Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Ju 88 C-6 Nachtjäger auf dem Flughafen
#1
Nadejszła wiekopomna chwila i takie tam.

[Obrazek: th_DSC_4855_zpsmdcfvwaf.jpg] [Obrazek: th_DSC_4856_zpswrnv4i5h.jpg] [Obrazek: th_DSC_4857_zpsvvmvacn3.jpg] [Obrazek: th_DSC_4858_zpsr7iv8rel.jpg] [Obrazek: th_DSC_4859_zpsmvrocodq.jpg] [Obrazek: th_DSC_4860_zpsqejkbe3o.jpg] [Obrazek: th_DSC_4861_zpssecdx6ez.jpg] [Obrazek: th_DSC_4862_zpskogwnrhi.jpg] [Obrazek: th_DSC_4863_zpsfeaycjn9.jpg] [Obrazek: th_DSC_4864_zpsqwglbh1y.jpg] [Obrazek: th_DSC_4865_zpsp4et2pxv.jpg] [Obrazek: th_DSC_4866_zps5k5btfqa.jpg] [Obrazek: th_DSC_4868_zpsuuaswe4v.jpg] [Obrazek: th_DSC_4869_zpsr3qykcln.jpg] [Obrazek: th_DSC_4870_zpsqlsgbxai.jpg] [Obrazek: th_DSC_4871_zpsmurh1adi.jpg] [Obrazek: th_DSC_4872_zpsaa8npovm.jpg] [Obrazek: th_DSC_4873_zpssxy2xbxv.jpg] [Obrazek: th_DSC_4874_zpsfqjcvueq.jpg] [Obrazek: th_DSC_4875_zpswzr9pko3.jpg] [Obrazek: th_DSC_4876_zpsygy3ry8j.jpg] [Obrazek: th_DSC_4877_zpsvfzblqch.jpg] [Obrazek: th_DSC_4878_zpsvgyzi7nw.jpg] [Obrazek: th_DSC_4879_zps0ghgfxqc.jpg]

P. S. I gdzie ja to teraz postawię???  :roll: Następny model będzie zdecydowanie mniejszy.  PDT_Armataz_01_22
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#2
Piotrek, rewelacja  :milbravo:
Odpowiedz
#3
Piękny model!!!! Gratuluję!
Pozdrawiam!

Odpowiedz
#4
No no no, Piotreq, genialna scenka ci wyszła!!! :milbravo:

Choć to nie mój świat, to ogląda się tą galerię z zapartym tchem. A powodów jest kilka:
- perfekcyjnie sklejony model,
- samolot, który nie jest śmigiełkiem ze skrzydłami, gdyż ma je dwa i jest większy (brakuje mi takich maszyn w relacjach lotniczych),
- no i sam pomysł na dioramę jak i jej wykonanie.

Gratki, gratki, gratki!
Czołgista!
Odpowiedz
#5
Piotrek, wspaniały model!!
Gratulacje.
pozdr.
Marcin
pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#6
Piotreq Co Ci mam napisać poza gratulacjami,wszystko inne byłoby truizmem.Mój Staruszek latał na Halifaxach i do końca swoich dni wspominał go jak najgorszy  koszmar tamtych  dni.Model z mojej bajki i moim zdaniem wykonany wyjątkowo starannie i dokładnie.Gratuluję i pozdrawiam.
jowisz 32 [Obrazek: anaPoland.gif]
Odpowiedz
#7
Gratulejszyn! Porządny kawał modelu!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#8
Podglądałem relację , i oczywiście muszę się dopisać  :milbravo:
Warto było czekać , efekt końcowy suuuper!!!!!
Odpowiedz
#9
Oglądałem na bieżąco. Ładny model Ci wyszedł. gratuluję.
Pozdrawiam

[Obrazek: usnavy2ui2.png]
Odpowiedz
#10
Twoje zamierzenie wspaniale się spełniło. :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Model dziwnie znajomo mi wygląda  Wink. Wiesz, w mojej wycinance nie było ani stolika, ani drabiny, ani płyty lotniska :mrgreen:.
Skoro pokusiłeś się na naciąganie anten to wspomnę że, przeoczyłeś na stateczniku pionowym z prawej strony u góry mały wihajster w kształcie trójnoga.
To już minęło ale przy antenach dziobowych leciały soczyste słowa? :mrgreen:
Twoi wychowankowie model już widzieli?
Jeszcze raz wielkie PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Odpowiedz
#11
Wyszedł Świetny model. Gratulacje
Odpowiedz
#12
Dołączam się do gratulacji. Widzę w tym Junkersie medalowy model.
Odpowiedz
#13
:milbravo:

[Obrazek: daje%2Bokejk%C4%99.jpg]
Powiadają że prawdziwa sztuka obroni się sama... Ale nie przede mną!

Zgodność historyczna to opium dla ludzi bez wyobraźni.
Odpowiedz
#14
Super model. Kołpaki prima sort!
Osobiscie wolalbym zeby nos byl na samolocie i mógłbyś u..brudzić czyms stółWink
Gratulacje.
Odpowiedz
#15
Piotrek, wspaniały model!!
Relacje Oglądałem na bieżąco i warto było czekać na galerie.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
#16
Super się prezentuje. Napracowałeś się przy nim trochę :milbravo: :milbravo:.
Odpowiedz
#17
Ładny. PDT_Armataz_01_34
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#18
Miło będzie go już niedługo zobaczyć na żywo :milbravo:
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#19
Dzieki wszystkim za odwiedziny i komentarze.!  PDT_Armataz_01_22

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Skoro pokusiłeś się na naciąganie anten to wspomnę że, przeoczyłeś na stateczniku pionowym z prawej strony u góry mały wihajster w kształcie trójnoga.
Faktycznie  :oops:

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Model dziwnie znajomo mi wygląda  Wink. Wiesz, w mojej wycinance nie było ani stolika, ani drabiny, ani płyty lotniska :mrgreen:.
To tak, jak w mojej. Stolik jest jednak nieortodoksyjny, bo drewniany, ale z samodzielnie wystruganych deseczek.

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):To już minęło ale przy antenach dziobowych leciały soczyste słowa? :mrgreen:
[Obrazek: 2gwizd.gif] Poproszę następne pytanie...  Wink

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Twoi wychowankowie model już widzieli?
Tamci już skończyli szkołę, więc mogą go zobaczyć tylko w internecie. Teraz mam nowych, od których dostałem pewnego "brytyjskiego pokraka", który właśnie trafi teraz na matę.

(25-02-2015, 04:11)kujot666 link napisał(a):- perfekcyjnie sklejony model,

Do perfekcji to mi jeszcze sporo brakuje, ale się staram.
To w innej relacji można teraz oglądać takie perfekcyjne czerwone kółka.  Wink

(25-02-2015, 04:51)jowisz32 link napisał(a):Mój Staruszek latał na Halifaxach i do końca swoich dni wspominał go jak najgorszy  koszmar tamtych  dni.

I dlatego Junkers trafi do pudła, z którego będzie wychodził tylko na przepustki w czasie wystaw.  :wink:

(26-02-2015, 12:00)air_22 link napisał(a):Osobiscie wolalbym zeby nos byl na samolocie i mógłbyś u..brudzić czyms stółWink
Chociaż na ogół nie lubię "wypatroszonych" modeli, tutaj zrobiłem wyjątek, żeby pokazać uzbrojenie. W sprawie usyfienia stołu da się załatwić niebawem. Może coś jeszcze się pojawi na stole i na lotnisku. To ciągle temat otwarty.
(26-02-2015, 08:12)radzias link napisał(a):Miło będzie go już niedługo zobaczyć na żywo :milbravo:

No to do jutra!!!
Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze.

Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#20
Świetny Junkers  :milbravo: :milbravo:
Ten kamuflaż idealnie wszystko kamufluje, nawet jego sylwetka jak dla mnie się troszkę rozpływa, przez takie plamy.
Odpowiedz
#21
Miałem okazję zobaczyć go wczoraj na żywo i bardzo mi się podobał. Gratulacje :!:
Odpowiedz
#22
Mam nadzieję, że wygrał co?Smile
Odpowiedz
#23
Nie tym razem. :-(
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#24
A wielka szkoda. moim zdaniem model zasłużył na wyróżnienie. Na żywo sprawia niesamowite wrażenie.
pozdr.
Marcin
pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#25
Oglądałem relację od początku - model extra!!! Pozdrawiam!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  E-10 Nachtjager juliusz 1 2,596 31-08-2017, 12:32
Ostatni post: Piterkowiec
  [G] Horten Ho-229B Nachtjäger Fly Model nr.75 1:33 Krystian 1 2,837 12-07-2014, 10:58
Ostatni post: oldboy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości