby zapewnienie transportu zbiorowego po okolicznych atrakcjach, bo być na zlocie i nie pokosztować owoców mazurskich browarów to trochę nie teges.

ps. zdecydowanie twierdza Boyen bo ta Lipka to lipą zajeżdża PDT_Armataz_01_32
Odpowiedz
#5
No jestem zdecydowanie RACZEJ :-)  na tak...Termin i miejsce jak najbardziej odpowiednie do tego typu imprez:-)
Myślę wojtku, że ten transport zbiorowy to juz w węższym gronie trzeba obgadywać...
Odpowiedz
#6
Czy początek czerwca nie będzie kolidował z Wrocławiem?
A tak było w zeszłym roku:
[Obrazek: th_IMG_1587z.jpg] [Obrazek: th_IMG_1590z.jpg]
Kto był ten wie, a kto nie był niech się wstydzi  :mrgreen:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#7
Ooo,CEV-nik chwalący Prezesa ;D.Thx.
Tuco ,Breslau jest 10-12 .06. Dopasujemy się.Myślę o dacie 27-29 maja. I o transporcie zbiorowym też.

A czy konkursik wam się marzy??Tam na miejscu nie byłoby problemu z jego zorganizowaniem,tylko trzeba dowieźć modele.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#8
Szanowny Panie Prezesie .
:mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#9
Hihi, i moja kaprawa gęba tam przyjedzie w tym roku Smile Nie ma bata, tym razem nic mnie nie zatrzyma. pozdrawiam

Nizioł, daj głos!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#10
Ciulu, przeca nizioł już utonął Smile Ma simlocka i kicha Smile

Ja dam info później, tryb pracy na razie nie pozwala mi zaplanować na tak daleko.
Odpowiedz
#11
Domber jeszcze raz powiedz że daleko to masz w papę  :wink: co do siana to jeszcze jestem Ci krewien cośtam :roll: więc tym się nie martw
Wojtek dobrze gada być i nie skosztować.... grzech by było :-P
Mi pasuje na 666%  PDT_Armataz_01_11
Odpowiedz
#12
Nooooo w końcu coś drgnęło w temacie, tak na początek to mam sugestie żeby od razu ustalić niezmienny termin zlotu bo jak podpowiada doświadczenie ubiegłych lat zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało i z tego powodu rodzi się zamieszanie. Termin sugerowany przez prezesa na 27-29 maja jest mi osobiście bardzo na rękę i jeśli zostanie zaakceptowany to ja na 90% mam zamiar się pojawić na tym końcu świata  :mil11: (dla mnie to faktycznie koniec świata) bo dawno nie byłem w tym rejonie naszego kraju i chętnie bym to zmienił  PDT_Armataz_01_34  W kwestii technicznej samego przejazdu to raczej wchodzi w grę samochód i już teraz apeluję do potencjalnych chętnych ziomali (tudzież tych po drodze) do wspólnej podroży bo miejsce oczywiście jest  :mil11: Do przebycia jest jakieś 600 km. a ta informacja jest dla tych co mają mniej i uważają że Węgorzewo to strasznie daleko  PDT_Armataz_01_18 dla chcącego, itd........
Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Wiec jeżeli będziesz jechał przez Lublin to się z Tobą zabiorę  Smile
Odpowiedz
#14
Raczej na 90% będę jechał na zlot samochodem z Warszawy, jak narazie 4 miejsca wolne, także leon65z jak dobijesz do wawy to zapraszam.
Odpowiedz
#15
Mazielony co prawda termin jest jeszcze tak odległy że sytuacja może ulec zmianie jeszcze wielokrotnie i np. będzie dużo chętnych z Warszawy na jazdę z Tobą, ale oczywiście dzięki i jak by co to jasne że mógłbym się załapać ( no chyba że z Krakowa będą chętni w co wątpię Sad ) bo do Warszawy  doskoczyć to żaden problem. Dombeer tym razem to trochę nie po drodze, jakieś 80 km dalej, ale może zaklepuj transport z w-wy, na pewno ktoś Cie zabierze np. Mazielony
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
no sporo czasu jest, pewnie jeszcze się 15 razy pozmienia. Mam nadzieję, że w tym roku nie będę musiał znowu sam reprezentować województwa lubelskiego na zlocie  :wink:
Odpowiedz
#17
To mamy już dwa autka z Warszawy.
Cztery miejsca wolne, zapraszam. Dodatkowo oferuję odbiór z Dworca Centralnego jak ktoś wyrazi taką ochotę.
Termin podany przez Prezesa pasi. Na 99% jadę.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#18
Czyli co? Termin znany ( i zaakceptowany ). Lista obecności zapowiada się przednio :grin:. Transport bym miał jakby któryś z kolegów ze Stolicy zechciał jechać przez Sierpc ( zresztą innej drogi nie ma  :razz: :roll: ), a potem przez Działdowo bo być tak blisko i Kujota nie zabrać...

No to czekam na konkrety od prezesa, przepraszam Pana Prezesa.  :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Temin znany i zaakceptowany Big Grin
Rozumiem Wojtku, że będziesz jechał "nowym modelem poloneza" PDT_Armataz_01_22 Skoro droga wiedzie przez Sierpc, to chyba dołączysz do kolumny  :tank:
warszawskiej?. Po Kujota to oczywiście zajedziemy i czy będzie chciał, czy nie to i tak Go zabierzemy. takiej grupie  :milgroup: nie odmawia się  PDT_Armataz_01_28

Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#20
Jedzie ktoś przez Lublin???  ;D
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#21
Albo przez Wrocław?  :mrgreen:

Odpowiedz
#22
(02-02-2011, 05:39)ceva link napisał(a):Czyli co? Termin znany ( i zaakceptowany ). Lista obecności zapowiada się przednio :grin:. Transport bym miał jakby któryś z kolegów ze Stolicy zechciał jechać przez Sierpc ( zresztą innej drogi nie ma  :razz: :roll: ), a potem przez Działdowo bo być tak blisko i Kujota nie zabrać...

No to czekam na konkrety od prezesa, przepraszam Pana Prezesa.  :mrgreen:

Ostatnio mam problemy z "rozumnym" czytaniem PDT_Armataz_01_04
Oczywiście Wojtek, że miejsce się znajdzie dla Ciebie.

dominik294, Roland - jak nie będziecie mieli z kim jechać, to dojedźcie do Warszawy, a stąd zabierzemy Was.

Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#23
(02-02-2011, 09:25)Japończyk link napisał(a):Ostatnio mam problemy z "rozumnym" czytaniem PDT_Armataz_01_04
Oczywiście Wojtek, że miejsce się znajdzie dla Ciebie.

No to się cieszę że się zrozumieliśmy. :grin: Ja tam furę mógłbym wziąć tylko po co na pusto jechać kilkoma autami jak można jednym.  Cool

Z tą jedyną droga do Węgorzewa przez Sierpc to trochę żartowałem. Przez Sierpc jest dalej o jakieś 100 km :???: 
Odpowiedz
#24
Prawdopodobnie będe jechał z Dombeerem do Wawy,chyba że będzie ktoś z Lublina jechał samochodem.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#25
Chciałbym się pojawić na zlocie Smile. Nie wiem tylko jeszcze czy uczelnia nie planuje jakichś niespodzianek w postaci zaliczeń/kolokwiów ale to okaże się najwcześniej na początku maja.

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,347 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,476 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,775 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,971 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,481 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,320 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,358 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,236 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,940 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,938 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości