Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kartonowa Kolekcja EN?
#1
Witam,
Nie orientujecie się może czy zeszyty Kartonowej kolekcji można dostać z angielską wersją opisu?
Chciałem sprezentować model dla znajomego ale po polsku nie wiem czy ogarnie .
Wiem ze Hal'e są, ale te mogą być trochę za trudne.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jak by to rzec (parafrazując "Psy I")? Niech się Brytole języków uczą. ;-) Bo chyba KK "in inglisz" nie jest dostępna. Wink
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#3
Najlepiej to zapytać u samego źródła, czyli Pawła Mistewicza
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezczelność nie tylko kartonowa... ZbiG 1,121 256,844 19-03-2024, 06:08
Ostatni post: zabkoska
  [P] - "Kartonowa Syrenka" - konkurs Gonzo 2 1,413 27-02-2023, 02:31
Ostatni post: skarczew
  Spora kolekcja modeli- dzieciak dostał je od dziadka (warto zajrzeć) skom25 18 6,413 09-05-2012, 12:59
Ostatni post: raziel79
  Mała kolekcja pojazdów w skali 1:18 gacek9003 1 3,219 16-08-2008, 02:37
Ostatni post: SZAD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości