Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WKM] ORP Nurek GPM 1:100
#1
Witajcie,

wracam po długim odpoczynku od modeli kartonowych z tym oto sympatycznym modelem, który zakupiłem wczoraj na stoisku GPM podczas konkursu modelarskiego w Krakowie. Budowa będzie pewnie szła powoli, ale postaram się w miarę regularnie wrzucać coś nowego.

Na początek okładka:

[Obrazek: Nurek-1.jpg?t=1401636085]

Oraz złożony na sucho szkielet (skleiłem też podstawkę, będę ją jeszcze malował):

[Obrazek: Nurek-2.jpg?t=1401636095]

Pozdrawiam
Kamil
Odpowiedz
#2
Fajny modelik wybrałeś.
Z przyjemnością popatrzę jak go sklejasz.
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#3
O proszę, flota rośnie w siłę :-) Powodzenia
Pzdr
Odpowiedz
#4
Wreszcie coś w normalnej skali  Wink
Będę obserwował
Odpowiedz
#5
Skleiłem szkielet, teraz będę pracował nad jakimś podposzyciem. Zdjęcia nie wstawiam, bo nie różniłoby się od poprzedniegoSmile
Dla osób które zastanawiają się nad kupnem Nurka wspomnę, że model posiada wnętrze sterówki. Szkoda, że tester pominął je, bo moim zdaniem model zyskuje dzięki temu na wyglądzie.

PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#6
Zaglądam albowiem też jestem na etapie szkieletu Smile.
Odpowiedz
#7
Podglądam, i ja takie pływadełko sam bym kiedyś popełnił , podoba mi się Wink
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [WKM2] [R] ORP "Nurek" 1:200 GPM - fabrycznie przeskalowany Bialy 18 8,670 14-02-2018, 11:06
Ostatni post: Bialy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości