Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
#1
Siema. Gra ktoś z Was w WOT-a?
:tank: :tankfront:
Tylko rak idzie wspak
Odpowiedz
#2
Zdarza mi się od czasu do czasuSmile.

Odpowiedz
#3
Raczej zapytaj kto nie gra  Smile
Odpowiedz
#4
Ja nie gram Wink Preferuję raczej BF3 i pojazdy tam zawarte wraz ze wsparciem z powietrza i piechotą.
Odpowiedz
#5
(19-10-2012, 10:59)Dombeer link napisał(a):Raczej zapytaj kto nie gra  Smile
Dobre ;D Wszyscy mi to mówią ;D
Tylko rak idzie wspak
Odpowiedz
#6
A gram, gram, nie powiem. Nawet pod tym samym loginem. Klan [-AK-]  :mrgreen:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#7
Ja też się przyznaję, z tym, że login to tegwoj2, mała różnica Wink
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#8
OK, to tak mniej więcej w temacie: kto w World of Warplanes grywa? ;-)
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#9
Grałem do niedawna. Po premierze wersji 8.0 wydajność spadła mi na łeb na szyję, nie da się grać nawet na minimalnych detalach. Próbowałem chyba wszystkiego, włącznie z przeinstalowaniem gry i sterowników do karty graficznej a i tak wyciągam góra 15 fps, a zazwyczaj mam koło 8-10.
Odpowiedz
#10
Ja też giercuję. Nick taki sam.

pikowski - a mi wydajność się podniosła o jakieś 5-10klatek. Wszystko mam na min, a draw distance na full i hula jak dziki ;-)
na macie: projekt X
Odpowiedz
#11
A ja nie gram bo mi szkoda czasu Tongue
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#12
A co to jest te World of Tanks?
Odpowiedz
#13
(20-10-2012, 11:02)Kroolo link napisał(a):pikowski - a mi wydajność się podniosła o jakieś 5-10klatek. Wszystko mam na min, a draw distance na full i hula jak dziki ;-)

Wiem o tym. Gadałem ze znajomymi grającymi w World of Tanks i wszystkim poza mną ten patch podniósł wydajność. Jeszcze kiedyś będę kombinował, ale chwilowo olałem tą grę.
Odpowiedz
#14
ja czasami bywam na World of Warplanes .... przeważnie późnym wieczorem...max. 2 do 3 loty 4 maszynami (I-16 późny,Bf.109C,F3F, P-36)...na więcej nie mam czasu
Odpowiedz
#15
ceva, gógle się kłania Tongue
nie pamiętam już kto pisał o zcinaniu się gry-> w opcjach musisz odznaczyć grafika poprawiona a dać standardowa, wtedy jest ok. ale i tak w tej nowej grafice jest masa bugów.

nick ZupkaChinska, serwer EU, tiery 3->9, jakby ktoś chciał pograć/ pogadać o modelarstwie to zapraszam do wysłania mi PW w grze.
komunikator głosowy skype lub mumble (dam namiary).

WOWp- byłem beta-testerem ale nie podoba mi się ta gra.
Odpowiedz
#16
Ceva, to jest gra sieciowa.
Ukończone: Messerschmitt Bf-109G8
Na warsztacie: Spitfire Mk VB MM 3/2005
Odpowiedz
#17
(20-10-2012, 03:15)ZupkaChinska link napisał(a):WOWp- byłem beta-testerem ale nie podoba mi się ta gra.

Też gram w bete, całkiem, całikem się gra. Tylko że przez nieuwagę dostałem się na serwer US nie UE, różnica czasu robi swoje, jak wchodzę do gry to są pustki.


(20-10-2012, 10:19)pikowski link napisał(a):Grałem do niedawna. Po premierze wersji 8.0 wydajność spadła mi na łeb na szyję, nie da się grać nawet na minimalnych detalach. Próbowałem chyba wszystkiego, włącznie z przeinstalowaniem gry i sterowników do karty graficznej a i tak wyciągam góra 15 fps, a zazwyczaj mam koło 8-10.

Chyba dopiero po patchu 8.1 będzie się normalnie grało bo wersja 8.0 ma całą masę niedoróbek, ale takie są realia, wszystko wychodzi w praniu. Ja do pierwszego restartu serwera ( po wprowadzeniu wersji 8.0) też  nie mogłem grać,teraz sie trochę poprawiło Big Grin .

(19-10-2012, 11:37)Japończyk link napisał(a):A gram, gram, nie powiem. Nawet pod tym samym loginem. Klan [-AK-]  :mrgreen:

A gracie kompanie? Ja często siedzę na seniorkach.
Tylko rak idzie wspak
Odpowiedz
#18
To teraz wiadomo czemu tak mało modeli powstaje na forum a więcej jest gadania.
Wszyscy grają!
Co będziesz robił na sylwestra? "BEDE GRAŁ W GRE" hehe (pisownia oryginalnaSmile )

Ja nie gram Smile
Odpowiedz
#19
Ups ja też gram ;-) i może dlatego mi tak kiepsko idą modele PDT_Armataz_01_04.
Odpowiedz
#20
(20-10-2012, 08:50)Partyzant link napisał(a):i może dlatego mi tak kiepsko idą modele PDT_Armataz_01_04.

No to panowie do papierów a nie tam klepać jałowe posty Wink
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#21
Akurat Ty Sprudinku na temat czołgów nie powinieneś się wypowiadać - jednego już popsułeś PDT_Armataz_01_27
pilas, tak gramy kampanie, ale bardziej nastawiamy się na klanówki. Jak byś jutro wieczorem grał, to
szukaj - JaponczykPL  Big Grin
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#22
ale Her Sprudin ma racje
Odpowiedz
#23
A ja gram co wieczór w World of Carton PDT_Armataz_01_18 odpalam matę i tnę jak leci :mrgreen:.
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#24
(21-10-2012, 08:33)kordian link napisał(a):A ja gram co wieczór w World of Carton PDT_Armataz_01_18 odpalam matę i tnę jak leci :mrgreen:.

No to na wysoki poziom doszedłeś - takiego Jagdtiger'a na ten przykład to nie łatwo zdobyć  :mil11:
Odpowiedz
#25
Twórcy World of Tanks rezygnują z polityki „zapłać, by wygrać”; chcą zreformować F2P :
http://www.eurogamer.pl/articles/2013-06...rmowac-f2p

a tu dla tych co lubią statki: World of Warships
http://www.eurogamer.pl/videos/world-of-...ps-trailer
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości