Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Czarnej Białostockiej
#51
>Obecnie liczba zgłoszonych modeli przekroczyła już 100.
no to 100 LAT
A tak na serio to najwięcej zgłoszeń będzie czwartek - piątek
Franciszków to z 50 przywiezie
Odpowiedz
#52
No to trochę nas będzie. Chyba powoli zaczyna mi brakować miejsca na stołach. A duże te modele będą?

Dostałem też informację od Prunca że ich klub ufundował puchary dla młodzików i juniorów. Oprócz Oprócz wyróżnień i Grand Prix młodzików i juniorów to kolejne dodatkowe odznaczenie o które najmłodsi będą rywalizować.

Do zobaczenia w Czarnej
Odpowiedz
#53
Witam serdecznie.
Przeczytałem właśnie że zaczyna brakować miejsca na stołach.
Chciałem się wybrać do Was ze swoimi modelami ze Star Wars.
Z Ostrołęki już nie daleko
Mam 8 szt i troszkę spore gabarytowo.
Czy znajdzie się trochę miejsca i dodatkowo gniazdko z prądem?

pozdrawiam
Bernard
Odpowiedz
#54
Nie no z tym miejscem to tak trochę na wyrost. Wszystko zależy od ułożenia stołów a jednak większość modeli nie jest duża gabarytowo (poza większymi samolotami i krążownikami). Miejsca powinno starczyć, gniazdko być może też się znajdzie (a raczej przedłużacz bo plan na wystawę jest na środku sali); Jaką przestrzeń zajmą Twoje modele? 1m2 czy więcej?
Odpowiedz
#55
1m2 na 1 model Smile tak mniej więcej.
Przedłużacz mam. Kilka modeli ma oświetlenie kabin zasilane prądem
Odpowiedz
#56
(10-11-2015, 12:51)berszu link napisał(a):1m2 na 1 model Smile tak mniej więcej.
Przedłużacz mam. Kilka modeli ma oświetlenie kabin zasilane prądem
WOW no to masz rozmach, bierz wszystkie jakby co to część modeli wystawimy w innym miejscu (np przy wystawie pozakonkursowej (tam by był lepszy dostęp do prądu). Chyba damy radę z tymi AT-AT, ewentualnie mniej X-wingów się pojawi  :mil11:
Odpowiedz
#57
Czy jakiś namiar na nocleg?
Odpowiedz
#58
Tak się przedstawia oficjalna lista sponsorów:
[Obrazek: PLAKAT%20SPONSORZY-01-01_zpsqyyfekkv.jpg]
A taki banerek będzie nam towarzyszył
[Obrazek: BANER%20MODELARSKI%20KONKURS-01_zpspbmnaftg.jpg]

Z danych statystycznych obecnie mam ponad 160 modeli i ponad 40 uczestników, a myślałem że na początku będzie to mały konkursik a tym czasem pewnie 200 modeli pęknie do soboty jak mi się zarejestrują zpóźnialscy. Lesio, Japończyk do roboty  :twisted:

Z ogłoszeń parafialnych:
Osoby chętne do zwiedzenia Szlaku Rękodzieła Ludowego: wycieczka zaczyna się o 13.45 spod kuźni kowala w Czarnej Wsi Kościelnej (jakieś 500 m przed Waszym noclegiem, na początku wsi) Niestety nie dało się zrobić tego później z racji szybko zapadającego zmroku. Długość wycieczki około 2 godziny w zależności od liczby chętnych spróbowania swoich sił na kole garncarskim Smile Będzie też można zakupić suweniry  :mil11:
Odpowiedz
#59
Do sponsorów w ostatniej chwili dołączył także białostocki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Ufundowali nagrody w postaci gier edukacyjnych i/lub publikacji naukowych.
Odpowiedz
#60
Stoły na konkurs już ustawione.
[Obrazek: WP_20151111_001_zpshscv5nkq.jpg]
Wystawa konkursowa na środku, chyba 200 modeli powinno się tam zmieścić. w razie czego jeszcze można dostawić dodatkowe stoły. Po prawej stronie miejsce na wystawę pozakonkursową, a po lewej i pod balkonem miejsce na giełdę. W razie czego jest jeszcze miejsce na scenie. Co Wy na to? Zmieścimy się?
Odpowiedz
#61
Smile będzie ciężko
Odpowiedz
#62
Z praktyki - registracja elektronna to 50 - 70 procentow modeli. Ostatnie 50 - 30 procentow priwozi modeli na konkurs i rejestruje dlugopisiem na miejscie. Tak co miejsca na modele moze zabraknac...  PDT_Armataz_01_30 PDT_Armataz_01_30 PDT_Armataz_01_30
Przepraszam za możliwe pomyłki - nie jestem Polakiem.
Odpowiedz
#63
Bernard Twoje modele mają inne specjalne miejsce  PDT_Armataz_01_11
Po prawej stronie pod samą sceną przy wystawie, tam jest dostęp do prądu, być może ze dwa mniejsze postawi się na głównym stole.
Prunce W razie czego w na zapleczu mamy jeszcze jakieś 10 stołów. Większość modeli (poza Sokołem millennium i AT-AT) nie zajmuje za dużo miejsca. Okaże się w sobotę.
Odpowiedz
#64
W razie czego moje modele są tak duże że mogą stać na podłodze Smile.
Odpowiedz
#65
Łukaszu, zarejestrowałem modele ale za groma nie mogę z moim PaKiem40 wpisać się do "makiety, dioramy" - formularz nie daje mi takiej możliwości i musiałem go wpisać tymczasowo do artylerii :???:
Poproszę Piotra o osobiste sprostowanie na miejscu lub zostawię tę sprawę Twojej inwencji  :wink:
Odpowiedz
#66
(12-11-2015, 08:36)Lesio73 link napisał(a):Łukaszu, zarejestrowałem modele ale za groma nie mogę z moim PaKiem40 wpisać się do "makiety, dioramy" - formularz nie daje mi takiej możliwości i musiałem go wpisać tymczasowo do artylerii :???:

Nie przejmuj się - Ja zrobiłem identycznie z armatą Schneidera.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#67
Modele upakowane i w 4 casie ruszymi sie do Czarnej Bialostockiej - DO ZOBACZENIA!!!
Przepraszam za możliwe pomyłki - nie jestem Polakiem.
Odpowiedz
#68
Olsztyńskie modele spakowane.  PDT_Armataz_01_11
:tank:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#69
Ostrołęka też spakowana. ledwo, ledwo
Odpowiedz
#70
Wszystko przygotowane czekamy na te 250 zarejestrowanych modeli i pewnie jakieś dodatkowe 50 bez rejestracji. Jeszcze trochę i będzie Przeciszów północy Big Grin
Odpowiedz
#71
Szkoda, że północ nie leży na południu. Była by blisko Krakowa.
:mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#72
(14-11-2015, 08:00)lukasold link napisał(a):Jeszcze trochę i będzie Przeciszów północy Big Grin
Drogi Łukaszu, Przeciszów Północy to jest w Olsztynie ?  Bez urazy oczywiście.... Niech już będzie Przeciszów Wschodu.
Odpowiedz
#73
(14-11-2015, 06:25)Lesio73 link napisał(a):[quote author=lukasold link=topic=14225.msg169567#msg169567 date=1447480804]
Jeszcze trochę i będzie Przeciszów północy Big Grin
Drogi Łukaszu, Przeciszów Północy to jest w Olsztynie ?  Bez urazy oczywiście.... Niech już będzie Przeciszów Wschodu.
[/quote]
A to nie jest przypadkiem tak, że to Przeciszów jest Olsztynem Południa?
Odpowiedz
#74
(15-11-2015, 01:19)messer link napisał(a):A to nie jest przypadkiem tak, że to Przeciszów jest Olsztynem Południa?
Nie. Bez przypadku, nie jest. Przeciszów to Przeciszów, koniec, kropka Smile
Odpowiedz
#75
(15-11-2015, 02:03)Renata link napisał(a):[quote author=messer link=topic=14225.msg169607#msg169607 date=1447586356]
A to nie jest przypadkiem tak, że to Przeciszów jest Olsztynem Południa?
Nie. Bez przypadku, nie jest. Przeciszów to Przeciszów, koniec, kropka Smile
[/quote]
Renata, gdybyś był w Olsztynie to inaczej być mówił  :wink: ... ale ja Was jeszcze namówię  :wink:
Michał  PDT_Armataz_01_34

No dobra, troszkę żartowałem  :mil11:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 6-7 lipca 2024 lukasold 0 63 , 06:12
Ostatni post: lukasold
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 30 2,621 10-04-2024, 08:10
Ostatni post: zablo1978
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 1 599 07-04-2024, 05:37
Ostatni post: Krzysztof_NT
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 3,159 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 914 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 777 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  Zawody modeli redukcyjnych kartonowych i plastikowych Poznań 4.11.23 prezes01201 3 1,852 19-11-2023, 01:14
Ostatni post: prezes01201
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 770 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,808 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 3,018 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości