Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] PzKpfw II Ausf.C Haliński
#1
[Obrazek: PzKpfw2_Ausf_C.jpg]

PzKpfw II (Panzerkampfwagen II) – niemiecki czołg lekki, wykorzystywany w latach II wojny światowej. Aż do 1941 roku był podstawowym czołgiem w dywizjach pancernych III Rzeszy. Słabe opancerzenie, dochodzące do 35 mm od frontu i wynoszące zaledwie 14,5 mm z boku i z tyłu, czyniło go niezwykle wrażliwym na ogień nieprzyjacielskich czołgów i dział. Także uzbrojenie, które stanowiło działo kalibru 20 mm, było niewystarczające by zniszczyć większość wrogich wozów pancernych. Dlatego też w 1942 roku zdegradowano go do działań rozpoznawczych i przeciwpartyzanckich i starano się go zastąpić czołgami średnimi PzKpfw III i PzKpfw IV.


No wiec...kolejna żenada jak to ja PDT_Armataz_01_03 ...ale co sie dziwić

Idzie marnie, ale jakoś idzie....

W rzeczywistości retusz jest nieodróżnialny od koloru wycinanki, i nie widać białych szpar - wszystko przez sztuczne światło i tryb makro (aż sam się dziwiłem)

[Obrazek: P1000634.jpg]
[Obrazek: P1000633.jpg]
[Obrazek: P1000632.jpg]
[Obrazek: P1000631.jpg]

Pozdrawiam.........
Odpowiedz
#2
ja nie ominełem tematu.Tutaj powinno wszystko grać.a jeżeli tak samo będzie jak z ostatnią relacją to ja mówie że lepiej jak byś się odrazu przeszedł na zbieranie kapsli od piw albo znaczków.
co do tej relacji to narazie ładny retusz i dobrze idzie klejenie
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz
#3
Na razie gra. Spoko retusz, spoko siatki.
Powiedz, co to za biała plama po lewej nad błotnikiem na trzecim zdjęciu?
Pokaż jeszcze co z dołu.
I czemu "W" nie wycięte?
Mówię jak Grzegorz, Twoja ostatnia szansa. Przyłóż się i pamiętaj o tym, co Ci wszyscy wałkowali przez ostatnie miesiące. Mam nadzieję, że wziąłeś sobie do serca.
Powodzenia!
Odpowiedz
#4
Witaj :!:

Tak jak powiedzieli koledzy powyżej miejsca do wycięcia powinny być wycięte teraz choćbyś chciał będzie z tym ciężko Cry Chyba ze sa to miejsca otwierane a Ty robisz uboższą wersje modelu no to ok. Co do modelu to ładny rarytas w pancerce, szkoda go popsuć Grzegorz więc staraj się i przywróć zaufanie kolegów z tego forum.

3mam kciuki za budowę :razz:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#5
No więc......

miejsca W są niepotrzebne do wycięcia, gdyż model nie ma wnętrze i bez sensu robić otwierane włazy aby popatrzeć na...........pusta przestrzeń i tekturę.

a co do białej plamy....? nie widzę?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Witam.
NO merkava widać że działasz zdecydowanie wolniej i dokładniej.
Trzymam kciuki żebyś dotrwał do końca budowy.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam!

[Obrazek: b_ismr.gif]
Odpowiedz
#7
Ja tam specem od pancerki nie jestem ja lotnik.Ale według mnie idzie ci dobrze.Nawet bardzo
Tak trzymaj :razz:
Odpowiedz
#8
Siemka!
Ja tam "Gebelsów" nie lubię, ale lepiej żebyś kleił to niż nic :grin:
A tak poważnie to Kol. Arovist dobrze zauważył ta plama kłuje w oczy jak cholera!!!
mało tego! jest jeszcze jedna po lewej stronie tylnej ściany obudowy silnika...( fot.2)
I jeszcze jedno! Panie Kolego nie udawaj, że tych plam nie zauważasz, bo budując model NIE DA SIĘ!! czegoś takiego nie zauważyć.....
Ja bym Ci radził posłuchać rad bardziej doświadczonych kolegów, a na pewno dużo na tym skorzystasz...
Pozdro i powodzenia w dalszych pracach
Jaroslav

PS: spróbuj chociaż wyretuszować te plamy
Odpowiedz
#9
Ja bym powiedział, że to drobny ubytek przy łączeniu elementu - brak retuszu. Mówiąc "plama" kolega Merkava pewnie nie załapał o co chodzi - to raczej "biała szczelina".

Merkava: mam nadzieję że sie nie poddasz.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
te szczeliny są niezauważalne gołym okiem, dopiero po gapieniu się w model przez kwadrans dojrzałem jakieś ubytki, to wszystko makro uwypukla.

Pozdrawiam....
Odpowiedz
#11
Chciałbym powiedzieć, ze relacja nie będzie kontynuowana, nie wiem, rozprasza mnie i w ogóle, dlatego zaprezentuję galerię końcowa modelu ;-)

Pozdrawiam

Proszę o usunięcie wątku......
Odpowiedz
#12
Za szybko się poddajesz chłopie!Może dociągnij relacje do końca i zrób sobie przerwę.Chyba wakacje źle wpływają na Ciebie :wink: .Model niczego sobie.
pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
To samo mówiłeś przy P-11-stce. Model wychodzi ci bardzo dobrze myślałem że zobaczę kawałek dobrej roboty, ale decyzja należy do ciebie.
Odpowiedz
#14
Znowu się zaczyna...
Odpowiedz
#15
i zaraz będą zdjęcia na asfalcie jak przejeżdza tir przez PzKpfw II.....
niech już bedzie ta galeria końcowa całego zdrowego modelu Confusedmile:
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz
#16
Cytat:Chciałbym powiedzieć, ze relacja nie będzie kontynuowana, nie wiem, rozprasza mnie i w ogóle, dlatego zaprezentuję galerię końcowa modelu ;-)

Pozdrawiam

Proszę o usunięcie wątku......


Albo to marna prowokacja, albo zaczynasz sobie z nas żartować... Powinieneś spalić się ze wstydu za to jak postępujesz.

Bez pozdrowień.
Kamil
Odpowiedz
#17
Hehe Grzegorz niezły tekst...

a tak na poważnie to musisz sie zastanowić czy warto się w to nadal bawić, widzisz sam że niektorzy nawet nie chca już wypowiadać się na ten temat, trzeba być upartym ciągle dążyć w budowie do ukończenia modelu, nie rezygnować ot tak lub zmieniać co godzinę swojego zdania. Szkoda by było żeby taka wycinanka się znów zmarnowała pokazałeś swoim P11c że jesteś troszke zagubiony i nie wiesz do czego dążysz także chłopie czas wziąć się za siebie bo naprawdę wiekszość kolegów przestanie Cię traktować poważnie.

Nie napisałem tego złośliwie kolego mam nadzieję że nie będziesz urażony :ble:

Pozdrawiam
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#18
okej okej, dociągnę do końca ;-)
Odpowiedz
#19
No! Nareszcie męska decyzja.
Odpowiedz
#20
Jak tam przebiega sklejanie tanka?Chyba się nie poddałeś?
Odpowiedz
#21
Merkava jak Cię znam to na pewno twój model skończył po gąsienicami prawdziwego PzKpfw II Ausf :wink: Chociaż mam nadzieję, że nie ! ! ! PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
#22
Nie no co Ty, dłubię przy nim powolutku, ale nic specjalnego, pokażę jak uporam sie ze wszystkimi wahaczami ;-)

Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#23
Merkava mam nadzieję, że dokleisz ten modelik do końca. Jeśli masz jakieś problemy to służę pomocą, bo niedawno skleilem tego potworka. Błędów ten model nie posiada poza kilkoma drobnymi przy określeniu grubości tektury. Kibicuję do końca (mam nadzieję)
Zjednoczone Stany Unii Europejskiej - język urzędowy angielski - moje marzenie :-)
Odpowiedz
#24
No to się cieszę :mrgreen: , kibicuję Ci do końca :tank:
Odpowiedz
#25
mrymacki, słucham Cię uważnie o tych grubościach...;-)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stug III Ausf. E /WAK+scratch/ - front wschodni Tommy T.B. 27 7,086 31-07-2023, 03:59
Ostatni post: Wojtas
  PzKpfw.VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt.503, Francja lipiec 1944 Tommy T.B. 24 8,798 24-07-2023, 01:10
Ostatni post: Tommy T.B.
  PzKpfw. II Ausf.L Luchs /WAK+scratch/ 4DPanc. - Front Wschodni lato 1944r. Tommy T.B. 31 11,171 20-01-2023, 02:04
Ostatni post: Tommy T.B.
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,367 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,148 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,503 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,534 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,281 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,884 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [R/G] RWD 17W (GPM 31/2018) GALERIA stachooo 49 13,263 02-01-2021, 09:52
Ostatni post: Winek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości