Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skasowanie konta
#1
Mam pytanie. Jak skasować mój profil na tym forum. ??
Odpowiedz
#2

Następny  :ble:
Po co kasować?
Masz trochę spuścizny po sobie niech potomni też coś mają...
Zawsze możesz po prostu nie pisać...
A jak już się odbrazisz to zawsze miło będzie Cię widzieć znowu.  Smile

Pozdrawiam i więcej luzu życzę.
Odpowiedz
#3
Czekam na informację od moderatora, administratora tego forum.
Ja ogólnie się wypaliłem i tak będzie lepiej dla mnie i dla wszystkich.
Odpowiedz
#4
No to przyjdż znowu na Działdowską,doładujemy Ci akumulatory.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#5
A tam, kasować od razu.

Każdemu może się kryzysik mniejszy lub większy przytrafić. Najważniejsze to nie robić nic na siłę. Czasem jedyny sposób by doła przetrwać to po prostu przeczekać. Odpocząć od zajęcia, może zająć się czymś innym. Poczekać na przypływ jakiejś nowej inspiracji. A nóż może zdarzyć się coś co na nowo Cię zachęci do pracy Wink
Moje prace:
Ukończone: IS-2, T34-85, F6F-3, FW-190 D9, Ta- 152H


W budowie: P-51 D



Odpowiedz
#6
(22-09-2015, 04:13)Andrzej Px48 link napisał(a): No to przyjdż znowu na Działdowską,doładujemy Ci akumulatory.

Po bezskutecznego ciągłego szukania pracy, straciłem te akumulatory a tym bardziej  wiarę. Każdy kto wysyła 1000cv i listy motywacyjne, a na rozmowach kwalifikacyjnych dostaje odpowiedź ''Oddzwonimy'' albo inny ''Powód''. To niszczy psychikę itd. A tzw uchodźcy dostaną sobie mieszkania, pracę.  :evil:
Ja zdania nie zmieniam. W takim razie czekam na informację od administratora, moderatora tego forum.
Odpowiedz
#7
jak się od wszystkich i od wszystkiego odizolujesz z powodu niepowodzeń w poszukiwaniu pracy to wcale lepiej się nie poczujesz. Uwierz mi - wiem co mówię. Wręcz przeciwnie. Złap się za jakiś model żeby nie myśleć o tym. I uzbrój się w cierpliwość i rób dalej swoje. W końcu coś znajdziesz.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#8
Rozumiem, ale ja zdania nie zmieniam. Czekam na informację.
Odpowiedz
#9
Pół żartem, Pół serio
(22-09-2015, 04:22)xoxsc link napisał(a): To niszczy psychikę itd. A tzw uchodźcy dostaną sobie mieszkania, pracę.  :evil:
http://www.docinek.com/2093/pan-tez-do-a...syrii.html
Odpowiedz
#10
To jako odpowiedź od moderatora/admina.
Mogę ale po co ? Zrobić na złość sobie ? Nie warto.

Posłuchaj kolegów wiedzą co mówią, a ja to potwierdzę i podpiszę się 1000 podpisami.
W życiu są trudne chwile i nic z tym nie zrobisz. Na forum znam przynajmniej kilka takich sytuacji, że stracił pracę nie może znaleźć lub to co znalazł nie odpowiada jego oczekiwaniom.

Reasumując. Zablokuj sobie konto albo zapomnij o tym forum.

Odezwij się na prv.

Odpowiedz
#11
Żeby opuścić forum wystarczy się na nie nie logować. Po dłuższym czasie nieobecności lub braku aktywności sami usuwamy takie konto. Dlatego nie musisz nic robić . Jeśli masz jakieś galerie i zdjęcia znikną to po jakimś czasie w trakcie czyszczenia starych wątków takie relacje lub wiadomości usuwamy.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości