Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suwnica bramowa na pochylni Vulcan - port Szczecin Nova
#1
Witam,
poszukuję wszelakich informacji na temat danych konstrukcyjnych suwnicy bramowej na pochylni Vulcan - port Szczecin Nova, chcę zaprojektować jej model kartonowy. Niestety w internecie nie mogę odnaleźć nic poza kilkoma jej zdjęciami. Czy ma ktoś może jakieś wymiary, zdjęcia lub jakiekolwiek inne materiały/informacje które pomogą zaprojektować a docelowo wykonać jej model?
Z góry wam bardzo dziękuję i pozdrawiam  Wink
Odpowiedz
#2
Zapewne w jakimś archiwum zalegają plany tej suwnicy, ale w związku z tym, że stocznia nie działa, nie bardzo wiem gdzie zacząć szukać (czy do takich planów dopuszczą kogoś "z ulicy" to osobna bajka). Możesz ewentualnie spróbować zapytać tutaj: http://sedina.pl/wordpress/index.php/forum/
Ja wiem jedynie tyle, co wyczytałem w internetach - suwnica ma 80 metrów wysokości. Jeśli masz zdjęcia robione z dużej odległości od "frontu", to resztę wymiarów możesz sobie z grubsza na tej podstawie wyprowadzić.
Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz
#3
Jeśli suwnica, to dokumentacja musi być w Urzędzie Dozoru Technicznego. Tam bym zaczął poszukiwania.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Walkaround] Kościół w Szczecin-Dąbiu Astra28 5 5,681 09-12-2008, 01:20
Ostatni post: Lukano

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości