Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WKM] Dywagacje na temat kajaka - HMS Ark Royal MM 7-8-9/2011
Brawo!!!
Ukończyłeś niesklejalny model :twisted: Teraz poczekam na galerię...
A ta następna "zabawka" zostanie w skali, czy pomniejszysz ([Obrazek: 0doubledown.gif])
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Niesklejalny??? Confusedhock: Gdybym ja to wcześniej wiedział  :razz: To nie tak że niesklejalny, ale dopasowanie odpowiednie burt to mordęga, naprawdę trzeba wręgi przeprojektować. Zadowolony jestem z ukończenia projektu, z efektów średnio. Za to przetestowałem sobie kilkanaście spraw, które chciałem potestowć (czytaj nauczyć się), przed czymś bardziej skomplikowanym.
@Japończyk - odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: zostanie w skali.

GALERIA
[Obrazek: th_DSC_3023.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3026.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3028.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3030.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3032.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3034.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3037.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3039.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3041.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3043.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3044.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3046.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3048.jpg]

GALERIA 3D
[Obrazek: th_DSC_3023_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3025_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3028_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3030_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3032_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3034_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3037_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3039_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3041_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3043_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3046_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3048_3D.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3050_3D.jpg]
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
No i zakończyły się nam dywagacje ładną galerią końcową PDT_Armataz_01_01 Zasłużone gratulacje się należą, mi tam się bardzo podoba. Dodatkowe gratki za zdjęcia :milbravo:
Ps. co tam z Japończykiem knujecie potajemnie?Wink
Odpowiedz
yogi - niedługo się dowiesz [Obrazek: 2gwizd.gif]
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Gratuluje ukońćzenia okrętu. Konsekwentnie realizowałeś swoje założenia i się udało.
Sam widzisz, trochę drutologi a model wygląda od razu inaczej !
Pzdr
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie gratulacje, te oficjalne jak i nieoficjalne Smile
@dokker masz rację, to ile ja kląłem na tymi drucikami, ile razy zmieniałem koncepcję, jak kombinowałem nad tym lub tamtym rozwiązaniem, to tylko ja wiem  :lol:Tylko te maszty przesunęły ukończenie modelu o około 2 tygodnie. Ale różnica w stosunku do wycinankowych rzeczywiście jest ogromna. Gdybym w sklepie modelarskim nie dostał takiej farby i musiał to malować ręcznie, to chyba bym ich nie skończył, albo nie w tym roku.
yogi dowiesz się  :-P
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
Hej, qbas coś Ci się w podanym linku popsuło  :razz:

A model w porządeczku! Dużo wycisnąłeś z tej nie młodej już wycinanki. Gratuluję!

Ciekawym co też z Japończykiem knujecie...
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
Dzięki @Tuco za słowa otuchy  Big Grin W sumie, patrząc na powiększone zdjęcia i mając te wszystkie etapy przed oczami, rzeczywiście widzi się wszystkie "ale". A jak tak stoi na półce, wiele z tych szczegółów znika "w tłumie" i wrażenie jest zupełnie inne.

Ranyyyyyy ale towarzystwo niecierpliwe  Tongue A wydawałoby się, że modelarze cierpliwsi powinni być.
W moim opisie już jest to zaznaczone "COŚ się kroi". A w dodatku to  coś występuje na kartach niniejszej galerii (naklejone na drugą stronę płacht kartonu, który za tło mi służył). Objętościowo duże to, żeby cokolwiek pokazać czasu trochę trzeba a zakładanie wątku dla samego wątku jak wiesz mile widziane na tym forum nie jest. Jak coś więcej niż stępkę widać będzie to się opinia publiczna dowie co i jak Smile (cholera i tak za dużo powiedziałem......)
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuję informacji na temat jednostek podwodnych klasy Tajfun raziel79 3 2,700 21-01-2013, 09:30
Ostatni post: raziel79
  Bajeczka ilustrowana na temat "KOSA" z wydawnictwa MON. Z przyczynkami. ZbiG 39 10,730 25-09-2012, 11:52
Ostatni post: ZbiG
  KĄCIK ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH 2011' ZbiG 29 8,617 29-12-2011, 01:30
Ostatni post: Sprudin
  [Relacja] Środkowopomorska Majówka 2011 Astra28 2 2,574 12-05-2011, 09:08
Ostatni post: Astra28
  Dyskusja na temat Me-109T z Model Hobby Schiller 22 7,687 05-07-2010, 01:48
Ostatni post: Darek D.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości