Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamki japońskie
#1
Cześć Koledzy,
Jeśli ktoś interesuje się japońskimi zamkami,to chciałem poinformować że firma techas.co.jp/papercraft/ edytuje 19 modeli zamków w skali 1/300.Można szukać również na str.facet.jp Jest tam darmowy zamek
Nagoja Honmaru/10 arkuszy/.Powtarza modele z canon papercraft,ale wydaje m.in.:Hirosaki;Kiyosu;Hiroshima;Azuchi;Gifu etc.Jak ktoś chce zobaczyć gotowy,to wyślę na e-maila.Mam zrobione parę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Muszę przyznać, że fajnie to wygląda (Nagoja-Honmaru), ale nawet z translatorem google trodno się połapać, zwłaszcza na techas.co.jp.
Ale kiedyś sobie tą Nagoję spróbuję.
Odpowiedz
#3
A chętnie zobaczę te cuda.
Mój mail w profilu.
Pozdrawiam,
Arovist
Odpowiedz
#4
Ja także poproszę.
"No gods or kings. Only Man." - Andrew Ryan
____________________________________
Na macie: I-25 Otsu Gata
W planach: P-61, F-117, B-2, F4U, Bismarck... i wiele innych.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Z] Japońskie pancerniki: Y A M A T O / M U S A S H I – made by SZKUTNIK SZKUTNIK 10 6,827 09-04-2017, 10:24
Ostatni post: Karas
  /N/ Japońskie żelazko IJN Zuiho-Answer fotki arkuszy Andrzej Px48 1 3,384 21-06-2015, 09:24
Ostatni post: ceva

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości