Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja.
Witam,[Obrazek: smiley-taunt008.gif],pozdrawiam ceva



[Obrazek: smiley-taunt014.gif]
Odpowiedz
Poczekamy na pojawienie się cotleta na jakimś zlocie, a wtedy zapewne cevuś zrobi z niego prawdziwy kotlet! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja już więcej takich fotek nie robię, bo Wojtas więcej ze mną nie pojedzie. PDT_Armataz_01_29 :tank:

P.S. Dobrze, że tym razem Prezes nie jedzie swoim bolidem, przynajmniej nie będzie rdzy rozsiewał. PDT_Armataz_01_34
Czołgista!
Odpowiedz
A ja już mam jednego agenta na privie. Najwyraźniej chce sie za coś odegrać, bo odmówił zapłaty :roll:.
Brakuje mi tylko Marcina Mellera i kamer do pełni szczęścia [Obrazek: 2smiech2.gif] [Obrazek: 2smiech2.gif] [Obrazek: 2smiech2.gif]

Miłej zabawy! Muhahahahahhaahahah!!!!
Odpowiedz
Witam,agent?! jestem przerażony [Obrazek: smiley-sad001.gif],pozdrawiam ceva


[Obrazek: 0rofl.gif]
Odpowiedz
Kujocie z Dzia(ł)dowa >Sad,Prezes rdzę posiewał tylko jakoś nikt mnie nie mógł dogonić,hę? Tak czy siak obraziłeś moją Księzniczkę która zażyczyła sobie wizyty u blacharza coby rzekomej rdzy nie rozsiewać. Big Grin na następnym zlocie.
A propos kto z przyszłych obecnych ma na imię Tomek??
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
witam , ja nie mam , pozdrawiam , wichur
Odpowiedz
(15-05-2012, 09:25)ceva link napisał(a):Witam,agent?! jestem przerażony [Obrazek: smiley-sad001.gif],pozdrawiam ceva
[Obrazek: 0rofl.gif]
Ty robaczku nawet nie masz pojęcia jakiego masz czasem farta, prawda cotlet?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prezes, gonił gonił, aż iskry szły  :mrgreen: ino z połową Twojego silnika no wyżej rzopy nie podskoczym Wink Swoją drogą blacharz? To już nie zasłaniasz dziur naklejkami??  :mrgreen: :mrgreen:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
(15-05-2012, 10:46)Sprudin link napisał(a):Ty robaczku nawet nie masz pojęcia jakiego masz czasem farta, prawda cotlet?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dokładnie! [Obrazek: 0dirol.gif]

Ten fart to BERP się nazywa  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
                                                                                      :tank:  :tank:
                                                                                            2
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Witam.Wskazówka dojazdu:
http://www.zielnik.karpacz.pl/index.php?...&Itemid=64

Plakietki zlotowe robi Tuco.Ale nosidełka  do nich z ,,agrafkamy" to każdy sam zabiera.pozdrawiam Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Mam 18 "nosidełek" i ani jednego więcej:/
Odpowiedz
Witam wszystkich zlotowiczów w przeddzień naszego spotkania z prośbą, by ODPOWIEDNIO spakować się na ten wyjazd, mam na myśli przede wszystkim tych którzy planują uczestnictwo w wycieczce na Śnieżkę. Aurę mamy chłodną więc do plecaków obowiązkowo wyposażenie ocieplające. W sieci jest wiele podpowiadaczy co i jak spakować, wszak GÓRY to nie żarty.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Dla tych co to określenie odpowiednio może być różnie rozumiane.

[Obrazek: d550abd5f3e3990c.jpg]
Odpowiedz
Ta prognoza jest dla Jeleniej, Karpacza, czy Śnieżki? Tak czy siak niezbyt pesymistyczna...

Panie Japończyk, gdzie jest "1"  Wink :razz: ?
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk



                                                                                                  :tank:



                                                                                                  1


cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk, cyk,cyk
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Witam,jak nie będzie osła albo wielbłąda to ja tam na Śnieżkę nie mam zamiaru iść na własnych nogach[Obrazek: 0bully.gif],pozdrawiam ceva
Odpowiedz
(17-05-2012, 10:34)Tuco link napisał(a):Ta prognoza jest dla Jeleniej, Karpacza, czy Śnieżki? Tak czy siak niezbyt pesymistyczna...
Oj przepraszam to jest dla Śnieżki, a w zasadzie chyba na jej szczycie. Biorąc pod uwagę, że tam przeważnie zawsze hula wiatr to odczuwalna temp. będzie o jakieś 5-7 stopni niższa. Kurteczki panowie. Zabawa może być jeszcze lepsza, bo jak czytam to dziś w Zakopcu biało (choć to inna cześć Polski), a zapewne wszyscy już na letnich laczkach śmigają:-)

(17-05-2012, 11:10)ceva link napisał(a):Witam,jak nie będzie osła albo wielbłąda to ja tam na Śnieżkę nie mam zamiaru iść na własnych nogach[Obrazek: 0bully.gif],pozdrawiam ceva
Na ten czas onegdaj Wojtek będzie robił kolejne podejście do Spita z szachownicą.
Odpowiedz
(17-05-2012, 11:12)Zielony link napisał(a):Na ten czas onegdaj Wojtek będzie robił kolejne podejście do Spita z szachownicą.
Witam,będzie do sklejania japończykowy Borkum i Titanic, ja wezmę dwa modele w 1:50 znanego projektanta testowane na jedenastolatkach,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
Czy w czasie drogi do Jeleniej przewidziany jest postój na śniadanie, drugi na obiad i trzeci na podwieczorek?
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Witam,czy po drodze jest jakaś kanajpa gdzie serwują KARTACZE Confusedhock:,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
Nie jest przewidywany żaden postój po drodze. Nawet na oddanie płynów...  Confusedmile: No chyba, że będzie jogurcik do wciągnięcia  :-)
Odpowiedz
Nie no Michale przynajmniej jeden musi być, poniewuż będę musiał zadzwonić do lekarza w mojej fabryce, że mam gorączkę i niech mi pisze L4:-) (małe kłopoty z liczbą dni urlopowych wynikły)
Odpowiedz
(17-05-2012, 01:05)MichalR link napisał(a):Nie jest przewidywany żaden postój po drodze. Nawet na oddanie płynów...  Confusedmile: No chyba, że będzie jogurcik do wciągnięcia  :-)

To już wiem z kim mam NIE jechać.
Zielony, rozumiem, że przewidujesz jakieś postoje na jedzenieSmile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Oj  tam, oj tam  Confusedmile:
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę że nie jedziemy przez Zakopane,ani że nie zgubimy jak ostatnio autostrady(Japan Boy)to szansa na posiłek jest.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,093 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,853 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,374 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,788 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,387 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,455 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,476 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 95,795 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 73,715 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 75,863 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości