Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla milośników motocykli i latadeł ;-)
#1
[Obrazek: ea305a891171b7a88ba4dca50c15d2af.jpg]
Odpowiedz
#2
Tylko nie próbuj mi wmówić że to ten sam Cyclone co w samolocie  PDT_Armataz_01_23
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#3
No fajny, to jak pokazałeś go z lewej, to pokaż i z prawej strony ciekawe jak poprowadzili wydechy...
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#4
Ten w samolocie chyba ma więcej garów, tak jakby podwójny jest.  Ale maszynka piękna, no i napewno jest czym przycisnąć, chętnie zobaczył bym więcej zdjęć tego cudeńka.
W budowie: , pzinż 140 z MM, Airacobra 1:50, TKS
Ukończone: "Chi-he" z MM, "T-34/85" z MM, Crusader III z MM
Odpowiedz
#5
Paweł, silnik to Rotec Radial, stworzony dla lekkich samolotów.
Seb, Mateusz, więcej zdjęć znajdziecie tutaj:klik
Odpowiedz
#6
No i Seba masz odpowiedź na swoje pytanie Smile

Odpowiedz
#7
Łeeee... ja tam wolę mojego jednocylindrowca  :twisted:
U jankesów to zawsze przerost tandetnej formy nad treścią jednak nie powiem, pomysł ciekawy  :roll:
Odpowiedz
#8
Już widzę ile to hałasu robi. Big Grin
Odpowiedz
#9
Takie rzeczy to tylko w Ameryce Smile, przy okazji wyczytałem że te silniki napędzają mini-repliki np. z Wielkiej Wojny
http://www.airdromeaeroplanes.com/.
[Obrazek: papermodelart.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości