Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studziankowski T-34-76
#1
Model czołgu to opracowana przeze mnie wycinanka. Zrobiłem go 5 lat temu, na podstawie broszurki Typy Broni i Uzbrojenia. Wykorzystałem także pocztówkę ze zdjęciem tego czołgu oraz zdjęcia z książki Studzianki Janusza Przymanowskiego. Figurki czołgistów to, gumowe miniaturki postaci z Harrego Pottera i Władcy Pierścienia. Jak wyszło doskonale widać.

[Obrazek: 389309c72b1b8252m.jpg][Obrazek: 4f6daea49f2eb457m.jpg][Obrazek: a96bcb88e724c8afm.jpg][Obrazek: a0d3271990556475m.jpg]
Odpowiedz
#2
Bardzo ładny modelik Czsochaj, ale jest parę ale. Uszy na linach wyglądają jak by były nie z tej skali(totalnie za duże), w podobnej sytuacji są nity na kołach napędowych. Za małe z kolei wydają się otwory ulgowe w kołach, no i pozostaje kształt zębów na gąskach(jakiś nie taki). Ogólnie model bardzo ładny, tym bardziej że zrobiony w całości przez ciebie. Piękne malowanie(fajne ślady zużycia na gąskach), no i ogniwka bardzo ładne. No i ci czołgiści jacyś tacy trochę nie wymiarowi. Ogólnie piękna rzecz, to ile ty jeszcze masz tych teciaków, pozdrawiam.
Czołgista!
Odpowiedz
#3
:mrgreen: Jeszcze cztery, ale to już plastiki, naprawdę. No cóż, parę błędów popełniłem, Cry . Literatura, którą miałem nie była zbyt dokładna, z lin chciałem zrezygnować, ale są przyklejone i niestety musi tak już zostać. Pozdrawiam Cię Kujot! Dzięki! :wink:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości