Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRÓJMIASTO I OKOLICE. Propozycja spotkań w Gdańsku.
#76
  Najprawdopodobniej Wielce Szanowny Pan Prezes łaskaw był zasnąć podczas jazdy i nie prowadzić swymi światłymi rady kierowcy - Japończyka. A, z kolei kierowca zamyśłił się tak głęboko, iż do Sierpca bezpośrednio przez zapomnienie dojechał, Zakopane i Szczecin tym razem na boku zostawiając...
  Aliści po drodze z Sierpca do stolicy mogło już nie być tak pięknie; żadne służby o dotarciu czarnego bolidu nie donaszają...
  Pozdrawiam. Zaniepokojony ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#77
Wbrew naszym oczekiwaniom  i ku wielkiemu swojemu zaskoczeniu Prezes nie spał . Ja jako pilot spisałem się znakomicie , nigdzie niepotrzebnie nie skręcaliśmy . Danon-san rozwoził nas po kolei do miejsc stałego pobytu. Mnie pierwszego z tej ferajny wykopsał z bolida. Pozdrawiam Wichur
Odpowiedz
#78
Witam,było fajnie,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#79
Ostatnie wici , kierowca i reszta już na miejscu , cali na ciele , na umyśle niezakuniecznie.  :mrgreen:
Odpowiedz
#80
Dojechałem bez zonka było fajnie pozdrawiam Japończyk
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#81
jakieś zdjęcia ??
Odpowiedz
#82
Witam,zdjęć nie będzie,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#83
Witam,dotarłem i jem sałatkę,pozdrawiam Bonk
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#84
  No, to i wszyscy na swoich miejscach.
  Ufff...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#85
witam,będzie relacja audiowizualna z gitarowego występu imć japonczyka przy ognisku,pozdrawiamprezes.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#86
(06-05-2012, 09:48)Andrzej Px48 link napisał(a):witam,będzie relacja audiowizualna z gitarowego występu imć japonczyka przy ognisku,pozdrawiamprezes.
Witam, veto pozdrawiam Japończyk
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#87
Witam,Ty wyżej wal się,ma być relacja pozdrawiam sprudin
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#88
Witam, hej Ty wyżej ,jak się odzywasz do mojego kierowcy ???????
Odpowiedz
#89
występ był a,la sponton to trzeba zobaczyć pozdrawiamprezes.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#90
Wichur, kierowca w porządku, ino wykpić się ze swego talentu próbuje, łachudra Wink
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#91
Witam. Jeżeli wszyscy już dojechali to zapodam parę fotek.
Ogólnie teren spotkania
[Obrazek: th_74020.jpg] [Obrazek: th_74019.jpg] [Obrazek: th_74022.jpg]
Mała wystawa w "Zomowcu"
[Obrazek: th_74016.jpg] [Obrazek: th_74014.jpg] [Obrazek: th_74013.jpg] [Obrazek: th_74021.jpg] [Obrazek: th_74026.jpg] [Obrazek: th_74024.jpg]
Wieczorne zajęcia w podgrupach
[Obrazek: th_057.jpg] [Obrazek: th_052.jpg] [Obrazek: th_043.jpg] [Obrazek: th_041.jpg] [Obrazek: th_040.jpg]
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#92
Żałuję, że wcześniej nie zajechałem co by prace p. Kasi pooglądać...
Spotkanie jak najbardziej koko koko Big Grin

Odpowiedz
#93
Witam, spotkanie było zdecydowanie udane, wielkie ukłony w stronę Pana Zbiga za organizację, pozdrawiam Bonk
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#94
Witam,to jednak zdjęcia ktoś robił, całe szczęście, że pamięć niektórym wróciła bo myślałem że po tych trocinach z brodnicowego maktuska zapomnieli,pozdrawiam ceva
Odpowiedz
#95
No i bajer. Trzeba będzie się tam kiedyś wybrać do Lasów Pomorza . Fajnie zobaczyć znowu Wichurka wśród żywych  :razz:
Pozdrawiam, Wasz ulubiony Piwny Domek  8)
Odpowiedz
#96
Potwierdzam: było (do chwili, póki się z Kasią musielismy ulotnić...) BARDZO miło; wielkie HIP, HIP, HURRA!!! dla ZbiGa za świetny pomysł i imprezę!
Kasia zadbała o udokumentowanie; niniejszym podaję linka:
http://madhamsters.blogspot.com/2012/05/...-2012.html
Wspólne pozdrowienia dla tych, których widzieliśmy, jak i dla tych, których zobaczymy następnym razem...!
K&A
Pozdrawiam
Andrzej
Odpowiedz
#97
  Mam zaszczyt powiadomić Wielce Szanownych Kartoniarzy o zamiarze zorganizowania w lipcu Brętowskiego Pikniku Modelarskiego. Termin spotkania - do ustalenia na zasadach demokratycznych.
  Oprócz atrakcji na miejscu, przewidujemy, w miarę możliwości (pogoda itp), wyjazd na Wdzydze, pod żagielki.
  - ZbiG -
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#98
No jeżeli to druga połowa lipca będzie, to może uda mi się przyjechać, ale na 100 % to raczej dopiero w ostatniej chwili będę wiedział.
Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#99
Dołożę wszelkich starań aby się zjawić!
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
Piszę się na to Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  QWKAK-Warszawa.Zmiana terminów spotkań. Andrzej Px48 1 1,587 31-03-2016, 10:20
Ostatni post: dexter
  XV Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku PanzerHobbyArt 13 6,072 20-11-2014, 06:52
Ostatni post: PanzerHobbyArt
  III piknik modelarski w Gdańsku-Brętowie. Andrzej Px48 99 22,001 21-09-2012, 07:39
Ostatni post: ZbiG
  X Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku andrzej 1 2,268 20-09-2010, 06:13
Ostatni post: andrzej
  Wakacyjna wystawa modelarska w Gdańsku andrzej 2 3,051 10-09-2008, 12:02
Ostatni post: andrzej
  8,9 marca spotkanie modelarzyw Gdańsku Osowej. Andrzej Px48 1 3,509 09-03-2008, 09:08
Ostatni post: wisa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości