Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kluby modelarskie w Warszawie (DK Działdowska - Warszawa Wola)
#1
Szukałem w mojej okolicy klubów modelarskich - do niedawna działał koło mnie klub modelarski w DK Działdowska (Warszawa Wola) - niestety już nie odbywają się tam spotkania. Poprosiłbym w niniejszym temacie o dopisanie warszawskich klubów modelarskich - z chęcią skorzystałbym z okazji spotkania na żywo z innymi modelarzami Smile.
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#2
W DK na Działdowskiej jak najbardziej są spotkania w piątki o 1700 2 piętro, skręt w prawo i drzwi po lewej stronie. Sam byłem tam 2 tygodnie temu Smile
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#3
Ha. To coś przeoczyłem ;D

A od DK mieszkam jakieś 200-300 metrów Smile
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#4
http://www.qwkak.pl
Sam czasami się tam pojawiam
Odpowiedz
#5
Dexter, nie chwal się, bo link nie działa Big Grin Sprawdziłem dzisiaj i tylko dlatego go nie wkleiłem ;pp
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#6
(09-04-2014, 02:27)dexter link napisał(a): http://www.qwkak.pl
Sam czasami się tam pojawiam

Ten link widziałem już wcześniej - ale już nie działa Sad
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#7
  ... - i ja tam byłem...
  Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#8
Wow - a ja codziennie koło DK drałuje do fabryki Smile
EDIT: Wcześniej na tablicach informacyjnych były informacje dotyczące spotkań itd itp - ostatnio jednak nic w tym temacie nie było -a na stronie DK brak kompletnie jakichkolwiek informacji dotyczące klubu modelarskiego Sad
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#9
Bo nam plastyczka zdjęła plakat i pewnie gdzies posiała. Spotkania w kazdy piątek,oprócz ferii zimowych i wakacji. No i konkursów muzycznych w DK-pewnie dlatego aby muzycy nie kichali od oparów budasia.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#10
(09-04-2014, 03:58)Andrzej Px48 link napisał(a): Bo nam plastyczka zdjęła plakat i pewnie gdzies posiała. Spotkania w kazdy piątek,oprócz ferii zimowych i wakacji. No i konkursów muzycznych w DK-pewnie dlatego aby muzycy nie kichali od oparów budasia.

Może niech chociaż na stronie DK coś wrzucą na ten temat - są kluby śpiewaków itd - a więc nie powinno być z tym problemów aby coś tam dorzucili na stronie www Smile
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#11
(09-04-2014, 02:35)qbas link napisał(a): Dexter, nie chwal się, bo link nie działa Big Grin Sprawdziłem dzisiaj i tylko dlatego go nie wkleiłem ;pp
Toż mnie zdziwiłeś, nie wiedziałem że nie działa. Dzisiaj poprawię.
Odpowiedz
#12
Co prawda trochę nie mój rejon (Praga Północ) ale czy mógłbym się tam pojawić? Jak wygląda przebieg spotkania w takim klubie?  Jakie jest wpisowe i generalnie ile wynoszą opłaty?
Dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem i mam parę pytań. Wolałbym jednak zadać je komuś bezpośrednio i odnośnie konkretnych modeli.
Odpowiedz
#13
Bezpośrednio zadasz jak się pojawisz osobiście. Bez żadnych opłat i wpisowego. Na spotkaniu kleimy,gadamy,radzimy się jeden drugiego itd. Panie z recepcji pokażą drogę.W imieniu sklejaczy zapraszam w piątek po 17.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#14
W ten piątek nie dam rady bo po robocie jadę z ogonami do weterynarza ale przy następnej możliwej okazji na pewno się pojawię Smile. Super Smile
Odpowiedz
#15
A można pogadać nie tylko ze sklejaczami ale także z CK (Czarodziejami Kartonu) czasami pojawiają się autorzy opracowań.....
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#16
:grin:
Właśnie sobie sprawdziłem i dojazd mam rewelacyjny Smile
Odpowiedz
#17
W ten piątek paru sklejaczy jedzie do Olsztyna więc mogą być pustki....
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#18
U mnie generalnie jeden problem - mam w tych godzinach dzieciarnię pod opieką - ale jeżeli nie stanowiłoby to jakiegoś problemu - to z chęcią wpadłbym z dzieciakami Smile - w sumie to moi wierni kibice moich wypocin Smile.
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#19
Dzieci jak najbardziej,żadnych ograniczeń wiekowych nie ma.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#20
To jeżeli do piątku nic się nie wydarzy to zajrzę Smile
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MODELARSKIE KALENDARZE ADWENTOWE 2023 karol1985 0 310 01-12-2023, 03:59
Ostatni post: karol1985
  Małe spotkanko modelarskie radzias 6 3,129 21-06-2021, 09:26
Ostatni post: Hastur
  Modelarnie i kluby modelarskie dexter 10 5,905 22-03-2019, 10:13
Ostatni post: SZAD
  forum modelarskie o II RP radett 12 6,432 27-01-2017, 01:06
Ostatni post: radett
  Internetowe sklepy modelarskie. fishbed 1 2,759 04-12-2015, 09:25
Ostatni post: Dombeer
  Sklepy modelarskie w Warszawie viktorrr 8 5,497 03-03-2015, 02:38
Ostatni post: air_22
  Modelarskie zagadki Oli360 363 82,939 19-05-2014, 08:38
Ostatni post: kamiki
  Olfa ak-3/KB-3- Gdzie w Warszawie? skom25 4 2,896 08-10-2012, 02:56
Ostatni post: Andrzej Px48
  Sklepy modelarskie w Częstochowie. fishbed 2 3,168 14-09-2012, 01:43
Ostatni post: Roland
  Awaryjne lądowanie boeinga 767 w Warszawie GrandeEspada 2 2,386 01-11-2011, 08:39
Ostatni post: Andrzej_Bl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości