Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Zis 5 cysterna z przyczepką
#1
Bardzo miła wycinanka, którą z przyjemnością poskładałem. Model ten był dla mnie czymś nowym ponieważ nie jest to lotnictwo. Mimo to udało mi się jakoś dobrnąć do końca budowy, a i efekt nawet zadowalający Smile

[Obrazek: IMG_2122_zpsgbslwebw.jpg] [Obrazek: IMG_2123_zpspwnc0dan.jpg] [Obrazek: IMG_2124_zpssbugtak1.jpg] [Obrazek: IMG_2125_zpspmvfbmvr.jpg] [Obrazek: IMG_2126_zpssyhpqgzj.jpg] [Obrazek: IMG_2127_zpsuegfezzi.jpg] [Obrazek: IMG_2129_zpsvmmz2kvc.jpg] [Obrazek: IMG_2130_zpsdsr8g5wb.jpg] [Obrazek: IMG_2131_zpsvwcfia3k.jpg]
Odpowiedz
#2
(22-03-2015, 02:22)Shinigami link napisał(a): a i efekt nawet zadowalający Smile

Nawet bardzo!  :milbravo: :milbravo:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#3
Bardzo ładny model. PDT_Armataz_01_34
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#4
Piękny standard. :milbravo:. Nawet Ceva nie ma się do czego przyczepić  :-P.Chyba tylko do łańcuszka nie wydziubanego w barwionej masie.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#5
(22-03-2015, 08:15)Andrzej Px48 link napisał(a): Chyba tylko do łańcuszka nie wydziubanego w barwionej masie.

A łańcuszki własnoręcznie z drucika 0,2 mm Tongue
Odpowiedz
#6
I projektant i sklejający się bardzo dobrze spisali. Gratuluję pięknego modelu.
Odpowiedz
#7
Super wyszedł. Zabieraj Zisa do Olsztyna, to się mu przyjrzymy nieco dokładniej Smile
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#8
Świetny model.
Gratulacje, piękny standard. 
:milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
#9
Eleganckie beczułki skleiłeś, podobają mi się, nawet bardzo.
Odpowiedz
#10
No i pięknie Smile Mnie szczególnie do gustu przypadła niemal ultraczysta przyczepka Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#11
Genialnie wykonany model i świetne malowanieSmile
Odpowiedz
#12
Wykonanie super,a gdzie Ty tu widzisz malowanie. Toć to czysty standard.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#13
Nie no bajera. Mi też najbardziej się podoba przyczepka Smile
Model pięknie zrobiony.
Odpowiedz
#14
Dziękuję Kolegom za słowa uznania i oczywiście za wyróżnienie mojej pracy jako model tygodnia. Dla zainteresowanych, będzie go można oglądać na wystawie w Olsztynie Big Grin
Odpowiedz
#15
Da sie?! Da... Bardzo ładny model/standard.
Odpowiedz
#16
Nic nowego nie dodam, poza tym, że bardzo mi się podoba.
Dobra robota.  :milbravo:
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#17
Ja nie będę się wyłamywał i też powiem że ładny, cały komplecik robi wrażenie Smile
Odpowiedz
#18
No i fajnie wyszedł ! Wink Moje Gratki .
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czas na kwas, czyli cysterna ACPT-0,9 - NOVA DeSign 1:43 Mr.Tsing 3 3,331 29-04-2016, 10:49
Ostatni post: Mr.Tsing

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości