Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRÓJMIASTO I OKOLICE. Propozycja spotkań w Gdańsku.
#26
No i fajnie tylko z Krakowa strasznie daleko.Dla jednych tępy nożyczek ?

SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#27
  ... - intelekty szlifujemy również!
  Na specjalne zamówienie. Tyle, że to już raczej pracą zbiorową jest...
  Pozdrawiam serdecznie. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#28
Czy na ognisko to każdy musi przynieść swoje drewno?
Tak tylko pytam... :twisted:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#29
  Ha! - jak drewna zabraknie, to modelami palić będziem.
  Byle kiełbaski upiec można było....
  A wracając do drewna - jak dam rady, to naściągam z okolicy. A jak nie, - to ściągniemy wspólnie.
  Może więc modele ocaleją?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#30
  Wszystko wskazuje na to, iż przywiezione modele ocaleją. Nazbierałem i napiłowałem dzisiaj drewna na kilka godzin palenia. Kasia obiecała najnowszą swoją pracę zareprezentować, a mianowicie - latarniowiec na strądzie.
  Między innymi.
  Jutro ciąg dalszy przygotowań.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#31
No to ja już łapki zacieram Smile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#32
a przepraszam, że tak głupio zapytam....Czemu służą takie "spotkania kartoniarzy"? Smile
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#33
Bo to hobby to nie tylko lepienie papierków w domowym zaciszu. W momencie dołączenia się do forum to także ludzie. A zdecydowanie łatwiej poznać osobę siedzącą po drugiej stronie monitora w momencie kiedy się razem dzień spędzi, kiełbasę uwędzi i browarem gardło przeleje Wink
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#34
  Spotkania kartoniarzy... hmmm... - do czego służą? Ja jeszcze nie wiem. Nie miałem jeszcze okazji uczestniczenia w takowym. Jak się już odbędzie, to napiszę.
  Tymczasem... - tymczasem to szykuję się na przybycie gości. Dzisiaj trawę malowałem na jaśniejszy odcień; ta zgniła zieleń nie podobała się mnie zupełnie. Otóż. Zabezpieczyłem ognisko i paliwko do niego przed deszczem. Odpicowałem "MRUFKĘ" (to pomieszczenie na zajęcia w podgrupach!) na wysoki połysk, przygotowałem i umyłem "toiliet" (sie we wojsku było!).
  Do przygotowania został jeszcze ZOMO-wiec, w którym planuję zrobić minisalkę wystawową i pracownię, gdzie "na gorąco" i praktycznie można będzie sobie "pokartonić", no, i, - "gwuść" programu - strzelnica, gdzie modelarze pewnością ręki i oka popisywać się będą.
  Moja praktyczna rada:
  W związku z niskimi temperaturami, jakie mają być u nas, w Gdańsku polecam wziąć ze sobą ciepłe rzeczy do ubrania. To nie żart - dzisiaj rano był przymrozek, a w dzień ciepełko jest tylko w zaciszu, za zasłoną od północnego wiatru.
  I to by było na tyle.
  Ciąg dalszy - jutro.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#35
Dobrze, że Zbigu o ciepłych ubrankach piszesz bo w Lubartowie pogoda co najmniej dopisuje, w nocy niewiele poniżej 20stu stopni Wink

Swoją drogą zachęcam, aby uczestnicy tego mini zloty przytaszczyli ze sobą modele na wymianę/handel Wink

Pozdrawiam!
Maciek
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#36
  Godzina 2000 - piątek, 4 maja - baza w Brętowie na przyjęcie gości gotowa.
  Oczekujemy i pozdrawiamy - ZbiG i Radek.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#37
Jest już ktoś ????????  :mrgreen:
Odpowiedz
#38
Prezes przewodzi ekipie stołecznej.No napiszcie że się cieszycie.Ja też.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#39
Ja się nie cieszę, gdyż mnie nie będzie...
Udanej zabawy życzę! ...i na fotorelaję liczę.
Bawcie się dobrze!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#40
Relacja będzie krótka , aczkolwiek intensywna , możemy zoooooooooooooooma nie złapać . :grin:
Odpowiedz
#41
    PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23
  Radek miejscowy przecie jest - i, jakby tu powiedzieć - współgospodarz...
  Więcej nikogo na razie nie ma
  Spokojnie, to był tylko meldunek o gotowości bojowej...
  Pozdrawiamy i oczekujemy.
  ZbiG i Radek.
  Tuco - się nie martw. Będziemy myśleć o Tobie!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#42
My jutro po południu będziemy , Danon musi do roboty poczłapać .
Odpowiedz
#43
  Wiem. Robert łaskaw był poinformować nas dzisiaj o rozkładzie jazdy i składzie osobowym Waszej Silnej Grupy Pod Wezwaniem.
  Aha! - pieczywa nie kupujcie. Kiełbas również. Reszta - wedle uznania.
  Jeżeli upieracie się przy grillu węglowym - to proszę, zakupcie węgiel i podpałkę. Ja ze swej strony proponuję OGNISKO, lub grill elektryczny.
  Napoje niekoniecznie mleczne można wziąć po drodze, lub dokonać zakupu na miejscu. Śpiwory wskazane.
  Ciepłe gacie również.
  Pozdrawiamy i oczekujemy.
  ZbiG, Radek i Tymoteusz.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#44
Ostrzeżenie dla rodziców małoletnich pociech!!!! Nie kupować danonków w poniedziałek.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#45
  ... - i tutaj dodałbym:  PDT_Armataz_01_32
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#46
ZbiG- przygotuj sprzęt grający zwany też gitarą. Odbędzie się premiera niepisanego hymnu QWKAK-u  :twisted:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#47
  Gitara czeka. Nie zapomnij śpiewnika! (PSALMY???)
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#48
To jeszcze audiorelację poproszę, a zooooooooooooooomem się nie przejmujcie, czasami "na nieostoro" widać więcej niż na odwrót  :mrgreen:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#49
Zagramy na trzy (3) gitary...
Ty masz dwie, ja zabiorę swoją...
Trzeci do gry jest BączuśSmile...
Będzie się działo, oj będzie...
                  [Obrazek: 0whiteVoid_1.gif]
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#50
Tia,tylko zagrajcie coś z klasyki.Robuś Twój występ po.......zagrał Zetpt-uś.Upublicznić?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  QWKAK-Warszawa.Zmiana terminów spotkań. Andrzej Px48 1 1,576 31-03-2016, 10:20
Ostatni post: dexter
  XV Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku PanzerHobbyArt 13 6,011 20-11-2014, 06:52
Ostatni post: PanzerHobbyArt
  III piknik modelarski w Gdańsku-Brętowie. Andrzej Px48 99 21,551 21-09-2012, 07:39
Ostatni post: ZbiG
  X Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku andrzej 1 2,240 20-09-2010, 06:13
Ostatni post: andrzej
  Wakacyjna wystawa modelarska w Gdańsku andrzej 2 3,030 10-09-2008, 12:02
Ostatni post: andrzej
  8,9 marca spotkanie modelarzyw Gdańsku Osowej. Andrzej Px48 1 3,477 09-03-2008, 09:08
Ostatni post: wisa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości