Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Relacja z budowy kościoła w Porąbce
#1
Siema, jest to moja druga relacja. Proszę o ostrą krytyke i pochwały, bo kleję już 2 lata i co nieco umiem Tongue
Okładka
[Obrazek: 2409-412-thickbox_zps1ff39369.jpg]

Zdjęcia pierwszej wyciętej i wyretuszowanej ściany wstawię po 16:00  PDT_Armataz_01_18
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#2
A myślałem że już po feriach jest Wink Ochłoń trochę, sprawdź co wysyłasz, a wysyłaj jak już masz co....
na macie: projekt X
Odpowiedz
#3
OKI Kroolo PDT_Armataz_01_24
Zdjęcia wyciętych i po retuszowanych części:
PS. W aparacie mam przestawioną datę na dzień następny  :-\
[Obrazek: SDC13985_zpsd852f7d2.jpg]
[Obrazek: SDC13986_zps1294cd0f.jpg]
[Obrazek: SDC13987_zpsbbc90b3f.jpg]
[Obrazek: SDC13988_zps9aa9a416.jpg]
[Obrazek: SDC13989_zps675f11c7.jpg]
[Obrazek: SDC13990_zpsb8887269.jpg]
[Obrazek: SDC13992_zpsba180f13.jpg]
[Obrazek: SDC13993_zps82184e81.jpg]
Wydrukowałem jeszcze witraże
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#4
Linka do pirata na forum słać? oj, nie ładnie, nie ładnie....
Odpowiedz
#5
A to sory u mnie się nic nie pokazało
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#6
Sebek, misiaczku, najwyraźniej nie rozumiesz o co chodzi  Wink

W poście ze zdjęciami zamieściłeś link do konta na Chomiku, gdzie można ściągnąć sobie piracką wersję wycinanki. Pewnie z uwagi na Twój wiek, sam wydawca (syk666) pogroził Ci tylko palcem (z wyrozumiałością). Pomijając kwestię łamania praw autorskich: bla-bla-bla, proceder taki nie pomaga naszemu małemu światkowi kartonowego modelarstwa. Staramy się wspierać projektantów i wydawców, coby mieli co włożyć do miski i kontynuować tą zabawę ku naszej uciesze.

Proszę zmodyfikuj swój poprzedni post i usuń link do Chomika zanim pojawią się caryce i woźni, którzy będą mniej wyrozumiali  Wink
Odpowiedz
#7
No muszę powiedzieć, że poza małym potknięciem z linkiem jest całkiem fajnie. Ja w Twoim wieku (fakt, że żyletką Polsilver ;-) ) nie wyciąłbym tak tych otworów okiennych.  :milbravo:
Jeśli dalej utrzymasz taki poziom pracy to bardzo ładny kościółek nam się szykuje.  PDT_Armataz_01_34

P.S. Tak z ciekawości, czy chodzi o Porąbkę koło Żywca? Pagórki w tle okładki tak jakby to podpowiadają.
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#8
Tak Bartko to TA Porąbka,gdzie były zajefajne konkursy....były niestety. SebekNT odpuszczenie grzechów u Twojego batmana w parafii murowane :-D,jak Twój model. U Orlika raczej nie-za piractwo.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#9
Oj tam, oj tam, się linka usunie i będzie ok;]
Odpowiedz
#10
No więc Sebek, O ile relację z TKW bardzo ładnie rozpocząłeś, to tu już tak ładnie nie jest. Po pierwsze, piszesz w pośpiechu, nie używając znaków interpunkcyjnych ( o których zresztą już Ci wspomniałem wcześniej ).
Druga sprawa to kwestia tego linka do wersji pirackiej - sam nie zdążyłem zobaczyć postu przed jego usunięciem, ale jak mniemam, podałeś link do strony z której ściągnąłeś model. Jako, że jestem przeciwnikiem piractwa ( jak zapewne duża część użytkowników forum ) bardzo proszę Cię o zamieszczenie zdjęcia ( oczywiście w tym wątku ) potwierdzającego, że kleisz oryginał - wystarczy zdjęcie okładki, zrobione rzecz jasna przez Ciebie  PDT_Armataz_01_29 W przeciwnym razie wątek zostanie zamknięty do czasu nabycia oryginału.
--Misiek--
Odpowiedz
#11
Nie pobrałem modelu tylko podałem link do witraży i pobrałem witraże PDT_Armataz_01_35 , (model wygrałem w Rypinie 23.02.2013 może potwierdzić ceva).

PS.Zdjęcie okładki wyśle rzecz jasna i błagam odpuście mi grzechy :tankfront:
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#12
Sebek, nie przejmuj się;-)
Odpowiedz
#13
(28-02-2013, 05:16)sebekNT link napisał(a):Nie pobrałem modelu tylko podałem link do witraży i pobrałem witraże PDT_Armataz_01_35 , (model wygrałem w Rypinie 23.02.2013 może potwierdzić ceva).

PS.Zdjęcie okładki wyśle rzecz jasna i błagam odpuście mi grzechy :tankfront:
Ok, mój błąd. Sugerując się komentarzami myślałem, że podałeś link do pirackiej wersji, ale skoro tak nie było, to bardzo Cię przepraszam.
Proszę zatem tylko o przyłożenie się do pisowni i będzie bardzo dobrze.
Powodzenia,
--Misiek--
Odpowiedz
#14
A oto foty mnie  :-D  i mojej okładki oraz obrazek z innymi modelami ORLIKA PDT_Armataz_01_22.

[Obrazek: SDC14000_zpsaa4fa861.jpg]

[Obrazek: SDC14001_zpsa9eceaa4.jpg]\

Pozdro dla wszystkich, jutro nowe zdjęcia pa PDT_Armataz_01_36.
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#15
Sebastian ,nie stresuj się chłopie. Odpuszczone grzechy twoje  :mrgreen:
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#16
Ładnie wychodzi. Kontynuuj.

Panowie doświadczeni modelarze: przecież po zdjęciach wyciętych elementów widać że to oryginał.
A co by było gdyby gość kupił model na alegro bez okładki? Co by sobie wstawił?

Nie bądźmy bardziej papiescy niż sam papież.
Odpowiedz
#17
Dziękuję wszystkim za rozgrzesznie PDT_Armataz_01_29,
Dziś mam modelarnie od 16:00 do 20:00, wezmę aparat i będę pstrykał fotki wstawię ok. 20:15 :milgroup:.
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#18
PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#19
Relacja zawieszona na ok. tydzień lub mniej (napewno wrócę). PDT_Armataz_01_34
[Obrazek: banan-pogo.gif][url=http://emotikona.pl][Obrazek: banan.gif]
Odpowiedz
#20
A nie trzeba było od razu napisać co i jak.Czuj się rozgrzeszony,czekamy na aktualizację.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] Tatra 815 6x6 NTH ciągnik siodłowy PHMT Zuru 7 5,772 02-01-2018, 09:45
Ostatni post: Zuru
  Me-109 Kartonowa Kolekcja Relacja maciekz45 15 9,209 09-12-2015, 06:12
Ostatni post: maciekz45
  [R] Woroszyłowiec-relacja marcinp 23 11,100 08-01-2015, 12:07
Ostatni post: marcinp
  PZL P.11c modelarz kartonowy-pierwsza relacja na forum lepiacz lsw 4 3,775 07-05-2014, 11:42
Ostatni post: marcelo80
  [Relacja-koniec] Piper L-4H "Cub" KK 11. Zuru 10 5,400 10-12-2013, 09:03
Ostatni post: Zuru
  [Relacja - Nieskończona] Francuski niszczyciel "LE TERRIBLE"" spider1636 16 11,485 02-10-2013, 06:16
Ostatni post: swiecaa
  [Relacja] 2s1 Gozdzik 1:25 piter88 7 4,631 28-09-2013, 06:58
Ostatni post: piter88
  Dusty z filmu "Samoloty" - model Michała [Relacja +Galeria] juliusz 9 5,819 28-09-2013, 03:49
Ostatni post: KRÓWEK_01
  [Relacja/Galeria] Holk Gdański z 1400 roku 3/2003 MM - powrót po latach Kosmynauta 17 9,795 03-03-2013, 02:16
Ostatni post: Kosmynauta
  Relacja Polska prototypowa tankieta TKW sebekNT 8 4,393 28-02-2013, 07:15
Ostatni post: Solo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości