Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] WAK, Mikrolotnictwo, Pearl Harbor
#1
http://www.wak.pl/2014/01/pierwsza-nowos...rl-harbor/

Jak dla mnie, bomba. Uwielbiam tę skalę, podobają mi się modele z tej serii, druga połowa stycznia niedaleko.
Odpowiedz
#2
(01-01-2014, 11:34)spinynorman link napisał(a): http://www.wak.pl/2014/01/pierwsza-nowos...rl-harbor/

Jak dla mnie, bomba. Uwielbiam tę skalę, podobają mi się modele z tej serii, druga połowa stycznia niedaleko.
1. Nie pierwsza na rok 2014 tylko druga, GPM zapowiedział na 2014 3 nowości Smile ale to semantyka Smile
2. Podoba mi się strona Smile nowa Smile
3. Modele super Smile
Odpowiedz
#3
(01-01-2014, 11:52)dexter link napisał(a): 2. Podoba mi się strona Smile nowa Smile
A mi kosy na wilku ;D
[Obrazek: papermodelart.jpg]
Odpowiedz
#4
A co ma kolego semantyka do czytania tekstu w całości i zrozumieniem go oczywiście.       
Odpowiedz
#5
Byłem, kupiłem, dokładnie to, czego się spodziewałem, przyjemne modele w odpowiedniej skali. Tylko kołpak śmigła w zero dziwny, ale to się przerobi. W zapowiedziach widać, że słusznie podejrzewałem, że numer z odrzutowcami drugiej wojny zawierać będzie modele dostępne w KEL plus Kikka, której w tamtej serii chyba nie było, też bardzo dobrze. Chyba już nie ma usprawiedliwienia dla nieklejenia :-)
Odpowiedz
#6
Zobaczyłem, kupiłem i chyba zmienię skalę sklejania samolotów - więcej będzie "latać" pod sufitem, zwłaszcza że TAM nie jest potrzebna duża detalizacjaSmile. Zacząłem wręcz rozważać wyprzedaż części kolekcji 1:33  :o
Odpowiedz
#7
A jak z kolorami? Dobrze wyszło w druku? Nie ma jakichś fioletowych szarzyzn czy innych dziwnych rzeczy?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#8
Nie widzę żadnych problemów - tylko łopaty śmigieł z jednej strony są czarne w japońskich samolotach.
Odpowiedz
#9
(05-02-2014, 07:13)Arturo link napisał(a): tylko łopaty śmigieł z jednej strony są czarne w japońskich samolotach.

Ten typ tak ma  :mrgreen:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N] WAK 1/18 - Mikrolotnictwo 7 "Śmigłowce Marynarki Wojennej" Wydawnictwo WAK 0 1,833 01-12-2017, 11:14
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  [Z] WAK - Mikrolotnictwo 5 – Wojna Polsko-Bolszewicka 1920 Kroolo 5 4,012 26-11-2014, 06:50
Ostatni post: Wydawnictwo WAK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości