Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012
#76
Ok, zostałeś usprawiedliwiony Big Grin
Nawet zazdroszczę Ci :-(

Odpowiedz
#77
Z tego to posłucgałbym na żywo tylko BLS Smile
No i Hunter, bo główny wykonawca to już taki komercyjny trochęWink

(21-01-2012, 04:18)bonk link napisał(a): nadwyrężyć trochę ręce

A jaką drogę wyłoiłeś i gdzie bułowałeś?

A co do zlotu to Gdańsk i Trójmiasto fajne ale ja co najwyżej może tydzień wcześniej mógłbym być bo wtedy będe na dwókółce w okolicy.
Na Helu warto powłóczyc się wzdłuż plaży i wzdłuż torów odchodzących w lewo od dworca (wzdłuż wagonów wakacyjnych dla pracowników PKP).
Fajne rzeczy można znaleźć np lotke od jakiejs bomby. Niestety nie mam foty ale jak byłem w 2001 to takową znalazłem w piachu.
Szkoda że jej nie wziąłem ze soba do pociąguSmile
[Obrazek: arama_140.jpg]
Fotka ze strony http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=557149

Tak sobie grzebałem w sieci na temat wybrzerza helskiego i ku mojemu zdzwieniu, pzrerażeniu etc. znalazłem taki oto artykuł na odkrywcy
http://img.odkrywca.pl/wyburzaja-3-bas-w...tml#697974

W dziwnym państwie przyszło żyć.
Sory za oftop ale nie mogłem sie powstrzymać.
Odpowiedz
#78
Łoiłem w Podlesicach (nic oryginalnego Tongue ), konkretnych dróg Ci nie podam, bo nie pamiętam. Nic szalonego, chyba VI.1 to taki maksymalny poziom jaki osiągam Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#79
Jeśli Panu bonkowi data 11-13 maja nie pasuje, to może 18-20 maja. Zostały 3 miesiące, a urlop
w pracy niektórzy muszą już zaklepać. Proszę o szybkie deklaracje.
Szanowny Panie Prezesie.
Powagą Pańskiego Stołka, proszę o zajęcie się datą zlotu.
Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#80
18-20 pasuje Wink
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#81
UWAGA,UWAGA,UWAGA syćkie Pampersy.
Decyzję zlotową czas podjąć.Na poważnie.

Proponuję terminy
18-20 maja lub 1-3 czerwca.Potem jest długi łykend,a potem zawody w piłce pokopanej.
Miejsce1
Kraków
Miejsce 2
Jelenia Góra(Karpacz)
Miejsce 3
Gdańsk
Atrakcje każdego z miejsc były już opisywane wcześniej.
Proszę o podejmowanie wiążących decyzji i konkretne wpisy.Co niektórzy z naszego grona muszą już planować urlopy.
Wygrywa najwyżej punktowana pozycja.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#82
Szybka ankieta odnośnie miejsca, a następnie równie predkuśna ankieta odnośnie terminu. i ot co panocku decyzja będzie w mig.
Odpowiedz
#83
Mnie tam obojętnie miejsce. Z Kujotem i Sprudinem wszędzie dojedziemy. Wszędzie, byle kartacze były.
Termin 18-20 maja bo 1-3 czerwca to mam IMPREZĘ. Dobra niech będzie Kraków.
Odpowiedz
#84
  Całkowicie jest mnie obojętne: i gdzie, i, kiedy. Może być we w Torunie, Warszaffce, Olsztyniu, Szczeciniu, Krakowiu, czy innej Górze. Jeleniej na ten przykład.
  Z wyjątkiem Gdańska. Albowiem.
  We w tem przepadku nieszczęścia musiałbym wiedzieć odpowiednio wcześniej, aby jakąkolwiek logistykę przygotować.
  I, ze względu na temperaturę powietrza i wody czerwiec bym proponował, lub, zgoła - LATO!
  A to dlatego, iż jak będziem  Pana Japończyka bosakiem przy dnie pod wodą przytrzymywć, a woda za zimną się być okazała, to żmij przeziębić się nam gotów...
  I co wówczas? Czy szanowne towarzystwo wie, ile trzeba byłoby likworu rozgrzewającego w takiego gada wlać?
  To wychodzi strasznie drogo. Albowiem.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#85
Ja bym tam chciał Gdańsk, ale Jelenia Góra też może być Smile
Odpowiedz
#86
Jestem za Jelenią Górą i 18-20 maja. 1-3 czerwca jest zbyt blisko sesji ;p

Odpowiedz
#87
Cytat:Mnie tam obojętnie miejsce. Z Kujotem i Sprudinem wszędzie dojedziemy. Wszędzie, byle kartacze były.
Dobrze gada, dać mu za to złociste. PDT_Armataz_01_29 A dr House to chyba za miedzą, cekawe czy przyjedzie niemiaszek. PDT_Armataz_01_28
18-20 maja - jak najbardziej pasi. Wybór miejscówki - Jelenia Góra (jak większość będzie za Krakowem to też super). PDT_Armataz_01_01
Aby tylko frekwencja dopisała! :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
#88
18-20 maja - Gdańsk
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#89
(13-02-2012, 07:58)kujot666 link napisał(a): A dr House to chyba za miedzą, cekawe czy przyjedzie niemiaszek. PDT_Armataz_01_28
Łaski nie robi, jak sam nie przyjedzie to po niego pojedziemy i w bagażniku przyjedzie na pewno.
Odpowiedz
#90
(13-02-2012, 07:58)kujot666 link napisał(a): Aby tylko frekwencja dopisała! :milgroup:

Czas zweryfikuje, jak co roku zresztą
Odpowiedz
#91
  Oddaję głos za wyraźnie zarysowującą się większością: Jelenia Góra. Może być także Krakuff.
  Termin nie odgrywa roli.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#92
Jak byście tak chcieli widzieć moją mordecke, to zapodaje gdzie mi pasiątko.
A mianowicie że 18-20 maja i w Krakowiecku.

A tera powiem czemu nie inne terminki.
1-3 podobno we Wrocku ma być zlocik czarnuchów http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=9&page=1 albo też i rędziniakow co się koło często-chowią (tam podobno jaki konkurs ma być)
I druga RzeCz cZemu w mAju i w KraKofie, bo i tAm mam być konkursik dla modelaszy Wink to ten http://www.konradus.com/forum/read.php?f...=10&page=1
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#93
Widzę wpisy ,,starych "wyjadaczy".A gdzie reszta z ponad 2.000 zarejestrowanych? Wolą walić palcami w klawiaturę niż uścisnąć rękę w realu?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#94
Panie Prezes, weź zrób ankietę, jako autor wątku.
Odpowiedz
#95
(14-02-2012, 11:20)Andrzej Px48 link napisał(a): Widzę wpisy ,,starych "wyjadaczy".A gdzie reszta z ponad 2.000 zarejestrowanych? Wolą walić palcami w klawiaturę niż uścisnąć rękę w realu?
Z tym tematem to do Żmijowatego, on już będzie wiedział co z tym zrobić.
Odpowiedz
#96
To i ja zapodam cosik od siebie:
Mnie termin jest obojętny, i tak mógłbym zjawić się dopiero w sobotę po 12.00 najwcześniej, bo wcześniej niestety praca... Ewentualnie mógłbym pokombinować w piątek po południu, ale to było by na "chwilę"
Miejsce - oczywiście Jelenia Góra, do innych miejsc nie dam rady dotrzeć, ponieważ nie ma mnie kto w pracy zastąpić... a pracuję od poniedziałku do soboty, do ok 11.00 ( zależy od formy w danym dniu Wink )
Odpowiedz
#97
Pany, ja poproszę Jelenią Górę, przynajmniej mam gwarancję że mnie Trzęsidupa dowiezie w sensownym czasie nawet jeśli nie będę miał urlopu Smile Co do czasu, skłaniam się do maja Smile
Ceva, kujot, a idźta się chędożyć obaj Tongue
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#98
(14-02-2012, 02:32)Sprudin link napisał(a): Ceva, kujot, a idźta się chędożyć obaj Tongue
A możemy iść, tylko co jak Kujot znowu wejdzie w kozie gówno... :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#99
A to pamiętliwe małpy, do końca życia będą mi te gówno wypominać! PDT_Armataz_01_27 Dobrze, że o parasolce zapomnieli. PDT_Armataz_01_22
No z tą frekwencją to lipa, Białystok od miejscowych zlotów kładzie na nas laskę, Pawły-Mińszczaki chyba już całkowicie zapomnieli o zjazdach forumowych, a nowe twarze cicho siedzą i się nie odzywają. PDT_Armataz_01_33
Mam przynajmniej nadzieję, że miejscowe Jelenie dopiszą liczną frekwencją. :mil11:
Czołgista!
Odpowiedz
  Nie zapomnieli, nie zapomnieli!  - o rekordowej ilości pierogów również!
  I - serdecznie pozdrawiają!!!
  - ZbiG -
  PS: Wojtku, kozie gówno to być nie mogło. Kozy bobkami sypią. Albowiem.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,492 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,797 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,997 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,505 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,344 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,368 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,247 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,815 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,952 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,951 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości