Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję kupić porządną lampę/lampy/ biurkowe do klejenia wWarszawie.
#1
Warszawiaki i okoliczne człowieki.
Gdzie mogę kupić porządną lampę /lampy/ do klejenia. Liroje i Ciastoramy zwiedziłem-odpada nic tam nie ma.

Może jakoweś typy z alledrogo lub sklepów internetowych?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#2
Co prawda ja "nietutejszy", ale w IKEA sprawdziłeś...? :wink:
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
#3
Ja używam dwóch sztuk takich :
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60370183/
z tym że na metalowych podstawach i z dobrymi żarówkami Philipsa.
Odpowiedz
#4
U mnie też muszą być na podstawach.Dzięki jeden trop już mam.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#5
  Andrzeju. Te lampy dawniej nazywano lampami kreślarskimi. Znane były mi dwie opcje: z podstawą metalową (żeliwną) i podstawką imakową, tzn przykręcaną do krawędzi np stołu.
  Rzecz bardzo wygodna: długi wysięg ramienia i łatwość ustawiania w określonej pozycji. To coś, jak ze wspaniałą kobietą...
  Aliści, - gdzie można by nabyć tę wspaniałość - tego to już ja nie wiem...
  Znaczy, - jeśli chodzi o lampę!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
Dokładnie takie są te lampki z IKEA, żeliwne podstawy mają jeszcze wgłebienie gdzie trzymam różnego rodzaju duperele
żeby się nie plątały. Ponadto cena nie jest jakaś wysoka za samą lampę (nie pamietam ile podstawy kosztują).
Uważam także że należy zainwestować w dobre mocne żarówki dające odpowiednio dużo swiatła o określonej barwie.

pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(28-03-2013, 11:11)darekk link napisał(a): Ja używam dwóch sztuk takich :
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60370183/
z tym że na metalowych podstawach i z dobrymi żarówkami Philipsa.

Pracuję przy takiej samej lampie z Ikei przeszło rok i sobie chwalę tym bardziej, że jest montowana i demontowana za każdym razem niemal każdego dnia. PDT_Armataz_01_34
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#8
Ładne i nowoczesne propozycje lampy biurkowe Warszawa są dostępne w sklepie on-linie oraz w oddziale stacjonarnym.
Odpowiedz
#9
taa, fajne ceny :?
pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#10
Ja ostatnio kupiłem w Lidlu taką samą nie pamiętam dokładnie za ile coś koło 100 zł, ale warto, światło które daje jest rewelacyjne i można ustawić w jakiej się chce pozycji.
Pozdrawiam.

http://gotronik.pl/img/lampa_5d_108led1.jpg

Odpowiedz
#11
Ja używam takiej jak w linku poniżej, mam ją ok 2 lat i spisuje się świetnie, daje dobre światło bez ostrych cieni.

http://allegro.pl/lampa-z-lupa-biurkowa-...67032.html
[Obrazek: th_1002207_490304224408114_1039897755_n_zps17069a1a.jpg] [Obrazek: logo-ismr-gray.png]
Odpowiedz
#12
Od roku sam używam takiej.http://allegro.pl/lampka-biurkowa-led-pd7-wyswietlacz-lampa-biurko-i5079638327.html. Ma pełną regulację natężenia i barwy światła oraz co ważne zegarek.
Odpowiedz
#13
(22-07-2015, 12:28)jaroslawiak link napisał(a): Ładne i nowoczesne propozycje lampy biurkowe Warszawa są dostępne w sklepie on-linie oraz w oddziale stacjonarnym.
Nie zwykłem komentować w takich sytuacjach ale jeśli to nie jest reklama to zakup lampy za takie pieniądze nazwałbym co najmniej lekkomyślnością ;-)

Ja preferuję lampy na źródła światła z gwintem E27 (czyli taki jak tzw. zwykła żarówka) i kupiłem sobie 2 lampy biurkowe z uchwytem imakowym po 50 zł z małym haczykiem za sztukę... gdyby komuś miało pomóc to http://www.sklep.asaj.pl/LAMPKA-BIURKOWA...08%29.aspx
Żeby było zabawniej to za żarówki zapłaciłem prawie tyle co za lampy (15 W, temp. barwowa 2700 K)...
Odpowiedz
#14
(23-07-2015, 07:32)Lesio73 link napisał(a): [quote author=jaroslawiak link=topic=11901.msg166070#msg166070 date=1437560888]
Ładne i nowoczesne propozycje lampy biurkowe Warszawa są dostępne w sklepie on-linie oraz w oddziale stacjonarnym.
Nie zwykłem komentować w takich sytuacjach ale jeśli to nie jest reklama to zakup lampy za takie pieniądze nazwałbym co najmniej lekkomyślnością ;-)
[/quote]
A cóż to jest jak nie reklama? Tylko taki był cel rejestracji tego użytkownika i napisanie postu z linkiem reklamowym.  :evil:
Odpowiedz
#15
Wojciechu! Jak w Tobie mało wiary w ludzi!  :mrgreen:
Odpowiedz
#16
W ogóle wiary... :Smile

[Obrazek: evilgrin0007.gif]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Lampa jak lampa, o żarówe sie rozchodzi. Taka fotograficzna o barwie 5500K czyli swiatlo dzienne. Kosztuje sporo, ale nie meczy oczu i retusz latwiej dobrac.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję części do Bf-109 F Haliński . seb545 2 3,019 27-10-2014, 09:34
Ostatni post: rowin
  Gdzie kupić obudowę zaworu powietrza do aerografu? Tap-Chan 1 1,981 06-08-2012, 01:29
Ostatni post: Solo
  Jaki model latadła mam kupić ? II WŚ msegen 6 3,966 07-04-2008, 10:42
Ostatni post: msegen

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości