Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Szanowni Państwo. Zrobiłem dokumencik do dodawania zdjęć do galerii. Jest dostępny pod adresem : http://papermodels.pl/misc.php?action=help&hid=8 Jeśli macie jakieś przemyślenia lub sugestie piszcie na adres admin@papermodels.pl
Jakiś czas temu zauważyłem że są problemy z otrzymywaniem poczty z forum przez co są problemy z rejestracją nowych użytkowników. Jeśli zarejestrowałeś się i nie dostałeś maila aktywacyjnego napisz do mnie (admin@papermodels.pl) z tego adresu, z którego robiłeś rejestrację. Mam możliwość aktywowania ręcznie takiego konta.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WKM2][R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Kolejne elementy przybywają na pokładzie oraz na pomostach.
[Obrazek: th_akagi160_zpsdzhn2wt6.jpg]
[Obrazek: th_DSC07136_zpsdrflqtam.jpg]
[Obrazek: th_akagi162_zpsssol4fpk.jpg]
Odpowiedz

Kolejne zdjęcie z postępów prac tym razem przy kominie.
[Obrazek: th_akagi180_zpsmfhnxl19.jpg]
Odpowiedz
A kominiarz opinię wydał? Ładnie się dzieje na macie Smile
Odpowiedz
Kominiarz wszystkie odpowiednie papiery podpisał Wink
Prace nad akagi pomalutku dopiegają do końca praktycznie bawię się już z drobiazgami i elementami bardzo delikatnymi takie jak siatki, relingi i maszty miała też być cała drutologia która akagi posiadał ale to już na spokojnie jak ochłone i odpocznę mimo że model był odpoczynkowy Wink
[Obrazek: th_akagi200_zpsq8hwy3lt.jpg]
[Obrazek: th_akagi201_zpscxuop0hr.jpg]
[Obrazek: th_akagi202_zpsbwxavhgi.jpg]
[Obrazek: th_akagi203_zpsvvtvmh5x.jpg]
[Obrazek: th_akagi204_zps7v303mtg.jpg]
[Obrazek: th_akagi205_zpshd4vbvok.jpg]
Odpowiedz
A samolociki będą?
Odpowiedz
Samoloty oczywiście lotniskowiec bez samolotów to nie lotniskowiec Wink Ale nie będzie ich dużo nie chcę zawalić całego pokładu samolotami i dlatego na pokładzie będzie ich 5-10 szt. i kilka w hangarze tak by przez spuszczone windy coś tam było je widać. Co prawda nie wiem czy z samolotami na Przeciszów się wyrobię ale zaraz po napewno pokład zajmą. 
Odpowiedz
Witam wszystkich najprawdopodobniej w ostatniej lub przed ostatniej odsłonie z budowy tegoż właśnie odpoczynkowego modelu, pomału przychodzi czas na podsumowanie prawie półtora rocznej pracy. Do końca zostały jeszcze jedynie samoloty.
Jak już pisałem wcześniej model sklejało mi się bardzo przyjemnie i bez stresowo (no bo miał to być model odpoczynkowy i z pewnością był) oczywiście znalazły w nim się także jakieś błędy które jednak także w standardzie idzie bez problemu poprawić jednak jak na tak duży oraz skomplikowane burty to model i tak projektantowi wyszedł bardzo fajnie, jedyna rzecz która z pewnością utrudnia budowę to dość skąpa instrukcja budowy przy nie których elementach trzeba troszkę pogłówkować, na zdecydowany plus można zaliczyć bardzo fajną grafikę pokładu która wygląda bardzo naturalnie. Cały model pochłonął 11 farbek pactry A37, więc troszkę ich poszło. Akagi był także dla mnie debiutem na konkursie w Przeciszowie co już było dla mnie mega przeżyciem.
[Obrazek: th_dyplom_zpsbnigkymb.jpg]

Pomalutku także rozglądam się za kolejnym modelem, kilka pomysółw już mam ale nie do końca jestem pewien czy to będzie okręt czy coś z kolejnictwa.
Kilka zdjęc jeszcze przed galerią końcową, zostało dorobione olinowanie, liny hamujące i kilka drobiazgów.
[Obrazek: th_akagi230_zpsgq6pxrfd.jpg]
[Obrazek: th_akagi231_zpsvzqzm55b.jpg]
[Obrazek: th_akagi232_zps2yngbe8o.jpg][Obrazek: th_akagi233_zpshvgqpwnv.jpg]
Odpowiedz
Hmmm... a wydawało mi się, że w Przeciszowie byłem trzeźwy - Łukaszu następnym razem masz stać obok modelu i odbierać należne hołdy ;-)
Zakończone: PaK 40 T-20+ZIS-3 Monitor ORP "Wilno" TK-3
W budowie: USS England
Odpowiedz