Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012
#51
Kurcze co rok tak jest Tongue A może na warmi i mazurach
Odpowiedz
#52
(03-01-2012, 03:43)Pumpa link napisał(a): A może na warmi i mazurach
Było B) Kraków albo Jelenia Góra Tongue
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#53
Jeszcze propozycje :  Gdańsk  i Toruń.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#54
(03-01-2012, 03:38)ceva link napisał(a): Chyba nie wiesz na co się godzisz? Confusedhock:

Oj niestety wiem. Dało rade z kręgu motocyklowego to i jakoś dom modelarzy przetrzyma.
Smile
Odpowiedz
#55
  W Gdańsku oferuję latem! teren pod namioty: ale warunki polowe! Wiejskie! Kilka miejsc do spania jest w przyczepie kempingowej, a dla zniedołężnialych i zramolałych staruszków - w ilości trzech sztuk znajdzie się lokum w mieszkaniu.
  Przyjąć mogę ok 20 osób.
  Posiłki w zakresie własnym - proponuję stoły pod wiatą. Tamże właśnie do jakiegoś sklejania zasiąść będzie można.
  Napoje niekoniecznie mleczne - w zakresie własnym.
  Muzyka i wokal - w zakresie własnym. I tu, najprawdopodobniej, o ile dojdzie cóś takiego do skutku - niechaj błyśnie talentem swoim nieprzeciętnem - Żmij. W osobie własnej. Lub uda się wnuczkę moją namówić do występu przed Kartoniarzy gronem.
  Parking pojazdów - na posesji.
  Pełen luz i swoboda. Teren trawiasty o powierzchni ok 3000 mkw do dyspozycji. Z miejscem na ognisko włącznie.
  Położenie: dzielnica Gdańska - Brętowo. Do Śródmieścia (Starego Miasta) - ok 15 min jazdy autobusem. Do lotniska - ok 15 min, do dworca kolejki SKM ok 10min - stamtąd kolejką do: Sopotu - 15min; do Gdyni - 35min. Poruszanie się samochodem po Trójmieście w sezonie turystycznym - wysoce niewskazane, znacznie droższe i czasochłonne niż miejską komunikacją!
  Istnieje możliwość płynięcia statkiem z Gdańska na Hel, do Sopotu, do Gdyni, na Westerplatte i nne kombinacje rejsowe.
  W Gdyni: Muzeum MW, "BŁYSKAWICA", "DAR POMORZA", Oceanarium. W Gdańsku: Muzeum Morskie, Westerplatte, Starówka.
  Moje warunki: pozostawienie po sobie idealnego porządku na posesji. Ewentualna opłata za enrgię eletryczną i wodę, co przy ilości paru osób, w przeliczeniu na jedną osobę, sprawą naprawdę groszową będzie.
  Sali wystawowej nie posiadam. Znajomości do wynajęcia takowej - również.
  Organizacją wycieczek zbiorowych zająć się na pewno nie będę mógł, mając tyle na głowie. Tym koś inny pokierować musi.
  Tyle moich propozycji wstępnych. I tylko tyle na początek zaofiarować mogę.
  I nie musi to być jeden i tylko jeden zlot w roku! Przecie odbyć się takowy może i Jeleniej, i Jasnej, i w Krakowie, Pcimiu Dolnym, Pcimiu Górnym, Toruniu, i, czy ja wiem, gdzie jeszcze?
  Ważne, coby się ludzie na takiem zlocie dobrze czuli i poznawali się nawzajem. Tak, jak we Węgorzewie na ten przykład.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#56
Ja mam jeszcze jedno pytanie. Wiadomym jest wszem i wobec, że kobieta łagodzi obyczaje. Co więcej moja niekiedy pomaga mi wycinać wycinanki przy czym czasem jako niby płeć "słabsza" mnie denerwuje do granic możliwości. Idąc do meritum. Czy zacna małżonka z racji nigdy nie bycia na takim zlocie miałaby możliwość się stawić?
Przeżyj każdy dzień tak, jak miałby być to twój ostatni.
Ukończone: Messershmitt Bf 109
Na warsztacie: Star 25 MM 8-9/99
Odpowiedz
#57
Oj nie kuś ZbiG bo W trójmieście jestem zakochany ! A i powiem wam ze chciałbym was spotkać na żywo Wink
Problemy są po to aby je rozwiązać Smile
Na warsztacie HMS Sheffield ORP Jaskółka HL-2 "Haroldek"
GALERIE & Projekty:
W przygotowaniu Big Grin
Odpowiedz
#58
  Panie Adaszek.
  Nie wiem, jak ustosunkowałaby się reszta zlotowiczów. Sypialni małżeńskich nie przewidywałem również. Nocleg w swoim osobnym namiocie, myślę, możliwym jest...
  Pozdrawiam. ZbiG.
  Panie pabloo. To nie kuszenie. To konkretna propozycja. REALNA
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#59
Adaszku-w Przeciszowie były kobiety,nawet odważne(spały w sali gimnastycznej).Moja koleżanka małżonka w tym roku jedzie do Przeciszowa.A tak na marginesie w związku z tym w tej agroturystyce koło domu kultury zaczyna powoli brakować miejsc,tak że jeśli ktoś wiąże z tym miejscem swoje nadzieje"to mało casu kruca bomba,mało casu"
Odpowiedz
#60
To chyba czas myśleć już o kolejnym zlocie  Smile
Odpowiedz
#61
ZLOT DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH FORUMOWICZÓW

Może jakaś data? Powiedzmy maj - 11-13.
Tak jak powiedział Dombeer - czas myśleć już o zlocie.
Ja jestem za Gdańskiem, ale pojedziemy tam, gdzie będzie chciała większość.
Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#62
Data i miejsce pasują, ja się piszę! Jeśli by jechał jakiś Warszawski samochód na miejsce to zaklepuję sobie miejscówkę Smile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#63
Ja jestem za Gdańskiem. Jakieś muzea do pozwiedzania są w Trójmieście.
No i można poświęcić jakieś drobne na bilet ( bądź autami ) i się wybrać do muzeum Stutthof w Sztutowie.
Ale to tylko taka moja propozycja, nie zwracajcie na mnie uwagi Smile

Odpowiedz
#64
To od siebie dodam jeszcze wyprawę drogą morską na Hel, ORP Błyskawica, Sołdek, kuter pościgowy Batory.
Jest w czym wybierać.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#65
  Moim zdaniem, początek maja, to jeszcze może być trochę zbyt chłodno, by mieszkać w warunkach polowych, a tylko takowe zaoferować mogę. A już tem bardziej dla dla różnych przedstawicieli gatunków ,żmijowatych, które z natury zmiennocieplnymi są i mnóstwo płynu rozgrzewającego by trzeba w nich wlewać, coby jako tako na chodzie się utrzymywały.
  To kosztowna rzecz. I niebezpieczna.
  Na zbyt wielkie zwiedzanie również nie można liczyć - z doświadczenia wiem, iż lepiej gruntownie zwiedzić mniej obiektów, niż "taśmowo" zaliczać jak najwięcej, "po łebkach".
  Aliści wybór dosyć obszerny jest.
  Pozdrawiam. ZbiG.
  Panie Japończyk.
  PS: - Podgoń Pan delikatnie swego lenia. Może pozwoli Panu on, ten leń na napisanie kilku zdań...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#66
Co do temperatury to się nie zgodzę, w zeszłym roku byłem zaraz po wielkanocy, przed weekendem majowym pod namiotami w Jurze Częstochowskiej, aby poużywać trochę uroków tamtejszych skał, nadwyrężyć trochę ręce i przygotować się na kończący się semestr. Moim zdaniem pogoda w sam raz, wieczorami trochę chłodno, ale odziewając polarek można śmiało spać w namiocie Wink
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#67
Jakie spanie ? Tego nie ma w planie Big Grin

Odpowiedz
#68
Jestem za Gdańskiem. Dawno już byłem w tamtych stronach Smile
Odpowiedz
#69
Dobra mamy Toruń i Gdańsk w propozycji... Może by dołożył jakieś dwie miejscowości i po prostu zrobić sondę?
Przeżyj każdy dzień tak, jak miałby być to twój ostatni.
Ukończone: Messershmitt Bf 109
Na warsztacie: Star 25 MM 8-9/99
Odpowiedz
#70
  Panowie: bonk i TadeoS.
  Jesteście w pięknym wieku, kiedy o śnie i wypoczynku się zapomina. Tudzież o temperaturze i pogodzie. Byle by było z kim i gdzie.
  Aliści są i starsi, którzy na te zagadnienia patrzą z wcale innego punktu. Nie wszyscy też okazami zdrowia są...
  Wszystko musi być "na luzie". Bez zbędnych docieplających ubiorów. I chuchania w ręce.
  Nigdzie jeszcze nie powiedziano, iż zlot musi odbyć się w Gdańsku. Spotkanie, (czy też spotkania) zupełnie nieformalne  kartoniarzy z Gdańska i okolic chciałbym zorganizować u siebie, na panderozie, ale to również piosenka przyszłości, od pogody głównie zależna.
  Pozdrawiam. ZbiG. 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#71
Jak by wygrał Gdańsk to jest możliwość zwiedzenia portu MW Gdynia-Oksywie.Tylko muszę wiedzieć ile osób z tydzień szybciej aby wejście zorganizować w KPW Gdynia.
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz
#72
dla mnie może być i Szczecin  :razz:
Odpowiedz
#73
Proponowana data zlotu to 11-13 maja. Nie dałoby rady zrobić tego tydzień później/wcześniej? Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#74
A co znowu libację studencką urządzasz ?
Zaprosiłbyś kolegów Big Grin
Nie no żartuję tylko.
Jeżeli chodzi o termin to postaram się dojechać, gdziekolwiek. To zależy od kilku kryteriów.


Odpowiedz
#75
Taką oto libację:

[Obrazek: metallica-sonisphere-2012(2).jpg]

Big Grin
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,475 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,775 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,970 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,480 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,320 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,358 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,235 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,804 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,939 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,938 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości