Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prince of Wales 1:300 inspirowany MM inwencja własna.
#1
Witam.
Pierwszy temat na forum jako galeria ) Nazywam się Marek i pochodzę z Białegostoku.
Tak jak w temacie jest to okręt inspirowany wydawnictwem Mały Modelarz King George V
przerobiony na HMS Prince of Wales w skali 1/300
Okręt zacząłem budować  1 stycznia 2011 roku. Ostatnio sam się zaśmiałem kiedy okazało się, że pod oba te okręty stępka została położona 1 stycznia 1937 roku fajny zbieg okoliczności.

Model robiłem 4 latach 10 miesięcy i 13 dni )
Masa pracy, ale dla mnie efekt jest taki jak zamierzałem chociaż popełniłem parę błędów. Pewnie nauczony doświadczeniem popełnię podobne w następnych modelach albo znajdę kolejne, które można popełnić )
A oto obiecana na wystawie w Bielsku Podlaskim jak i w Czarnej białostockiej skromna galeria )) Liczę na szczere komentarze i zapraszam do następnej relacji ), którą rozpocznę też i na tym forum )
Nie szczędziłem fotek i wybrałem te klika najlepiej ukazujących szczegóły ))

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGLVR5UWdIOWRPcXM]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNV9oNGhoSzA2elk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSEJVNFZhZHVDZXc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbWdlRWNlcWRraU0][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWXJnQXFqS1hPbHM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYkFINEFiSmI5U2s]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYlA1NEx0aThFWnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWGJzNXUyYUZKR0E][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGb2I1dWR3ZlpFR1U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMXVDdnpibklaWms][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZWxYSVc4V3ppSkE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZ3FwNzFudDQ1N0k]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWVlreDZ0RmhxY3M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGOTV2VVUzcDY3akk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQm5RRi1iMS1mVGc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbEtUam9XXzJQaUk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVmNBZGhoRTN4clU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWVFzZUZZb05lUEk]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGeHFhZTUxZng4Y00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGOVp0V3FkTUlGT2s][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQzZ1SW1ycUk1UHc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVEJCZmNXNmFQeFE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTWt1ZzNzd3IwaWc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGeHFYWFdLbmlvanc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMkFXbWxxVF9KS00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdVNpM2ZlNndqb1U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdGR4MlhTaEo2Wlk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGY2RVaFJ6U1hBZW8][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVjlNMUxzWC1CalE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdjluZS1hc2VzdWM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQ1g5QjFId1A0Skk]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGUWI0M2FyUGVScVU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMktlcmRPeWJmR2s][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa2EzTU4xNUhNSDg][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSzJkNkVfcU45cUk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGR2NrUDZjYjVBSFE]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZ19kQzdKQWtxWXc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSUtjeVRmbjY4MzQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVTFqY2FzM0Zldnc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYkl6RHpsRF9TTGM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGUFVVeVFLdjJVb00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGc1RyNFFsWWI5eXc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGaEN6ekk1OThRQ2M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSnNzaHBrd0hJRWc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa2hvWDVCWmxxM2M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdUNLMjFoYmNaaDA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGT0hHSFFmaGpUcmc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSDZhTlBkN1VpYXM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWEpYaGZNTVB1dG8]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMHlpYjc5dFhHS3c][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTW9QNmZzZHZPbTA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdVVGSWNyOGl3UDg][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGM1N3SklmQXlad2c][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTWdZcm1YbGZrb0k][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZjAyT0V1X0ZTWnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTktMOHJmQ3NsUmM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSEdvVVkzamQtTmc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGanpIVUdmTnlfTWc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGRUpBM2VyRy1TY0U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMzVoUDBtblQ3c0U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWDNDaEZ3ck5xSlU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNjZkc0ZJeUw0RTQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa0RjcFYtYWsxbjA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSzZzT0hyNnNxdVU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbzZYcnpQdGl5THc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNHFjMDUxX2VKVnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVG5JV0lCVEJIdTQ]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZXQ4WVlvNDdPNTQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGS25oOUpXc2d6aGs][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSkpYeHUxVlA5SGM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGXzl1bWpYRUZqSE0]

Relacja na mojej stronie jakby ktoś chciał obejrzeć )
http://hobby.webwavecms.com/
--
Odpowiedz
#2
Kapitalny PDT_Armataz_01_34
Miałem okazję oglądać w Czarnej.
Odpowiedz
#3
jeden z najpiękniejszych okrętów jakie widziałem, wielkie wow!  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#4
Piękny model. Prezentuje się fantastycznie. Gratulacje.
Czyli można z MM skleić porządny model.
Powodzenia w kolejnych.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Model komórki grzyba (praca własna) leon65z 3 10,855 01-08-2014, 08:51
Ostatni post: Lesio73

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości