Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DO WSZYSTKICH:
#1
  Dla wszystkich ludzi dobrej woli - niezależnie od światopoglądów, wierzeń i przekonań
  - w ten świąteczny, niedzielny poranek -
  - przesyłam -
  - życzenia wszystkiego najlepszego: zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu, pogody ducha i poczucia humoru, tudzież wszystkim Kolegom Modelarzom - zadowolenia i radości ze sklejania naszych kartonowych dzieł -
                                    - ZbiG -
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
#2
Nie wiem czy kolega chciał nie chciał wpisy, ale co mi tam. Dziękuje serdecznie i również Wszystkiego Naj… oraz pomyślnych wiatrów i czegoś tam pod kilem  Wink
Jarek
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.
#3
Witam
Ja także przyłączam się do życzeń ,
          Smacznego jajeczka , mokrego dynguska , dużo radości .
  Z całego serducha Wszystkim kolegom modelarzom i nie tylko, życzę 
                                                                                       
                                                                                        ŁUKASZ ( Antonio)
Ukończone : Bristol F2b "Fighter",  Nieuport - 17, MIG-15, Mi-2 MIESZACZ, TATRA 815 AD-20T, TATRA 815 6X6.
W budowie : TATRA 148, SBLim 2A
#4
Dziękuję i nawzajem
#5
Ja też życzę wesołych jajek, ładnych dziewuch do polewania wodą (jak kto nie żonaty) i ogólnie wszystkiego najlepszego. Ahoj!
#6
Również dla wszystkich w ten świąteczny poranek: spokoju, pokoju i dużo zdrowia dla najbliższych i dla nas cobyśmy mieli nadal po 20 lat
:mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
#7
Wesołego ale luja zatem.
#8
Wszystkiego najlepszego i natchnienia do dalszego klejenia.  PDT_Armataz_01_22
#9
Wszystkim mokrego jaja i aby modele się Wam nie znudziły Smile
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
#10
Wszystkim życzę najlepszego i mokrego jaja oraz satysfakcji ze sklejonych modeli Big Grin PDT_Armataz_01_06
W budowie:  Westland Whirlwind MM 5/1993
-------------------------------------------------------------------
Ukończone: Ju-52 Model Card
Parę modeli
#11
Jako że jestem już w "zasięgu" przyłączam się do życzeń. Lepiej późno niż wcale  :razz:!
Najlepszego!!!!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
#12
  ... i - nadal do wszystkich ludzi dobrej woli, tak, jako się rzekło: niezależnie od wierzeń, przekonań i światopoglądu. Tym razem - do ludzi pracy.
  W dniu ich święta wszystkiego najlepszego, powodzenia i zadowolenia właśnie z pracy
      zasyła - ZbiG.
  Jako, iż modelarze również "pracusiami" w wielkiej większości są - to dla pracusiów - modelarzy - życzenia specjalne!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
#13
Niech się święci !!
Zastanawiam się, czy jakieś zobowiązania 1 majowe zostały podjęte i jutro się doczekają realizacji czy już tradycja w narodzie zamarłą?.....
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
#14
To i ja przyłączam się do życzeń z okazji jutrzejszego ŚWIĘTA PRACY.
Dla wszystkich ludzi pracy i tych na co już są na emeryturze
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Robert
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
#15
Najlepszego ludziom czynu ,aktualnie zasilającym ZUS i tym co z niego pobierają słuszną i należną emeryturę za swoją cięzką pracę.
PS. Co do zobowiązań to rano wreszcie siadam do klejenia. Cały dzień luzu,niech się święci  Big Grin.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

#16
Święto pracy.. obserwując to co dzieje się dookoła można stwierdzić że święto pracy jest teraz dniem, w którym człowiek może spokojnie popracować ale u siebie w domu. Ja przyłączam się do życzeń, życzenia również wędrują do ludzi którzy muszą być na służbie. Pozdrawiam w szczególności całą branżę stróży i dozorców, którzy za mninimum socjalne muszą pracować bez względu na święta. Gdyby nie to że mam zwolnienie L4 z powodu kontuzji nogi(skubana w gipsie) któryś z moich kolegów z pracy mógłby mieć wolne, a ja siedziałbym właśnie w pracy..
#17
(30-04-2014, 10:48)Andrzej Px48 link napisał(a): Najlepszego ludziom czynu ,aktualnie zasilającym ZUS i tym co z niego pobierają słuszną i należną emeryturę za swoją cięzką pracę.
PS. Co do zobowiązań to rano wreszcie siadam do klejenia. Cały dzień luzu,niech się święci  Big Grin.
Niech zasilają bo ja na zwolnieniu Smile
Jak co roku zaczyna być ciekawie, więc prewencyjnie zamykam wątek Smile
Pa pa

Idźta na grilla, bo ja nie mogie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości