Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja.
ale Koledzy pamietajcie:

don't drink and drive!

;D

smoke and fly^^
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
No tak Zielony podsłuchuje .... trzeba uważać co się mówi i trochę poedytować poprzednie posty :roll:

ps. Mam nadzieję, że się powoli przygotowujesz do zadania Drogi Agencie  :mrgreen: Muhahahhaa!!!
Odpowiedz
no nie wygłupiaj się  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
do Zielonego to było
Odpowiedz
Witam, agent zdaje relację: godzina 0:00 wszyscy trzeźwi, co więcej leżą już w łóżkach. Cotlet nie warto już edytować hehe, czekamy teraz tylko na sprudzia. Pozdro z karpacza
Odpowiedz
Witam, dzisiejsza integracja zakończona,pozdrawiam zetpt.
Odpowiedz
Witam,drugi dzień zlotu powoli rozpoczyna się

[Obrazek: 4fb3e32f47a4db21m.jpg]
Oto kamyk z Jeleniej Góry wiecie kto po nim stąpał. :roll: Tongue :mrgreen:,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
witam , Ulrich von Jungingen , zgadłem ? pozdrawiam wichur  :mrgreen:
Odpowiedz
  Witam. A o Liczyrzepie Wy nie zapomnieli? Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Już się przestraszyłem, że masz kamienie giganty w nerkach Cevusiu Tongue Prezio pewnie jeszcze chrapie i sapie? Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
witam ,bo Prezio jak się zmęczy ,to taki Bob Sap,  :tank: :tank: :tank: :tank: :tank: i ciężki i sapie  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, pozdrawiam wichur
Odpowiedz
(19-05-2012, 07:56)ceva link napisał(a):Witam,drugi dzień zlotu powoli rozpoczyna się

[Obrazek: 4fb3e32f47a4db21m.jpg]
Oto kamyk z Jeleniej Góry wiecie kto po nim stąpał. :roll: Tongue :mrgreen:,pozdrawiam ceva


Idąc tropem filmu ,,Miś,, napiszę : ,,chyba z Jasnej Góry,,  :mrgreen:
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
witam,
Niniejszym dementuje wszystkie plotki iz Pan Prezes o godzinie 12.22 chrapal i sapal. Pan Prezes owszem ale tylko sapal pod Sniezka.
Wszyscy wrocili, choc nie wszyscy weszli.
Pozdrawiam
Michal
Odpowiedz
  Witam. - Czy Śnieżka została sie na miejscu? Pozdrawiam.
  - ZbiG -
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Jelenia Gora kojarzy mi sie niezmiennie z jednym elementem krajobrazu.... zamkiem CHOJNIK. Alez to przygoda wchodzic z tobolami na impreze sredniowieczna pod gore po ciemku z mizerna latarka... ale za to jaki wychodek! 20 km panoramyBig Grin
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
A wycieczke taka o mieliśmy:

klik
na macie: projekt X
Odpowiedz
Krool ten niebieski ludzik z laską to Prezio??? Wink~
Odpowiedz
  Witam. Wybieram się na Wdzydze - pod żagielki. Czy ktoś zgłasza swój akces? Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Witam ,czy te gamonie z Warszawy i okolic ,opuściły już chwilowo przyjazne tereny Jeleniej Góry ? pozdrawiam wichur :mrgreen:
Odpowiedz
Witam,Sierpc już na miejscu,Kujot od pół godziny błądzi po moim mieście,chyba w końcu wyjedzie, :roll: pozdrawiam ceva
Odpowiedz
Witam, dotarłem do domu, pozdrawiam Japończyk.

Ps.
Wichura też pozdrawiam :twisted:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Witam, towarowy się spie... przed moim pociągiem i postałem sobie między Szewcami i Pęgówem. Pozdrawiam Kamiki
Odpowiedz
Dobry wieczór ? tfuuuu. Witam, druga bryczkaQWKAK'a tez dotarła do domu, pozdrawiam zetpt.

PS. Wichura tez pozdrawiam. :mrgreen:
Odpowiedz
Frankfurt z małym opóźnieniem (korki na autostradzie, hahaha :mrgreen: ) na miejscu.

PS:  a ja czołg popsułem, taki prawdziwny, metalowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lublin, czy Spalimordka przestała jęczeć? Big Grin
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Witam! Lublin właśnie wysiadł z autka, Palimordka pojechła dalej do dom. Dziękuję, pozdrawiam!

--
sleep mode on.
na macie: projekt X
Odpowiedz
Witam,dotarłem do miejsca zamieszkiwania,pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,113 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,864 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,390 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,796 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,408 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,461 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,482 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 95,807 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 73,720 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 75,877 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości