Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
#26
Warszawa wyrusza  :tank:
Do zobaczyska na miejscu :mrgreen:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#27
  Beze mnie...  PDT_Armataz_01_10 PDT_Armataz_01_10 PDT_Armataz_01_10
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#28
Zbigu , wskakuj na jachcik zabierz mnie po drodze i jakoś dopłyniemy........
Pozdrawiam
Odpowiedz
#29
Sam chętnie bym już jechał ale niestety pielgrzymka przodowników GEKO wyrusza dopiero nazajutrz o świcie.
Szkoda że Ciebie zabraknie ZbiGu, może w przyszłym roku? (albowiem aliści)

Pozdrawiam

(38)
Odpowiedz
#30
(28-09-2012, 01:58)ZbiG link napisał(a):  Beze mnie...  PDT_Armataz_01_10 PDT_Armataz_01_10 PDT_Armataz_01_10

I beze mnie też.    PDT_Armataz_01_10
Ale do Lublina pojadę.  PDT_Armataz_01_11
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#31
Ja będę w niedzielę dozobaczyska.
Pozdrawiam:

Paolo

Wysłane z mojego starego PC przy użyciu najzwyklejszej przeglądarki.
----------------------------------------------------------
Motto: Sklejam bo lubię a nie dlatego, że potrafię.
Złota Myśl: 1.Lepiej żeby mnie nienawidzili takim jakim jestem, niż kochali kogoś kim nigdy nie będę. [Obrazek: 07icon_smile4.gif]
                       2. Nie mam konta na fejsie i o dziwo potrafię z tym żyć, tak więc nie możliwe stało się możliwe.

Na warsztacie:
Me-109 G5 KK Nr6(1/2009) 1:50, Me 109F-4 AH Kartonowy Arsenał 4/2005

Ukończone:
P-40 Tomahawk MM 2/1977 1:50
Odpowiedz
#32
ufffff... I po wszystkim. Big Grin Dziękuje wam za te kilka bardzo mile spędzonych chwil, za to że miałem możliwość poznania twarzy forumowiszów( niektórych) z GÓRNOŚLĄSKIEJ ELITY KARTONOWYCH OSZOŁOMÓW PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_24 i zobaczenia wielu prezentowanych na forum modeli. Jak dla mnie było super.


pozdrawiam
MANIEK
Odpowiedz
#33
A gdzie są jakieś zdjęcia, że tak nieśmiało zapytam... Niestety nie każdy był godzien lub nie każdy mógł ;-) osobiście oczy nacieszyć i zazdrość połechtać...
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#34
,,Stolyca" dojechała do domu.Było super  Big Grin Big Grin.Medale i dyplomy rozdane.Łukasz jesteś wielki Big Grin.
A gdzie nowy komunikat o przyszłorocznych zawodach??

Paolo gdzieś ty się schował,że Cię nie namierzyłem??
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#35
mam nadzieję, że jkaś relacja z imprezy będzie - dla tych co nie byli. Smile
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#36
A witam Pana Prezesa. A no pałętałem się to tu, to tam pomiędzy stołami z modelami. Ucięliśmy sobie miłą pogawędkę z Wojtkiem zwanym cevą. Jestem pod wrażeniem jak ludziska kleją modele. Niektóre z nich to po prostu arcydzieła. Zdjęcia w relacjach nie oddają tego co można zobaczyć na żywo. Modele waloryzowane wyglądają jak plastikowe a parowozy to już sztuka sama w sobie. Bardzo fajna impreza, kultowy bigos ponad smak a wrażenia z imprezy bezcenne. Piszę się na drugi rok na pewno ale chyba bez modelu bo to co ja wykonuję to manufaktura jakaś jest w porównaniu z tym co zobaczyłem.
Zdjęcia, uff moja kiełbasa robi takie kiepskie, że nie nadają się do pokazania ale pewnie inni forumowicze wstawią niebawem bo flesze migały często.
Pozdrawiam:

Paolo

Wysłane z mojego starego PC przy użyciu najzwyklejszej przeglądarki.
----------------------------------------------------------
Motto: Sklejam bo lubię a nie dlatego, że potrafię.
Złota Myśl: 1.Lepiej żeby mnie nienawidzili takim jakim jestem, niż kochali kogoś kim nigdy nie będę. [Obrazek: 07icon_smile4.gif]
                       2. Nie mam konta na fejsie i o dziwo potrafię z tym żyć, tak więc nie możliwe stało się możliwe.

Na warsztacie:
Me-109 G5 KK Nr6(1/2009) 1:50, Me 109F-4 AH Kartonowy Arsenał 4/2005

Ukończone:
P-40 Tomahawk MM 2/1977 1:50
Odpowiedz
#37
No masz rację.Parowozy i Takao wymiatały na sali.Ale za to żeś z Cev-nikiem gadał a mię pominąłeś daję Ci bana :mrgreen:.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#38
Oj tam zaraz bana. Za rok obiecuję nadrobić tegoroczne zaległości z nawiązką. ;-)
Pozdrawiam:

Paolo

Wysłane z mojego starego PC przy użyciu najzwyklejszej przeglądarki.
----------------------------------------------------------
Motto: Sklejam bo lubię a nie dlatego, że potrafię.
Złota Myśl: 1.Lepiej żeby mnie nienawidzili takim jakim jestem, niż kochali kogoś kim nigdy nie będę. [Obrazek: 07icon_smile4.gif]
                       2. Nie mam konta na fejsie i o dziwo potrafię z tym żyć, tak więc nie możliwe stało się możliwe.

Na warsztacie:
Me-109 G5 KK Nr6(1/2009) 1:50, Me 109F-4 AH Kartonowy Arsenał 4/2005

Ukończone:
P-40 Tomahawk MM 2/1977 1:50
Odpowiedz
#39
No ja myślę :-D.A tymczasem ide odsypiać zaległości.Dobranoc.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#40
Proszę oto zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/104025366...7118008353

Warto było pojechać super impreza. Miło było z Wami trochę po obcować. W nowej , nazwałbym to skali - GOLDFISH 10+ Wink))

Wtajemniczeni wiedzą .
Pozdrawiam
Odpowiedz
#41
Na zdjęciach zamieszczonych na Konradusie zauważyłem, że obecny był kolega Ramm. Mam nadzieję, że była okazja wyjaśnić co miał na myśli pisząc na Kartonworku, iż Papermodels.pl to banda sfrustrowanych idiotów, czy jakoś tak Wink
Odpowiedz
#42
  Modele... - chyba to, co najlepsze w naszym kraju zgromadzono na tej imprezie.
  Zdjęcia... - PIERWSZA KLASA!
  Dziękuję, Kołodzieju.
  Jednakowoż... - wśród wielu przepięknych modeli - KOSA nie widziałem...
  Dombeer... - daj spokój... - ten kto używa "na poważnie" takich określeń, sam przeważnie pod te określenia podpada.
  Zna bliskie sobie środowisko. Albowiem.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#43
Impreza przednia, atmosfera jeszcze lepsza, akumulatory naładowane.
Najważniejszym elementem pobytu w Przeciszowie była możliwość poznania ludzi których znałem tylko z niewiele mówiących nicków. Bezcenne to przeżycie poznać osobiście RomanaC, Art-a, OSTOJĘ, Wujka Andrzeja, Paolo van Kosi i wielu innych.
Dziękuję organizatorom i głównemu animatorowi tego spotkania za tak wspaniała imprezę.
Do zobaczenia za rok.  Smile
Odpowiedz
#44
Modele naprawdę wspaniałe!Smile
A ja z wrażenia że moje bydlątko zdobyło medal nawet z nikim się nie zapoznałem Sad
Ale za rok nadrobię toSmile
Pozdrawiam!Tongue
Odpowiedz
#45
Kilka moich ujęć http://www.fotosik.pl/u/blueskyder/album/1295228
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#46
Uprzejmie informuję że obszerna relacja opisowo zdjęciowa znajduje się na stronie WLKP
Warto zajrzeć bo publikujemy tam nieznane fakty oraz nigdy niepokazywane fotki.

http://wlkp-poznan.pl/index.php/przeciszow-2012

Gdyby ktoś chciał paczkę zdjęć nie da znaka Wink

Pozdrawiam:
Mikser
[Obrazek: 350x38_02.png]
Odpowiedz
#47
Witam.

Ale jazda, miało by się ochotę by konkurs w Przeciszowie trwał tydzień to wtedy na pewno można by pogadać ze wszystkimi. Nie mniej dzięki wszystkim i do zobaczska w przyszłym roku.

Pozdrawiam.

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#48
Witajcie!!!

ostatni weekend to wiele wrażeń. Najważniejsze - znów spotkaliśmy się w Przeciszowie!!! Cieszę się niezmiernie, że konkurs w naszej miejscowości jest dla Was tak ważny. Z mojej strony mogę zapewnić, że będę go rozwijał, ile się tylko da. Poprzeczkę już przestawiłem nieco wyżej... Cieszę się, że organizacyjnie nie polegliśmy, bo zapanować nad tym wszystkim to duże jest wyzwanie;-) i łatwo o potknięcie. Dzisiaj już mogę spokojnie powiedzieć, że udało się wszystko co zaplanowaliśmy dla Was. Choć... odczuwam pewien niedosyt. Nie miałem dla każdego wiele czasu aby porozmawiać, ale myślę, że rozumiecie...
Pragnę serdecznie podziękować naszym sponsorom za pomoc którą nam okazali i wsparli w organizacji tego przedsięwzięcia. Wielkie ukłony w stronę pań przygotowujących bigosik. Był super! Sami widzicie, że brak Onyxu został nadrobiony przez Panią Bator w kuchni na szkolnej stołówce. Piszecie, że smakowało... miało smakować;-)) Patryk Mańka - Prezes LKS Przeciszovia - przyjął Was pod "swój dach" - wielkie dzięki Patryk! Liczę, że integracja i wymiana doświadczeń się udała;-)
Wielkie podziękowania należą się naszym Patronom Medialnym, którzy wspierali nas i propagowali imprezę w terenie. Dziękuję naszym Patronom Honorowym -  Wójtowi Gminy Przeciszów - Panu Bogdanowi Cuber za okazaną pomoc przy organizacji Konkursu,  Marszałkowi Województwa Małopolskiego - Panu Markowi Sowie, Staroście Powiatu Oświęcimskiego - Panu Józefowi Krawczykowi. Osobne podziękowania kieruję w stronę Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu za udział w Konkursie i zaprezentowanie sprzętu bojowego oraz ufundowanie Pucharu. Dziękuję również Prezesowi OSP w Przeciszowie, który osobiście nadzorował pokaz sprzętu pożarniczego naszej jednostki. Dziękuję pracownikom GBP w Przeciszowie za wsparcie, zaangażowanie w powstanie tego Konkursu!
Waldek Góralski i Piotrek Forkasiewicz to bardzo niezwykli ludzie. Zaprezentowali podczas naszego Konkursu wspaniałe wykłady na temat budowy okrętów w 3D, tworzenia ilustracji w 3D. Ich wiedza w tej materii jest dla mnie zagadką... Niesamowita wiedza i zdolności. Dzięki, że byliście z nami!
Dziękuję moim chłopakom z KM "Orzeł" za wielki wysiłek w przygotowanie konkursu.
Dziękuję przede wszystkim Wam - MODELARZOM KARTONOWYM - że rozwijając swoją pasję, chcieliście podzielić się nią z innymi osobami właśnie w Przeciszowie. Że zaprezentowaliście prace, które w bardzo dużym stopniu nie były wcześnie prezentowane u nas. Wielkie dzięki!
Jeśli są jakieś żale - przyjmę je na klatę;-)

Póki co, poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
<http://tinyurl.com/9bcnkxq>
oraz kilka liczb...
W wydarzeniu wzięło udział aż 145 modelarzy z 3 państw (Polski, Czechy, Słowacji). Zaprezentowano łącznie 348 modeli kartonowych, z których ocenie poddano 304 modele. Modele były prezentowane w 18 klasach standard oraz 9 w klasie Open.

pozdrawiam i do zobaczenia w świecie na konkursach modelarskich, a za rok w Przeciszowie (daty nie podam jeszcze bo...;-))
Łukasz.

ps. spać, muszę iść spać...
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#49
Pozdrawiam Serdecznie Łukaszu oraz wszystkich, którzy przyczyniają się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy modelarskiej  :milbravo:.
Moje szczere gratulacje za niesamowite modele, które miałem okazję pooglądać na własne oczy.  Niesamowita uczta dla oka oraz doping i zachęta do dalszej pracy nad modelami.

Szczere Gratulacje Dla Wszystkich Wyróżnionych  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:

Miło mi było spotkać się z Wami ponownie oraz miło mi było poznać współmodelarzy, z którymi nie dane mi jeszcze było spotkać się osobiście. Do zobaczenia przy kolejnej okazji.

P.S. Tutaj można zobaczyć wideorelację z tej imprezy, znalezioną na portalu Gminy Przeciszów.
Pozdrawiam Serdecznie
Darek "Wrajcik"
Odpowiedz
#50
Oj fajna ta relacja. Szkoda ze mialem co niektorych poznać no ale sami widzieliście co tam sie działo.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 30 2,604 10-04-2024, 08:10
Ostatni post: zablo1978
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 1 584 07-04-2024, 05:37
Ostatni post: Krzysztof_NT
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 3,153 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 910 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 770 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  Zawody modeli redukcyjnych kartonowych i plastikowych Poznań 4.11.23 prezes01201 3 1,851 19-11-2023, 01:14
Ostatni post: prezes01201
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 769 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,808 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 3,015 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  II Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 31.03-2.04.2023 NutOnlyPapercraft 10 4,458 04-04-2023, 06:32
Ostatni post: ZbiG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości