Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pdf-model.pl
#1
Witam
Chciałbym zaprezentować moją stronę. http://www.pdf-model.pl/
Strona jest poświęcona modelarstwu kartonowemu oraz historii. Jest również zlinkowana z moim sklepem na eBay. Na razie w ofercie mam tylko jeden model „USS Monitor” skala 1:350 ale już niedługo będzie w ofercie CSS Virginia.

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
Czy pdfy są wektorowe?
Czy to zbiór skanów zapisany do pdf?
I postaraj się bardziej o wygląd strony - taki zachęcający odbiorców do zaglądania ta Twą stronę.
Bo najbardziej podstawowy szablon joomli, jest mało zachęcający.
  PDT_Armataz_01_30
I dlaczego akurat ebay, a nie np alledrogo?
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#3
Okręt o bardzo ciekawej historii nie jestem pewien ale czy nie nazywali go żelazna trumną?
Życzę powodzenia w działalności :wink:
Ukończone:
Harrier
Odpowiedz
#4
USS Monitor nazywali pudełkiem sera na tratwie. Największą wadą była niska wolna burta wskutek czego okręt mógł zatopić zwykły sztorm.

Przytrafiło się to dwóm jednostkom tego typu:

USS Monitor
[Obrazek: h58758.jpg]
USS Weehawken
[Obrazek: weehawken1j.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  INTERNETOWY SKLEP MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 21 14,734 07-03-2023, 12:32
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  www.pdf-model.pl Czyli wydrukuj i sklej. Edward Teach 7 12,249 14-02-2017, 04:53
Ostatni post: Gregory
  Sklep internetowy Fly Model lukasold 2 7,375 19-01-2017, 01:11
Ostatni post: Sebastian1578
  Sklep internetowy wydawnictwa SKLEJ-MODEL - oraz "komis" modelarski Jurgen 3 6,003 12-04-2016, 08:27
Ostatni post: ogadseret
  Sklep modelarski MODEL-HIT - www.model-hit.pl - Oświęcim pilar_80 3 6,988 20-12-2010, 02:08
Ostatni post: pilar_80
  wykaz sklepów modelarskich / model@rstwo polska witryna modelarska / SZAD 0 3,689 29-04-2010, 07:51
Ostatni post: SZAD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości