Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs-wystawa w Bielsku Podlaskim
#26
Wymieniłem zwycięzców, teraz kolej na podziękowania. Będę niepoprawny politycznie i zacznę od końca od tych którzy przyczyniają się do sukcesu takich imprez, a o których zazwyczaj się nie pamięta. Ponieważ konkurs miał miejsce w szkole chcę podziękować personelowi szkoły: woźnym, sprzątaczkom, kucharkom,Pani informatyk, Pani sekretarce. Bez nich trudno by było zrobić imprezę na tym poziomie.
Teraz czas na sponsorów.
- Waldemar Kalinowski- KW kartoon model
- Michał Grabowski- Hobby Model
- Stanisław Śliwiński- Wektor
- Marek Dworaczek- Świat z kartonu
- Grzegorz Pomorski- GPM
- Przemysław Bogusz- WAK
- Karol Ciesielski- Model Kom
- Rafał Drzymulski- Draf model
- Piotr Gudz- Paper planet
- Łukasz Kazberuk- Leśne Skarby
- Jan Rydzewski- JR Tech
- Piotr Kozłowski- Stalgas
- MPEC S.A. Bielsk Podlaski
- Klink
- HOOP S.A.
- Alior Bank Partner Bielsk Podlaski
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
- Urząd Gminy Bielsk Podlaski
- Urząd Miasta Bielsk Podlaski
Teraz najważniejsza osoba bez której nie można było by zorganizować tej imprezy
Jarosław Borowski - Burmistrz miasta Bielsk Podlaski.
Gorąco dziękuję uczestnikom konkursu za przybycie. Za to że nie bali się przyjechać do nas z Oleśnicy, Franciszkowa, Chełma, Lublina, Czarnej Białostockiej, Białegostoku, Narwi.Dziękuję licznie przybyłej publiczności :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
#27
(01-06-2015, 09:09)krys link napisał(a):Łukaszu życzę ci powodzenia w organizacji imprezy. Grunt to chcieć,a reszta- samo się ułoży. Powodzenia. PDT_Armataz_01_34
Chęci są ogromne, tym bardziej że tak jak rozmawialiśmy w naszym regionie takich imprez praktycznie nie ma i trzeba to zmienić. Mam nadzieję że jak będę miał pytania to mogę uzyskać garść rad i informacji co do organizacji. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Odpowiedz
#28
Jeśli będziesz miał do mnie jakieś pytania to wal.Telefon do mnie masz. Jeszcze raz powodzenia.
Odpowiedz
#29
Również chciałbym podziękować za świetną imprezę. Mimo iż był to pierwszy konkurs to organizacja stała na naprawdę wysokim poziomie. Z niecierpliwością czekam na drugą edycję i mam nadzieję że do zobaczenia na konkursie we Franciszkowie Wink
Odpowiedz
#30
Fajnie było! Następnym razem od razu na sali gimnastycznej poprosimy. Do zobaczenia na modelarskich szlakach! Bielsk Podlaskie na stałe wpisany na listę odwiedzanych konkursów kartonowych. Lublin pozdrawia!
[Obrazek: baner-lista.gif]
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#31
Wybaczcie za klasę, ale w piątek na sali gimnastycznej były rozgrywki, w trakcie przyjmowania modeli. W sobotę szykowaliśmy salę. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie już OK. Dzięki za miłe słowa.Zrobiliście na mojej żonie swoimi modelami wielkie wrażenie. Do zobaczenia  na bielskim konkursie za rok PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#32
Potwierdzam przedpiśców - świetny debiut w kalendarzu imprez, podobało się! Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i wszystko przebiegło gładko (przynajmniej wg nas, uczestników Wink ) Oby tylko było z czym przyjechać, to za rok na pewno zawitam. Kilka fotek można pooglądać:
na fejsbookowym profilu LKMD
lub opcja bezfajsbookowa:
link do photobucketa
na macie: projekt X
Odpowiedz
#33
Witam po długiej przerwie. Nie mogłem nic robić ze zdjęciami komp mi padł. Dzisiaj nadrabiam zaległości. Oto linki do galerii: http://s429.photobucket.com/user/krys69/...lsk%202015
http://s429.photobucket.com/user/krys69/...Bakunowicz
Odpowiedz
#34
Myślałem że wstawiłem linki, ale nie jednak zaniki pamięci ( Od kiedy ? Co od kiedy )
Już naprawiam błąd i oto zdjęcia z wystaw:
Wystawa Bielsk Podlaski
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
oraz
Wystawa w Narwi:
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
Jeszcze raz dziękuję organizatorom i do zobaczenia w przyszłym roku )
Odpowiedz
#35
Oj papier potraktowany nieładnie,pojazdy razem z budynkami,okrętami i kolejkami na jednym stole.
Tak być nie powinno.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#36
Dzięki Marku. Lepiej późno niż wcale. Widzimy się za rok w Bielsku.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 2,819 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 784 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 618 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 0 312 28-01-2024, 07:44
Ostatni post: Krzysztof_NT
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 721 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,762 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 2,940 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2023" Prunce 8 3,247 01-04-2023, 03:53
Ostatni post: krys
  VII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 3 2,393 27-02-2023, 09:54
Ostatni post: Krzysztof_NT
  ,,Kartonowa Syrenka"-Warszawski Konkurs Kartonowy. 25 lutego 2023. Andrzej Px48 21 4,630 27-02-2023, 12:11
Ostatni post: Winek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości