Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwijanie siatek w SketchUp
#1
Witam ściągłem z neta darmowy SketchUp 7 narysowałem sobie prosty modelik i mam pytanie czy da się w tym programie rozłożyć ten modelik tak aby można go było wydrukować i skleić jest to kombinacja kilku brył na bazie prostokąta. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak to zrobić Smile
Odpowiedz
#2
Tutaj możesz znaleźć opis plugina unfold z filmikiem pokazującym jak go używać.

W tym wątku poczytasz o używaniu Sketchupa do projektowania modeli papierowych.
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
Odpowiedz
#3
wielkie dzięki Smile
Odpowiedz
#4
Na youtube jest wiele samouczków!
SketchUp ma nieograniczone możliwości, Ograniczać może tylko nieznajomość jego funkcji. super przydatne!
Ja osobiście korzystam z XP-Pen Deco 03 drawing pad i mogę polecić. Pracuje na SketchUP i Adobe Photoshop.
Odpowiedz
#5
@MarcinRak o rzesz jaki stary wątek wyciągnąłeś Smile
Z tego co wiem to pewnie oni już dawno przestali się rozwijać w tej materii
Odpowiedz
#6
(08-08-2022, 02:56)dexter napisał(a): @MarcinRak o rzesz jaki stary wątek wyciągnąłeś Smile
Z tego co wiem to pewnie oni już dawno przestali się rozwijać w tej materii

Po 10 latach nic nie szkodzi teraz czakmy no kolejne osoby za 10 lat!  Big Grin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wtyczka do blendera do upraszczania siatek 3D do druku jako modele kartonowe mpilhoo 0 3,123 22-03-2017, 01:22
Ostatni post: mpilhoo
  Rozwijanie stożka tylko za pomocą Corela RomanC 2 9,032 03-05-2012, 12:01
Ostatni post: Antonov26
  Rozwijanie ściętej rury przy pomocy Corela mariusz30003 1 4,059 18-04-2012, 09:16
Ostatni post: Andrzej_Bl
  Druki z SketchUp Taron78 5 7,948 11-11-2011, 04:30
Ostatni post: gordith

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości