Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROBLEM] Nowy aerograf ale z dziwnymi rysami/defektami.
#1
Witajcie,
Mam pewien problem/dylemat i chciałem się Was poradzić.
W tym tygodniu kupiłem nowy aerograf w jednym z internetowych sklepów.
Aero to AD7781 firmy Adler. Kupiłem go jako fabrycznie nowy ale zaniepokoiło mnie to, że na jego powierzchni jest mnóstwo drobnych rysek/defektów.
Dałem za niego ~170zł  i wiem, że za tą cenę nie dostanę cudu techniki ale czy nowe aero ma prawo tak wyglądać? Macie jakieś doświadczenia z aerografami tej firmy?
Rzućcie proszę okiem na zdjęcia w dużym powiększeniu.

Dodam, że działania aero nie miałem jeszcze okazji przetestować, moje wątpliwości dotyczą wyglądu zewnętrznego.

[Obrazek: aero2.jpg]

[Obrazek: aero1.jpg]
Odpowiedz
#2
To tylko estetyka , w działaniu powinien być bez zarzutu .
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#3
Nieważne czy kosztował mało, czy dużo i jak działa. Płacisz i wymagasz, a w tym przypadku towar za który zapłaciłeś powinien wyglądać bez zarzutu. Też kupowałem aerograf ADLERA w sklepie internetowym Moje Hobby i był w stanie idealnym. Ja bym reklamował, albo żądał rabatu. To tak jakbyś kupił nowy samochód z porysowaną karoserią. Może przesadzam, ale 170 zł to też pieniądz.
Pozdrawiam!

Odpowiedz
#4
No wygląda jak używany:/ krew mnie zalewa jak wydajesz tyle kasy a przychodzi taki bubel, aczkolwiek niejednokrotnie cena jest dosc atrakcyjna.
Odpowiedz
#5
nawet nie próbowałbym go użyć, tylko zareklamował. Wygląda jak używany.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#6
OK, dzięki za rady.
To mnie utwierdziło, że jednak muszę reklamować.
Przyjrzałem się aero w środku, też nie jest najczystszy.
Dziś mailowo wysłałem zgłoszenie reklamacji, zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
Odpowiedz
#7
Powodzenia, i nie daj się zbyć srzedawcy. Masz prawo oddać ten bubel i odzyskać pieniądze.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#8
Tez mi sie wydaje , ze uzywany... ;/
Odpowiedz
#9
Sprawa aero jest już pomyślnie zamknięta.
Skontaktowałem się z działem serwisowym producenta.
W odpowiedzi przeczytałem, że sprawdzili całą serię tych aero jaką mają na stanie i okazało się, że wszystkie AD7781 mają tego typu wady.
Wniosek jest taki, że jest to wada produkcyjna.
Było to w grudniu, więc poproszono mnie o kontakt w styczniu kiedy będzie nowa dostawa.
(Jeszcze tego nie zrobiłem).
Tyle jeśli chodzi o producenta.

W firmie, w której kupowałem uruchomiłem procedurę zwrotu zakupionego towaru i oczywiście pieniądze za aero otrzymałem.

Generalnie muszę powiedzieć, że w całym tym zamieszaniu obie firmy zachowały się uczciwie i rzetelnie.
Tu i tu szybki i uprzejmy kontakt, wszystko jasne i załatwiane możliwie szybko, bez problemów.
Takie wadliwe produkty się zdarzają i nie mam powodu rezygnować z dalszych zakupów.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  aerograf btomko 6 3,014 09-04-2020, 08:46
Ostatni post: Merkava
  Zestaw do malowania aerograf ze sprężarką w sklepie Lidl Fuenf_Viertel 18 14,489 30-11-2013, 04:20
Ostatni post: konradoo
  Matowy spray dupli-color problem ReVan_1991 1 3,083 30-07-2012, 11:10
Ostatni post: Piotreq
  Aerograf+kompresor na początek. Xqwzts 29 24,653 25-05-2012, 08:57
Ostatni post: katmpb
  Problem po caponowaniu bodziocc 4 3,541 06-06-2011, 03:14
Ostatni post: bodziocc
  JAKI AEROGRAF? DUUUZYBONK47 3 4,128 28-01-2011, 08:46
Ostatni post: kordian
  Jaki aerograf i kompresor ? uri 5 6,810 17-02-2009, 01:44
Ostatni post: Yeti
  bardzo ważny temat aerograf i co dalej .... dexter 5 5,367 09-04-2008, 07:01
Ostatni post: Wichura3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości