Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hood i Zero od Hala
#26
Ja co prawda już skleiłem zero te z Orlika właśnie, ale pewnie i tak go wnet nabędę Smile
Okładka jest śliska?
Odpowiedz
#27
Nie, zwykła matowa
Odpowiedz
#28
Teraz zachęcam wziąć do ręki dwa albo więcej egzemplarzy i przyjrzyjcie się dokładnie. Co zauważyliście ?? Mam nadzieję że nic. Bo na moich dwóch egzemplarzach zupełnie inne odcienie czarnego koloru. Warto się przyjrzeć temu co jest w środku.
Odpowiedz
#29
Za późno. Już do Ępiku nie wrócę.  :-?  Wybierałem egzemplarz z nietkniętymi arkuszami. U mnie osłona silnika jest ciemnoszara.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#30
Hmmm całkiem całkiem klapy można przerobić i dodać do starego zero dla walorki dobry zapas części heh jak kto woli .
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#31
W Empiku Pogoria  w Dąbrowie Górniczej trzy egzemplarze zniszczone więc  nie zakupiłem . Ktoś wie gdzie w Dąbrowie są nie zniszczone ?
Odpowiedz
#32
(28-07-2011, 10:01)Fisk78 link napisał(a):W Empiku Pogoria  w Dąbrowie Górniczej trzy egzemplarze zniszczone więc  nie zakupiłem . Ktoś wie gdzie w Dąbrowie są nie zniszczone ?

Nie wiem co ten Empik wyprawia, ale u mnie też egzemplarze były zniszczone. Tak samo jak i wcześniejszego Helldivera.
Na szczęście z pomocą przyszyło jak zawsze niezawodne, w tej sprawie, stoisko z prasą w Biedronce  ;D
Odpowiedz
#33
(28-07-2011, 10:01)Fisk78 link napisał(a):W Empiku Pogoria  w Dąbrowie Górniczej trzy egzemplarze zniszczone więc  nie zakupiłem . Ktoś wie gdzie w Dąbrowie są nie zniszczone ?
Kiedyś też tak miałem że wszystkie egzemplarze modelu leżału zniszczone i poprosiłem aby ściagneli mi z innego salonu no i za tydzień miałem już model taki jak chciałem i nic nie dopłacałem.
Odpowiedz
#34
To już lepiej zamówić u wydawcy i dokupić owiewkę czy wręgi czy co tak kto woli...
Odpowiedz
#35
Domber,
nie pisałem na GG, ale kupowałem wczoraj dwa egzemplarze i na obu był inny odcień czarnego (Partyzant może potwierdzić bo wczoraj widział). Porównałem wczoraj oba egzemplarze w pracy i w środku nie było różnic ufffff

Co do Empiku to wybaczcie im bo nie wiedzą co czynią, oni po prostu traktują to jak zwykłą prasę.
Odpowiedz
#36
Jeżeli ktoś z Lublina jest zainteresowany kupnem modelu w stanie idealnym, to niech skieruje się do Empiku w Galerii Centrum.
Są tak dobrze ukryte, że ledwo go znalazłem na półce.
Odpowiedz
#37
W Katowicach w Silesii, wszystkie 6szt w bardzo dobrym stanie Smile
Odpowiedz
#38
  Wszystko ładnie - pięknie. Ale te CENY!!!
  Moi Panowie! - to już jest inflacja w postępie geometrycznym! Trudno, ja z tego wysiadam. Ide se kfiatki wąchać.
  A wszystkich (bogatych!) Kartoniarzy serdecznie pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#39
... hmm ....
[Obrazek: 45chill.gif]
pozdrowienia przyjęte ... hmmm ....


<"Zocha, gdzie mój kaaawior ....">
Odpowiedz
#40
Do ZbiG: to są niestety prawa wolnego rynku. Wszystko drożeje także modele. Jednak plastik pozostaje nadal droższy.
Odpowiedz
#41
Kilka zdjęć zawartości Hooda
[Obrazek: b96012f62a8dc099m.jpg] [Obrazek: 2f102dc16b19cf3dm.jpg] [Obrazek: 8c2f72c05d504b66m.jpg] [Obrazek: a7fb6fb22a91a151m.jpg]
[Obrazek: 87cd2666d459c21fm.jpg] [Obrazek: cad010d90dcdb03em.jpg] [Obrazek: e568b2027c2fe633m.jpg] [Obrazek: 7e1f41a42f780dabm.jpg]
[Obrazek: b3c0c2767ba93744m.jpg]
Suma inteligencji na ziemi jest stała, tylko ilość ludzi ciągle rośnie...
Odpowiedz
#42
A mnie to Zero jakoś nie zachwyciło, nie podoba mi się grafika... już się nawet wybrałem z myślą żeby kupić ale jak tak obejrzałem to jakoś niespecjalnie miałem ochotę na zakup. Nawet poszedłem kolejnego dnia z myślą że obejrzę jeszcze raz i kupię ale jednak nie. Nie żebym się czepiał bo temat jak najbardziej dla mnie, ale jak mam do wyboru to jednak wolę orlikowe.
Hood, cóż ja bym tylko zepsuł taki okazały model, a cena jednak zbyt wysoka...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#43
Wiesz Panda, podobnie jest ze mną. Czekałem na Zero od Hala. Jednak to Zero z A.H. jakoś nie przemawia do mnie. Bardziej kręci mnie Orlikowe a na dodatek Orlik ma wersję w kredzie co dla mnie jest dodatkowym plusem.
Odpowiedz
#44
(02-08-2011, 09:29)kajym link napisał(a):Bardziej kręci mnie Orlikowe a na dodatek Orlik ma wersję w kredzie co dla mnie jest dodatkowym plusem.

Kajym już pokazałeś co potrafisz więc na każda wersję, którą skleisz będzie można patrzeć godzinami Confusedmile:
Odpowiedz
#45
Widział ktoś może w Białymstoku "Zero" gdzie można kupić? Chodzę od kilku dni po empikach, kolporterach i inmedio, a efekt taki że nadal nie mam.
Odpowiedz
#46
W Białymstoku to na Sienkiewicza 3
Odpowiedz
#47
(03-08-2011, 03:25)air_22 link napisał(a):W Białymstoku to na Sienkiewicza 3
+ jeden egzemplarz HELLDIVERa
[Obrazek: wotuserbar02.jpg][/url]
Odpowiedz
#48
W In-medio w Auchanie na Hetamańskiej leży/leżało( bo kupowałem tam z zeszły piątek) koło 10 sztuk.
Odpowiedz
#49
Dziękuję, jutro odwiedzę te miejsca.
Odpowiedz
#50
(03-08-2011, 03:30)przemo085 link napisał(a):+ jeden egzemplarz HELLDIVERa

Trza było sprawdzić za ile ten helldiver bo ktoś tu wspominał ze był w cenie przedostatniego numeru, czyli Focke Wulfa FW-190D-9
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N] P-39D/N Airacobra od Hala Piotreq 25 8,549 21-04-2017, 09:18
Ostatni post: seb545

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości