Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja.
#76
Zaczynam myśleć jak Pan Prezes - po co są robione zloty forumowiczów? Idea zlotów była piękna, a jak jest wszyscy widzą.
Przypuszczam, że następny zlot może się nie odbyć. Zostaną nam Cykliczne Spotkania u ZbiG-a :twisted:, ale to
melodia przyszłości. Teraz cieszmy się zlotem i spotkaniami po latach :mrgreen:
Zielony - zlot w sierpniu? Liczbę chętnych od razu podziel przez dwa - okres urlopowy, chyba że masz na myśli samych uczniów i studentów.
Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#77
Witam,nie marudzić na zlot nikogo siłą się nie zaciągnie, liczy się jakość nie ilość, o ew. sierpniowym terminie przyszłych zlotów nie ma mowy (Woodstock),pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#78
Witam
dostałem maila w sprawie noclegu
Ok.
W taki razie ustalamy że oddaję pokoje nr 1-2-3-4-5b w Zielniku2 (po 2 osoby na pokój, razem 10osób)), do dyspozycji po 18 godz. będzie sala na spotkanie całej grupy.
W Zielniku1 pokój nr 2-2os, nr 3-3-os i nr5-3-os. Będą wolne jeszcze pokoje na 6-7 miejsc.
Jeżeli grupa będzie chciała zjeść razem śniadanie lub inne posiłki, można smacznie zjeść w barze Laura, oddalonego ok 80m od Zielnika2. tel. do właścicielki 602660819.

Można już się dzielić w pary i trójkąty wedle upodobań. :-D pozdrawiam Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#79
Dex ,a może zamiast pisać wybrałbyś się z mocy urzędu ze swoimi poddanymi na szczyt Śnieżki?Zdjęcie Dexa z kujotową parasolką-bezcenne :-D :-D.pozdrawiam Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#80
(11-05-2012, 11:14)Zielony link napisał(a):sam się nad tym zastanawiałem, czemu tak jest i doszedłem do wniosku, że ludziska nie maja po prostu kaski na takie wypady, a jak maja to maja inne wydatki.  Jeszcze innym  komunie wypadają. Swoją drogą można by za rok pomyśleć o zorganizowaniu czegoś w sierpniu, brak komunii, brak uczelni, sezon wakacyjny. Mieć tylko nadzieję, że akurat urodziny mojej żony nie wypadną w nast. roku w sierpniu :-)

Myślę, że kasa nie jest aż tak wielkim problemem. Dla mnie największym problemem jest to, że zwyczajnie nie mogę sobie brać kolejny raz wolnego w piątek. Ja bym widział termin zlotu na długi weekend z Bożym Ciałem, czyli jakoś tak w czerwcu. Uczniowie i studenci mają wolne i tylko niektórzy musieliby brać wolne w piątek. Nawet zlot mógłby być nieco dłuższy. W moim przypadku moja połówka nie miałaby nic przeciwko i to też jest argument.
Pozdrawiam ...
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#81
(11-05-2012, 04:27)Piotreq link napisał(a):Ja bym widział termin zlotu na długi weekend z Bożym Ciałem, czyli jakoś tak w czerwcu. Uczniowie i studenci mają wolne i tylko niektórzy musieliby brać wolne w piątek. Nawet zlot mógłby być nieco dłuższy. W moim przypadku moja połówka nie miałaby nic przeciwko i to też jest argument.
Pozdrawiam ...

Akurat studenci to mają wtedy sam środek sesji... Ogólnie termin Maj - Czerwiec to na studiach bardzo gorący okres :evil:. Na szczęście mnie to (jeśli wszystko pójdzie dobrze) ostatni raz dotyczy ;D. Gdyby zlot był w każdym innym miesiącu niż Maj czy Czerwiec to bym się ruszył. A tak żal d... ściska, że jesteście tak blisko Wrocławia, a ja muszę tu siedzieć i zakuwać :ble:.

Pozdrawiam

Odpowiedz
#82
(11-05-2012, 05:27)Roland link napisał(a):Gdyby zlot był w każdym innym miesiącu niż Maj czy Czerwiec to bym się ruszył. A tak żal d... ściska, że jesteście tak blisko Wrocławia, a ja muszę tu siedzieć i zakuwać :ble:.

Oj już nie pitol, akurat dwa dni nie zrobią Ci wielkiej różnicy, co tam, półtora! Sam skończyłem lekarski więc uwierz, wiem co mówię.  Możemy się nawet jakoś w piątek spiknąć gdzieś na trasie, coś da sę wymyślić. Kombinuj.
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#83
sesja? a od czego sa poprawki? prawdziwy student nie zdaje wszystkiego w 1szym terminie  :mrgreen:
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
#84
(11-05-2012, 07:17)Sprudin link napisał(a):[quote author=Roland link=topic=10635.msg119269#msg119269 date=1336750038]
Gdyby zlot był w każdym innym miesiącu niż Maj czy Czerwiec to bym się ruszył. A tak żal d... ściska, że jesteście tak blisko Wrocławia, a ja muszę tu siedzieć i zakuwać :ble:.

Oj już nie pitol, akurat dwa dni nie zrobią Ci wielkiej różnicy, co tam, półtora! Sam skończyłem lekarski więc uwierz, wiem co mówię.  Możemy się nawet jakoś w piątek spiknąć gdzieś na trasie, coś da sę wymyślić. Kombinuj.
[/quote]

Sęk w tym, że 21 mam egzamin.

Odpowiedz
#85
(11-05-2012, 10:05)Roland link napisał(a):Sęk w tym, że 21 mam egzamin.
Witam,nie pierwszy i nie ostatni,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#86
Nie ma napiny, są drugie terminy!

I kto to mówi...  jutro się okaże czy będzie u mnie tak wesoło.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#87
(11-05-2012, 12:35)ceva link napisał(a):Witam,nie marudzić na zlot nikogo siłą się nie zaciągnie, liczy się jakość nie ilość, o ew. sierpniowym terminie przyszłych zlotów nie ma mowy (Woodstock),pozdrawiam ceva
(11-05-2012, 10:10)ceva link napisał(a):[quote author=Roland link=topic=10635.msg119279#msg119279 date=1336766749]
Sęk w tym, że 21 mam egzamin.
Witam,nie pierwszy i nie ostatni,pozdrawiam ceva[/quote]

Woodstock też nie pierwszy i nie ostatni.
Pozdrawiam

Odpowiedz
#88
Dobra dobra, bo się tutaj jeszcze pokłócicie Wink Ceva, Młody ładnie Cię tu wypunktował, ale ma trochę racji Wink Zresztą, rozumiem strach. Sam przecież dwa lata temu na końcówce studiów zrezygnowałem ze Zlotu w Warszawie - wtedy akurat byłem dokładnie między egzaminami z psychiatrii (pamiętam piątek praktyk poniedziałek teoria) i "w trakcie" interny. Klepałem wtedy 2-3 egzaminy tygodniowo, tak w ramach ostatniej prostej  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szkoda, że nie dasz się w każdym razie skusić, są jednak rzeczy ważniejsze.
Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#89
Witam,pewnie że Woodstock nie pierwszy i nie ostatni tak jak egzamin, ale ja wybiorę Woodstock, bo w sierpniu urlopu tydzień po tygodniu to mi w robocie nie dadzą,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#90
Uwaga ekipa ,,stołeczna".6 osób na dwa samochody.
Zbiórka w piątek 18 maja g.6.30 na przystanku autobusowym przy wyjściu ze stacji Metro-Centrum vis a vis hotelu Metropol.Stojąc w kierunku Dw.Centralnego,mamy Rotundę za plecami.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#91
6.30 - zanotowałem  :mrgreen:.
A kto będzie kierował?

Zapominiałeś Prezesie o "witampozdrawiam"  :razz:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#92
Michał R. i Zielony.pozdrawiam Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#93
Witam,gdzie finałowe odliczanie? I plakietka zlotowa by się przydała.pozdrawiam Prezes.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#94
  Witam. Czy to trwałe? Pozdrawiam.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#95
                                                                      :tank:  :tank:  :tank:


                                                                                      3
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#96
(15-05-2012, 02:56)Japończyk link napisał(a):                                                                      :tank:  :tank:  :tank:


                                                                                      3

Trzy dni czy na trzy samochody jedziecie ?Tongue
Odpowiedz
#97
Witam,miały być trzy ale Robertowi żona kluczyki zabrała ,bo za długo wracał ostatnio z Gdańska. :mrgreen:
A może to i dobrze przynajmniej się chłopina w tych górach nie zgubi,zabierzemy go. Big Grin.pozdrawiam Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#98
Prezesie, nie mów, że wytrzymałbyś po raz kolejny te ciągłe, smutne spojrzenia Żmija zza kierownicy kiedy my sobie radośnie rozmawialiśmy, a on musiał dowieźć nas na miejsce Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#99
Przepał miał , teraz żona sama sprawdzi  :mrgreen:
Odpowiedz
Witam,
Ja tylko z małą prośbą do zlotowiczów  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jakby komuś udało się pstryknąć fotkę naszemu kartonowemu wieszczowi, kol. cevie, najlepiej w jakiejś podobnej scenerii
Ciekawi mnie po prostu ogólna ... errr ... kondycja naszego gur .... no tego ... kolegi. Proszę nie pytać po co mi takie zdjęcie potrzebne - nie odpowiem  :oops: :oops: :oops:

Oczywiście zapłata/odszkodowanie za podbite oko jest przewidziana. Po szczegóły proszę na priv.

Polowanie czas zacząć! muhahahahaahahamuhahahaha!!!!!

Miłego wypoczynku, Wojtku!  :wink:

[Obrazek: 2smiech2.gif] [Obrazek: 2smiech2.gif] [Obrazek: 2smiech2.gif]

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,342 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,472 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,769 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,960 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,470 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,352 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,234 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,799 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,933 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,937 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości