Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olsztyn - nocleg - baszta Ulricha von Jungingena
Będziemy Ci tak pokłony bić na koszernym parkingu,o Wielki.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
A na który parking mam podjechać? Nr.1, 3 czy może 4?
koszerny parking
Odpowiedz
(06-04-2015, 12:49)ceva link napisał(a):A na który parking mam podjechać? Nr.1, 3 czy może 4?
koszerny parking
Jeśli skorzystasz z parkingu nr 3 to pojawisz się na początku rozprawy, w przypadku parkingów 1 i 4 wejdziesz w 30 sekundzie - do parkingu nr 4 masz najlepszy dojazd
Odpowiedz
Sory , Japończy napisał ,że będą Paweł Mistewicz i  Piotr.W. W głębokiej nieświadomości zapytam -Piotr.W jakie wydawnictwo reprezentuje ? Sory za być może  duże fo pa ale nie kojarzę po inicjale nazwiska. Piterpanzer ?
Odpowiedz
Model-hobby
Odpowiedz
THK
Odpowiedz
Po obiadku cyferka spada....a więc 000 na liczniku  PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_36
Odpowiedz
[Obrazek: EcL9ojJ.gif]
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
[Obrazek: 20140614133805uid1.jpg]
Odpowiedz
Będzie niestety "drobna korekta pokojowa" gdyż odpadły w ostatniej chwili dwie osoby.
I tak, Ceva ląduje w pokoju 7-mio osobowym do dwójki idzie Daniel, ewentualnie Szczecin może sobie coś namieszać wedla wyboru, ale to już na miejscu.
No to jadymy... Smile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Udanego wyjazdu!

Ja się zawziąłem na Komatsu teraz, może do końca roku gdzieś z Wami pojadę Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
(10-04-2015, 10:51)Japończyk link napisał(a):Będzie niestety "drobna korekta pokojowa" gdyż odpadły w ostatniej chwili dwie osoby.
I tak, Ceva ląduje w pokoju 7-mio osobowym do dwójki idzie Daniel, ewentualnie Szczecin może sobie coś namieszać wedla wyboru, ale to już na miejscu.
No to jadymy... Smile

No i masz wp...ol.  PDT_Armataz_01_19
Odpowiedz
Jedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejza, hola! [Obrazek: 2piwko.gif]
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
Uoooo, ale zajechał poematem Wink Weźta jakieś fotki z kulania zapodajcie a nie tam kawałki starsze od internetów Wink
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Też byłem  :mrgreen:
Odpowiedz
(11-04-2015, 09:51)Wichura3 link napisał(a):Też byłem  :mrgreen:
I jak? Trzeźwe towarzystwo?
....... A no tak dopiero teraz wieczór jest :roll:[Obrazek: 022.gif]...to... kolorowych snów życzę.
Odpowiedz
Gdańsk melduje się. Dotarliśmy szczęśliwie i bez większych przebojów.
Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za świetną imprezę i integrację. Gratuluję zwycięzcom. Super było zobaczyć was wszystkich, ZBiGa, Stacha, Radziasa, Yogiego, Winka, Hastura, Prezesa, Japończyka, Tuco, Fotogrimesa, Alskiego, Messera, Pawła M., Dombeera, Piotra W., Wichurę, Lesia, Piotrekqa, Szkutnika, Cevę, Konradoo, Shinigamiego, Lucasolda, Jorzika i tych, których ksyw zapomniałem tu wymienić  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
Fajnie było, szkoda że się musiałem zerwać wczoraj, dzisiaj już szychtę zdążyłem odwalić, a teraz opróżniam zapasy z czeskiej gospody , dobre są . Kiedy następny zjazd ???????
Odpowiedz
A weźta Wy się wszyscy i każdy po kolei.... :-(
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Ty nie nerwuj,toć za miesiąc obaczym Twe szlachetne oblicze PDT_Armataz_01_22.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
(13-04-2015, 09:29)Andrzej Px48 link napisał(a):toć za miesiąc obaczym Twe szlachetne oblicze

Chciałeś Prezes chyba LŚNIĄCE oblicze napisać  :mrgreen:

Już się nie mogę doczekać Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Ja też. Aby Ci glacę wyklepać z radości  :mrgreen:.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  XII Festiwal Kultury Modelarskiej, Olsztyn 16-16 kwietnia 2023 Piotreq 9 2,595 18-04-2023, 09:13
Ostatni post: Raven
  XI Festiwal Kultury Modelarskiej, 18-19.04.2020 Olsztyn Piotreq 12 6,458 20-03-2020, 02:01
Ostatni post: rowin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości