Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Otwarty Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych w Olsztynie 12-13.04.2014 r.
#1
Zapraszam!
To już niedługo.
Jest już oficjalny regulamin. Podaję tylko linka, ponieważ mogą w nim jeszcze nastąpić drobne zmiany.

http://www.5konkursmodeli.pl/

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w zacnym Grodzie nad Łyną.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#2
Mam nadzieję, że dotrę na konkurs. Zobaczymy jak wyjdzie.
Odpowiedz
#3
Grzechem by było się nie zjawić, a czy z modelem, ciężko powiedzieć.

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
#4
  Projekt wyjazdu Minipikniku Brętowskiego do Olsztyna przeszedł przez aklamację, jest więc wielce prawdopodobne, iż zjawimy się tam z kilkoma papierowymi modelami.
                 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#5
Im więcej ich będzie, tym lepiej. Albowiem ostatnimi laty plastiki zdominowały konkurs, co z wielkim żalem konstatuję. Czas, żeby kartony zaistniały w pełnej krasie.
Przybywajcie!!  :milgroup:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#6
AHOJ!

Podczas konkursu zostaną wręczone między innymi statuetki SZKUTNIK CUP.

<[Obrazek: b0613a313793987.jpg]>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
#7
  Hohohoho! - Już widzę, jak wszelkie kajakowce nóżkami przebierają! PDT_Armataz_01_28 Taka statuetka, to nie byle co!
    - Od SZKUTNIKA!  PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_01
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#8
(09-03-2014, 02:20)ZbiG link napisał(a):   Projekt wyjazdu Minipikniku Brętowskiego do Olsztyna przeszedł przez aklamację, jest więc wielce prawdopodobne, iż zjawimy się tam z kilkoma papierowymi modelami   
Jakże radosna to wiadomość!!! W ubiegłym roku było dokładnie tak jak Piotreq napisał - mało kartonu. Więc miło będzie ujrzeć większą ilość zacnych wykonań. A może przy okazji poznać co poniektórych i rozpracować ich tajniki warsztatowe ;-)
Odpowiedz
#9
A nie jedzie czasem ktoś z Warszawy? Nastawiłem sie na Świdnik ale tak myślę żeby małżonce zejść z oczu przed świętami. Więc może...
Odpowiedz
#10
Nastawiłem się na Świdnik, teraz nie wiem czy uda mi się załatwić wolne
w pracy. Zobaczymy. Spotkanie z Tobą kołodzieju - bezcenne :twisted:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#11
(13-03-2014, 10:50)Japończyk link napisał(a): Spotkanie z Tobą kołodzieju - bezcenne :twisted:

Z Wami wszystkimi! Przybywajcie!    :milgroup:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#12
No to przybywamy  :tank:
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#13
Raptem 2h jazdy a akumulatory modelarskie można podładować. Zobaczy się jaka będzie sytuacja w pracy po urlopie i może uda się wyrwać choć na jeden dzień. 
Odpowiedz
#14
Nie mogę uczestniczyć ale życzę wam udanej imprezy.
Pozdrawiam.
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#15
Oj tam, oj tam. Z Arkiem się dogadajcie i przyjedźcie razem. To raptem jakieś 100 km.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#16
No tak ale to 2 dniowa impreza żeby to można było jednego dnia przyjechać oddać modele i poczekać na finał.
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#17
Rypin jest jedyną imprezą jednodniową, jaką znam. Wszystkie pozostałe trwają 2, a nawet 3 dni.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#18
Witam.
Zona właśnie kupiła trzy bilety do Olsztyna, muszę chyba zabrać tam całą rodzinkę.
Odpowiedz
#19
No to super! Będzie publiczność!

Do zobaczenia na miejscu!

P. S. Można już rejestrować modele: http://www.5konkursmodeli.pl

Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#20
Się zarejestrowałem w zeszłym tygodniu :mrgreen:
Do zobaczyska :tank:
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#21
Wypatrujcie szczupaka w czarnej koszulce z logiem Szkutnika Smile

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
#22
  Nie uczestniczę w konkursie. Do konkursu modele moje się nie nadają albowiem. Do każdego modelu natomiast mam karteluszek z podstawowym opisem i podpisem wykonawcy.
  - Czy wystawowe modele również podlegają ścisłej rejestracji? Z opisem klasy i całą tam resztą?
  - Czy, dając modele li tylko na wystawę mogę liczyć na zgromadzenie ich w jednym miejscu? Chciałbym zabrać ze sobą kilka kajaków i kilka latawców, a nie chciałbym robić zamieszania w konkursowych klasach. Poza tym - miałbym ułatwione wielce rozpakowywanie i pakowanie: nie musiałbym biegać po całej wystawie, szukać i znosić te moje papierowe zabawki, coby je do pudła załadować.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#23
ZbiG - spytam organizatorów, ale myślę, że najmniejszych problemów nie będzie. Ja też wystawie się poza konkursem - będę zatem w dobrym towarzystwie.
ruto88 -  PDT_Armataz_01_34
Japończyk - Zauważyłem.  :mil11:  PDT_Armataz_01_34

Do zobaczyska.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#24
  Przepraszam. Nie zrozumiałem.
  - Więc: czy w tym przypadku rejestracja potrzebna?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#25
A i ja się pojawię. Jak będę jechał busem to mogę zabrać ze 20 szachownic. Gdzieś czytałem że mało kartonu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 6-7 lipca 2024 lukasold 0 58 , 06:12
Ostatni post: lukasold
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 30 2,616 10-04-2024, 08:10
Ostatni post: zablo1978
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 1 592 07-04-2024, 05:37
Ostatni post: Krzysztof_NT
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 3,158 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 913 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 776 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  Zawody modeli redukcyjnych kartonowych i plastikowych Poznań 4.11.23 prezes01201 3 1,852 19-11-2023, 01:14
Ostatni post: prezes01201
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 770 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,808 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 3,017 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości